Przekazany FORUM PLEMIENIA

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser793
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser793

Guest
Nie chce wypisywać tutaj bugów gry itd bo to każdy widzi. Wyszedłem juz z jednym problemem na tym forum i admin nawet się nie odezwał. Supportowi zgłosiłem ze zniknęły mi korony i nic. Nie zależy mi na korona jeśli gra będzieddopracowana to dam niemcowi zarobić bo nasz support pewnie nawet kieszonkowego nie dostaje. No ale może któryś z Was ma jakiś interes w tym aby gracze byli zadowoleni i wgl to może spróbuję napisać co mnie boli (nie chce pisać o optymalizacji bo gra została wydana ewidentnie na szybko a aby coś poprawić to nie ma komu)

Szanowny support (polski czy niemiecki) pomyślał może o rozbudowanie forum? W tw1 mieliśmy do dyspozycji współdzielenie z sojusznikami fora. Ukryte zakładki dla zaufanych wspolplemiencow, ankiety itd. Co mi po tym ze mogę sobie zaznaczyć komu ufam jak żadnych z tego korzyści? Nie chciałem być niemiły ale zasugerujcie tak grzecznie niż ja bym to zrobił tym wyżej ze ta gra poprostu męczy. M potencjał ale wkurza stopień nie dopracowania. Na mqratonach informatycznych dla stuxentow powstawały lepsze projekty w kilka dni tworzone przez kilka osob. Zróbcie wkoncu forum a kilka tygodni wytrzymam i nie będę narzekał. W moim plemieniu kilka osób dotowalo, rekordzista ponad 250 zł i żal im tych pieniędzy bo nic się z grą nie dzieje. Ostatnia aktualizacja to kpina. Wolałbym aby głównym menu był przegląd wiosek niż ta śmieszna zlagowana mapa. Na galaxy s5 da się grać ale na kilkuletnim laptopie dostaje szału kiedy mam kogoś na mapie sobie odszukać. Dajcie minimape identyczną jak w TW1 i każdy będzie zadowolony. Nie chcecie kopii tw1, chcecie coś nowego. Przykro mi ale z nazwy to już jest stary dobry tw. Sequel przekombinowany troszkę ale to nic. Po latach przerwy powróciłem i póki co jestem rozczarowany. Mam plemię i dzięki nim trochę jeszcze wytrzymam. Mam nadzieje ze się polepszy.

Pozdrawiam, NiruŚ.
 

DeletedUser

Guest
Masz rację, gra wymaga na prawdę sporo zmian jedyne co mogę ci zasugerować to przeniesienie forum plemienia z gry na hosting internetowy. Co prawda będzie to wymagać zaangażowania w zarejestrowaniu na takim forum oraz odwiedzaniu (nie każdemu się chce), ale na chwilę obecną jest to dobry sposób na zapełnienie braku współdzielonych i ukrytych for.

Co do wydawania kasy na koronki podczas bety również jest dla mnie głupotą (choć są pewne wyjątki), no ale jak ktoś chce jego wola, nie nasze pieniądze.

Reszta kwestii jest już znana, co robią devsi? Pewnie coś kodują, obmyślają algorytmy a my jako testerzy musimy testować i zgłaszać bugi, ot co.
 

DeletedUser793

Guest
Po zakończeniu bety światy które są obecnie przechodzą do finalnej wersji gry?
 

DeletedUser

Guest
Owszem gra jak jej poszczególne elementy wymagają ciągle dopracowania, lecz po to ona została wypuszczona wcześniej, aby to gracze mogli zaproponować rozwiązania takie jak są im potrzebne. Plemiona 1 też na początku nie miały takich funkcji jak ukryte forum, dzielenie zakładek itp. Wszystko było dodawane z czasem. Jak to powiadają nie od razu Kraków zbudowano :)

Światy, które są pozostaną tak jak są. Nic się nie zmieni. Nie będzie żadnego resetu ani nic z tych rzeczy. Będą jedynie powstawać nowe światy.
 

DeletedUser

Guest
My na chwilę obecną nie możemy w żaden sposób temu zaradzić. Problem jest zgłoszony do deweloperów lecz jak widać na załączonym obrazku nie został jeszcze naprawiony.

Jedynym rozwiązaniem na w miarę płynne przesuwanie mapy jest używanie strzałek na klawiaturze.
 
Do góry