koszt monet

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1235
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

CamiloDraye

Nowicjusz
Niezła szopka się tutaj odstawia. Szkoda tylko że głos zabierają osoby(osoba), które nie mają o niczym zielonego pojęcia, nie wnoszą do wątku nic merytorycznego poza pierdołami i skupianiem się na własnej jak i innych osobach zamiast na informacjach a w dodatku błądzą we własnym, pisanym tekście. Pomijając już tworzenie multikont do odpowiedzi, które nie robi na mnie nawet najmniejszego wrażenia. Żałosne rzekłbym. :)

Zazwyczaj gdy ktokolwiek zarzuca mi brak odbierania logicznych argumentów to polecam zastanowić się najpierw nad tym czy są one w ogóle przekazywane bo czytając te wszystkie odpowiedzi nie znalazłem tam ani grama logiki a w dodatku merytoryki, poza zwykłymi pierdołami. Może wtedy posłucham co kto ma do powiedzenia. :)

Nikt poza mną nie ustosunkował się jeszcze tutaj do tematu kosztu monet i nie wyjaśnił dlaczego jest zbyt duży bądź zbyt mały. Zalecam więc, że jeżeli ktokolwiek ma z tym problem to niech najlepiej się nie udziela w temacie w którym brak mu jakiegokolwiek pojęcia a jeżeli już ma zamiar to niech nadrobi lekturę czytając temat od początku.

Tworzycie Panowie (bądź Pan k. - posiadacza kont) żenadę wokół swojej osoby udzielając się w tym wątku. Zadam jedno proste pytanie. Jeżeli nie interesuje Was (Pana k.) bądź kogokolwiek moja osoba, doświadczenie, osiągnięcia, ilość wyfarmionych surowców czy też ilość wiosek - To po co się do tego odwoływać, mówić o tym i rozmawiać TYLKO o tym a w dodatku porównywać SWOJĄ OSOBĘ? Tak jak wyżej.. :)

Owszem, jest na to odpowiedź bo to prosta manipulacja słowna jednak nie daje tutaj żadnego zysku w sytuacji gdy szczeka się na własną kość, czyli w skrócie - Potępia się swoje własne czyny. Co śmieszne - nie mając o tym pojęcia. :)

Idąc dalej, dla poprawy merytoryki. Nie jestem supporterem i nie wiem kto takich głupot nagadał, nie zamierzam też być. Statystyki natomiast są moimi "zapiskami" i obserwacjami graczy na wszystkich światach. Robię to by doinformować się w temacie gry do perfekcji, śledząc wiele rzeczy, ucząc się i wyciągać wioski

Co do supporterów to nie przypominam sobie też aby kiedykolwiek i jakikolwiek supporter obnosił się publicznie tym kim jest oraz co potrafi. Mimo wszystko pamiętać trzeba jednak że supporterzy pracują DLA NAS, zwykłych graczy i robią to dobrowolnie dla wyższego dobra pilnując przy tym porządku, który jest bardzo ważny... no ale trudno to zrozumieć skoro nie potrafi się tego docenić i głównym zainteresowaniem jest własny tyłek. Przy następnej okazji kiedy napiszesz do supportu z prośbą, pytaniem bądź zgłoszeniem to pomyśl o tym raz jeszcze.:)

Jeżeli natomiast ktoś przychodzi do mnie z tekstem że nie da się farmić gdy wojsko ciągle uczestniczy w akcjach to ja z uśmiechem oddalam tą osobę, zalecając przy tym zastanowienie się JAK rozdysponować swoje wojska aby farmić i iść do góry a tym samym uczestniczyć w akcjach.

Co do farmienia z apki - od pewnego czasu jest świetna zmiana, która ułatwi farmienie i nawet ja sam często z chęcią robię to właśnie z apki. :)

Na tym zakończę bo reszta to teksty poniżej jakiegokolwiek poziomu krytyki wyniesione z piaskownicy przez człowieka z niedorozwojem emocjonalnym, które nie robią na mnie wrażenia bo jak wspomniałem jest to co najmniej żałosne. Na sam koniec zalecam się trochę zastanowić nad sobą, nad tym co ma się do powiedzenia i czy w ogóle warto bo wiele nonsensów tutaj znalazłem, które pochodzą z niewiedzy i braku logicznego podejścia do gry.

Pozdrawiam serdecznie (także Pana k.), CamiloDraye.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser911

Guest
W sumie, to nie przebrnąłem przez wszystkie posty, czytałem pobieżnie. Odnosząc się do meritum z pierwszego posta.
Wprawdzie nie mam wielkich dokonań w tej grze, obecnie 684 wioski na Eremitage to jestem zdania, że koszty monet od pewnego etapu gry powinny być obniżane, jaki to etap, to kwestia przemyślenia sprawy. Ja obecnie na pewno jestem już na tym etapie. Owszem mógłbym zwolnic się z pracy, przestać się myć, mniej sypiać i farmić, farmić i jeszcze raz farmić i móc kilku szlachciców więcej wybudować - ubaw po pachy, nie mniejszy, niż posiadanie domku w Karkonoszach.
 

DeletedUser1235

Guest
@Camilo
widze że wiesz jak zawsze najlepiej tylko wypowiedzieli się tu ludzie co sa w topce 3 graczy jest co zajmuja 1,2,3 miesce i wszyscy uwazają ze farmienie zaczyna nudzić i odechciewa sie gry bo tych top 3 graczy ma ponad 2tysiacie wiosek i chyba powinienes ich wysluchac a nie swoje wywodu rzucać bo dlanas etap farmienia zaczyna przeszkadzac zamiast walczyc mam 400 ofow gotowych do wali ale musze farmic zeby grubasy miec zamiast walic wroga
 
Status
Zamknięty.
Do góry