Jak zburzyć kościół

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2575
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2575

Guest
Cześć,

mam takie pytanie w jaki sposób mogę zniszczyć kościół w swojej wiosce ?

Przejąłem wioskę, w której został wybudowany kościół, a jest mi on zbędny, gdyż posiadam już kaplice w danej prowincji (zabiera on 5k prowiantu).

W Plemiona.pl, po wybudowaniu ratuszu na 15 poziom, można było burzyć dowolny budynek...
 

DeletedUser1382

Guest
U nas, jak i w TW1 burzą również katapulty;)
Jeżeli ich nie masz, poproś kolege.
 

DeletedUser594

Guest
Pozbądź się wojska z wioski(przenieś) a następnie ją podbij ponownie,kościół zniknie.
Z tego co pamiętam to aby zburzyć kościół z 1 lvl potrzeba około 1000 katapult +rycek z przedmiotem na 3 lvl.Z 3 lvl jest to chyba nie możliwe do wykonania.
Ktoś już testował i pisał na forum.Kaplice również możesz w taki sposób ''uwolnić'' ;)
 

DeletedUser2329

Guest
Przejąłem wioskę, w której został wybudowany kościół
Z całą stanowczością stwierdzam, że to nieprawda. Podbijając wioskę kaplica/kościół znika, więc musiałeś go sam zbudować. Dlatego najprościej jest podbić własną wioskę, żeby się go pozbyć.
 

DeletedUser2354

Guest
800 katapult bez zadnych broni wystarczy , badz szlachcic i przejecie wioski, kosciol znika lecz gdy masz szczodre zbiory badz sezon rowniez je tracisz
 

DeletedUser2641

Guest
Pozbądź się wojska z wioski(przenieś) a następnie ją podbij ponownie,kościół zniknie.
Z tego co pamiętam to aby zburzyć kościół z 1 lvl potrzeba około 1000 katapult +rycek z przedmiotem na 3 lvl.Z 3 lvl jest to chyba nie możliwe do wykonania.
Ktoś już testował i pisał na forum.Kaplice również możesz w taki sposób ''uwolnić'' ;)

Z tego co wiem, wystarczy maksymalnie 800 katapult.

Pozderki i miłej gry :)
 
Do góry