Zdublowany Forum Plemienia pomysły

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser891
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser891

Guest
Witam was trochę już siedzę w plemionach i konkretnie wiem czego potrzebują najbardziej inni
Jestem tego typu zdania żeby na forum powstało coś takiego jak:

+Dodanie możliwości komunikowania się na własnym forum z Sojusznikami Coś jak wspólne Forum (Po prostu planowanie coś z nimi bo teraz to jest konkretna żenada w sposób świadomościowy) tylko Sojusznik nie ma widzieć twojego całego forum tylko oddzielne po akceptacji jeden mały dział.

+Dodanie do Forów na forum pod dorum wszystko nie było by jednakowe coś w tym stylu http://screenshooter.net/100622071/spcbqer

+dodanie ukrytego forum czyli jakiegoś typu zakładki żeby mogli za spokoju porozumieć się administracja oraz rada plemienia


Do mapy świata margonem żeby Własne plemię miało kolor inny na mapie swoich nazw trudno jest rozrónić taki kolor jak błekit czy coś w tym stylu



Profil Włanego plemienia powinien też być zaopatrzony w BBCode różnego typu kolory itp fajna sprawa

Czego nie mogę się doczegać szybciej szybciej xD W plemieniu zakładki Wojny, Szlachetny planista, Zadania.
 

DeletedUser

Guest
Pomysł z forum był już wałkowany, pewnie znajduje się gdzieś nisko na liście "to do".

Co masz na myśli mapę świata margonem? Margonem to taka inna gra, więc wiesz. Co do kolorów to na mapce są różne i dosyć łatwo jest odróżnić swoich od sojusznika. :p

Z profilem na plus, powinni tam wklepać bbcode do użytku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry