Kosciol/Wiara/Paladin

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2658
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2658

Guest
Mam pytanie jak w temacie.

Czytalem najczesciej zadawane pytania ale niestety paladyn chyba nie podnosi wiary od tak?

P: Jak tu działa kościół i wiara?
O: W skrócie: kościół wspiera wiarą w czasie ataków w danej prowincji. Do ataków na wioski w prowincji gdzie nie mamy kościoła dobrze jest dołączać Rycerza, który niweluje problem braku wiary. W pierwszej wiosce na nowej prowincji dobrze jest zbudować kościół.


Jestem doslownie jedna kartke od drugiej prowincji i chce przejac wioske z drugiej prowincji, poza prowincja bez paladyna mam 50% do mistrzostwa broni.
Wyzej jak widze paladyn niweluje problem wiary, wiec pytanie moje tutaj pojawia sie dlaczego gdy uwzglednie mojego rycerza do ataku, nadal pokazuje ze wiara jest 50% ?

Jezeli ja mam problem z odnalezieniem tego dlaczego nadal jest to 50% to prosze dopisac do tego pytania ze potrzeba odblokowac 5 level postepu broni aby posiadac wiernego rycerza albo wydac 100 koron na odblokowanie owej "technologii". Ta odpowiedz jest po prostu wprowadzeniem w blad nowych graczy ktorzy nie sa na tyle bystrzy aby znalezc odpowiedzi na nurtujace ich pytania. Przeczytaja cos i beda myslec ze jest to prawda a niestety prawda ta odpowiedz nie jest. Ta odpowiedz moze zawazyc o zwyciestwie a porazce atakujacego.


Pozdrawiam.
 
Do góry