Brak błędu korony bardziej ich brak

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser127
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser127

Guest
jak wiadomo gracze na naszym swiecie na start otrzymywali korony roznie nie znam zaleznosci od 50 do 100 szt nikt2 2014-09-26 12:46:16

nie otrzymalem darmowych koron na start prosze wyjasnic ta kwestie

Kasia 2014-09-26 13:36:10

Witaj nikt2,

w najbliższym czasie błąd zostanie naprawiony i każdy je otrzyma.

Pozdrawiam,
Wyslannica
Tribal Wars 2 Team

nikt2 2014-09-26 15:24:39

najblizszy czas to termin nieokreslony konkrety ?

wiec prosze na forum o konkrety :p
no i dziwne odpowiedzi nie otrzymalem
 

DeletedUser41

Guest
Wydaje mi sie że oni aktualnie nie mają możliwości sprawdzenia kto tak naprawdę otrzymał a kto nie dlatego to tak długo trwa na innych wersjach gry też widziałem już kilka postów z takim pytaniem :)
 

DeletedUser127

Guest
zasadniczo patrzac na to niech wytlumacza sie dlaczego jest taka rozbieznosc w przydzielaniu koron , nie przemawia przeze mnie pazernosc , ta gra nonstop bedzie gra beta , wiec nie jest to wytlumaczeniem , chcac byc w topce swiata , koron wydac trzeba , deko :p, jest jedna z drozszych przegladarek , placisz wymagasz :p
 

DeletedUser41

Guest
raczej te początkowe korony cie same do topki nie zaprowadzą tylko farming :) myślałem że wszyscy dostają tylko 50 sam tyle dostałem tutaj i na międzynarodowym jak by się miało okazać że gracze dostają różnie od szczęścia to trochę dziwne :) bo gracze będą zakładać multum kont i grac na tym na którym dostali najwięcej :)
 

DeletedUser

Guest
nikt2;n806 napisał:
... chcac byc w topce swiata , koron wydac trzeba , deko :p...
Korony wprawdzie pomagają w skróceniu czasu budowy i obniżeniu kosztów, ale nie dają surowców potrzebnych do budowy. Nawet max ilość, którą można zakupić, czyli 7000 koron, nie da żadnej gwarancji bycia w topce, ale farmienie, farmienie i jeszcze raz farmienie. Co Ci z koron, jak nie masz surowców, by postawić jakiś budynek?

Sprawa z koronami na start na pewno wkrótce się wyjaśni. Pisanie: "płacisz wymagasz" jest bez sensu, bo nikt tu nie każe za nic płacić, każdy kupuje korony dobrowolnie, a gra wciąż ma status beta, więc każdy ma prawo sam zadecydować, czy wyda kasę na korony we wciąż rozwijającej się grze czy nie.
 

DeletedUser12

Guest
Przypominam, że jest to otwarta beta w której staramy się my jak i gracze wykryć błędy które zostaną naprawione (przez techników firmy InnoGames a nie nas;) ) zanim wyjdzie oficjalnie pierwszy świat.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Problem z Koronami występuje na wszystkich wersjach gry i obecnie czekamy aż technicy to naprawią. Nie znamy terminu kiedy znajdą błąd, który to powoduje. Jednak cały czas trwają poszukiwania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry