Brak błędu Gra nie reaguje.

  • Rozpoczynający wątek Stiletto14
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam, mam problem z grą.
Gra nie reaguje bez względu na zainstalowane sterowniki bądź karty graficzne.
http://i57.tinypic.com/35klnw5.jpg
35klnw5.jpg


Jedyne co jest to okno ładowania gry, jeszcze pare dni temu wszystko było w porządku. Nie zgłosiłem tego aczkolwiek stwierdziłem, że to wina z moim laptopem ale okazuje się, że nie.
Dodatkowe informacje: System windows 8, najnowsza karta graficzna GeForce, Toshiba.

Proszę o rozpatrzenie tego problemu.
Pozdrawiam: Stiletto14.
 

DeletedUser

Guest
Co jakiś czas mam tak samo,więc chyba logicznym jest,że to nie komp.Dzisiaj np. pisanie postów to masakra 15 sec czekam,by literka sie pojawiła:( a mamy XXI wiek:) zaszwankowała np. statystyka ,informacje dotyczące danych punktowych graczy są stare jeszcze z tamtego miesiąca,to samo z danymi plemion tak w statystykach jak i na mapie:( Proszę naprawić ten bubel,bo inne gry działają u mnie bardzo dobrze.Chyba,że Wam normalnie nie zależy na graczach co grają za frico:)Pozdrawiam .
 

DeletedUser198

Guest
Staramy się pomóc każdemu w mirę możliwości. Próbujemy zdobyć jak najwięcej informacji aby zlokalizować przyczynę problemu. Niektóre błędy występują tylko na jednej przeglądarce.
 

DeletedUser

Guest
U mnie to wygląda następująco na laptopie windows 8.1 na chrome gra nie chodziła. Zainstalowałem więc mozille i udało mi się kilka razy zalogować jednak teraz gra znowu nie działa na mozilla. Czyszczenie ciasteczek i historii nic nie daje. Przeinstalowanie przegladarki również nic nie daje. Gra mi działa bezproblemowo na dwóch innych komputerach z chrome i windowsem 7. Może to wina windowsa???
 

DeletedUser198

Guest
Jest to raczej wina antywirusa lub zapory. Spróbuj wyłączyć zaporę lub dezaktywować antywirusa.
 

DeletedUser

Guest
jak chodzi o antywirusa mam tylko defendera z windows a z zaporą już kombinowałem i nic to nie dało.
 

DeletedUser

Guest
Wyłączona zapora, wyłączony defender i dalej brak możliwości logowania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry