Korony

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser157
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser157

Guest
Witam, mam krótkie pytanie, mianowicie czy jak kupiłbym Korony oraz za nie "Nowe miejsce w kolejce budowy" to będę je mieć na stałe? Nigdzie nie mogę się doczytać okresu (tak jak w przedłużeniu ochrony początkowej, tam jasno pisze, że na okres 3 dni).
Z góry dziękuję za odpowiedz.
 

DeletedUser

Guest
Również się z tym borykałem i napisałem do supportu - dodatkowe miejsce w kolejce budowy będzie na zawsze, ale tylko w danej wiosce.
 

DeletedUser

Guest
Miejsce pozostaje na stałe, lecz należy pamiętać o tym, że kolejka budowy dotyczy danej wioski.
Więc w kolejnej wiosce znowu będziesz miał tylko 2 miejsca w kolejce budowy.
 

DeletedUser

Guest
A ja jeszcze mam pytanko - przeglądając wiki natknąłem się na interesujące mnie treści - W zadaniu Bij monety (Błękitna krew) nagrodą jest Zwiększenie kolejki budowy - nawiązując do tematu, czy to jest właśnie to o czym jest mowa?
 

DeletedUser

Guest
Jeśli informacje podane przez osoby kompetentne są sprzeczne/niezaktualizowane to nie są wiarygodne, a jeśli nie ma komu zaktualizować tego to już sam nie wiem.
 

DeletedUser

Guest
Trochę wyolbrzymiasz, niewiarygodny, oznacza bardziej kogoś, kto notorycznie i świadomie wprowadza w błąd.
Wiki nie ma błędów wprowadzonych świadomie, po prostu są to zwykłe błędy, jakie każdy może popełnić. Wiki, tak jak i grę należy uznać za wersję beta.
 

DeletedUser

Guest
Wiki jest po to, aby gracze mogli korzystać z informacji tam zawartych jako pomoc do gry, a skoro są tam błędne "pomoce" to coś tu jest nie tak..

Wiki, tak jak i grę należy uznać za wersję beta.
Z tym się mogę zgodzić, lecz biorąc na logikę - jeśli gra jest aktualizowana to informacje na wiki też powinny.
 

DeletedUser

Guest
Jeśli coś (w tym wypadku portal wiki), wprowadza w błąd, nieistotne czy świadomie czy nie, to nie jest wiarygodne.
 

DeletedUser

Guest
Aaaaragorn;n1356 napisał:
jeśli gra jest aktualizowana to informacje na wiki też powinny.

no i podobnie jak gra jest aktualizowana o nowe informacje jak i poprawiane są błędy.
 

DeletedUser

Guest
No i ta wiadomość mi w zupełności wystarczy. Nie mam więcej pytań :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry