Konkurs Kalendarz Adwentowy

Status
Zamknięty.

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Pozdrowienia, Wojownicy!

Boże Narodzenie zbliża się szybko i wkrótce będziemy mieć Wigilię. Wkrótce nie jest wystarczająco szybko dla Ciebie?

Przygotowaliśmy coś dla niecierpliwych wsród Was: nasz Kalendarz Adwentowy! Otwórz drzwi każdego dnia i wygraj Korony!

Drzwi można otworzyć, klikając na nie, jeśli data jest poprawna. Każde drzwi zawierają zagadkę. Wyślij do nas e-mail z rozwiązaniem na swieta@team.pl.tribalwars2.com. Masz szansę wygrać 200 Koron dziennie, jeśli Twoje odpowiedzi są poprawne i jesteś szczęśliwym wybrańcem!

Wasz Tribal Wars 2 Team
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Nie ;) treść jest najważniejsza. Jeśli ktoś nie pisze do nas z maila zarejestrowanego w grze to będzie całkiem sympatycznie jeśli poda w mailu swój nick.
 

DeletedUser1570

Guest
Nagrody będą wydawane na bieżąco czy posumowane zostanie wszystko na koniec adwentu?
 

DeletedUser793

Guest
Chyba lepiej na bieżąco. Więcej osób się zainteresuje ;)
 

DeletedUser1570

Guest
Byłoby super, ale nic na siłe. W razie czego raz na 3 dni też styknie ;)
 

DeletedUser1626

Guest
Witam, a może by tak przy zamkniętym dniu pokazywać jaka była odpowiedz prawidłowa? ;)
 

DeletedUser1570

Guest
Kiedyś musiał być ten pierwszy raz :) Może niedługo i mnie uda się coś wreszcie wygrać :p
 

DeletedUser1626

Guest
Ale co mnie to obchodzi że z gmailu dobrze jak z innych do kitu albo coś jest ogólnie odstępne albo i nie jest
 

DeletedUser1570

Guest
W takim razie co nas ma obchodzić, że tobie nie działa skoro nam działa?

Ja korzystam z poczty wp i śmiga ino dym.
 
Status
Zamknięty.
Do góry