Naprawiony Filtry grup wiosek.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1321
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1321

Guest
Witam.
Mam zastrzeżenia do funkcjonowania filtrów w/g grup wiosek, które mam zrobione. Chodzi o to że zaznaczając jedną z grup wiosek filtr działa tylko częściowo bo wyświetlona lista wiosek jest "przefiltrowana" natomiast chcąc przerzucać poszczególne wioski strzałkami (prawo, lewo) filtr już nie działa i wszystkie wioski trzeba klikać po kolei. Jest to strasznie irytujące i czasochłonne bo od tego są filtry aby uniknąć takich żmudnych czynności. Problem występuje zarówno na Operza jak i Mozilli. Filtrowanie działa natomiast bez zarzutu na aplikacji na Androida. Proszę o usunięcie w/w usterek.

Pozdrawiam

imperatore
 

DeletedUser20

Guest
Myślę, że to nie jest błąd tylko niedopracowana funkcja. Ale zgadzam się, że jest to głupie rozwiązanie i dobrze by było, żeby to zmienili. :)
 

DeletedUser1286

Guest
Dziś napisałem do Supportu odnośnie tej kwestii to odesłali mnie na forum, ale widzę, że nie tylko mnie to irytuje.
Również popieram apel przedmówcy... Przez to wioski ogarniam tylko w aplikacji, bo jest łatwiej, jednak niewygodnie niestety. Tu jest napisane co nas męczy, do Supportu napisałem wiadomość prywatną, a nic z tym nie jest robione. Proszę Support o dokonanie poprawek do tej funkcji.
 

DeletedUser1157

Guest
dodałbym, że jak używamy więcej niż 1 grupę na wioskę, a następnie chcemy je filtrować to zbiory się sumują, a moim zdaniem powinny wyłaniać wspólną część:)
 

DeletedUser1321

Guest
Najnowsza aktualizacja 1.41 wprowadziła prawidłowe filtrowanie wiosek o którym pisałem w pierwszym poście. Prawdę mówiąc nie sądziłem że doczekam się wprowadzenia w życie takiego filtrowania wiosek.
Funkcja bardzo potrzebna bo z punktu widzenia gracza który ma ponad 650 wiosek znacznie ułatwia zarządzanie kontem. Ukłony za supportu za to udogodnienie, dziękuję.
Poproszę jeszcze wprowadzenie w końcu masowej rekrutacji wojska i szpiegów i to były kolejny duży krok aby po ponad roku uczynić w końcu grę bardziej przyjazną dla nas graczy. Zamiast spędzać kilka godzin na bezproduktywnym klikaniu można by ten czas spożytkować inaczej, bardziej efektywnie grając.
Za kilka dni wraz z przyjaciółmi zakończymy grę na Bastille który jako plemię Towarzysze wygraliśmy. Rozmawiam trochę z ludźmi z plemienia i nie tylko i wnioski nasuwają się następujące. Bardzo wielu graczy z Top 20 po zamknięciu świata kończy raz na zawsze grę na Tribal Wars 2. Powód w większości przypadków jest jeden i ten sam, gra w obecnej formule stała się dla nich nie do zaakceptowania a brak podstawowych funkcji takich jak wspomniana wcześniej przeze mnie masowa rekrutacja skutecznie zniechęciło ich do rozpoczęcia gry na którymś z nowszych światów. Z gry odchodzi wielu doświadczonych graczy i ten odpływ będzie się zwiększał jeśli admini gry nie będą uwzględniali wielu słusznych uwag które uczyniły by grę bardziej przyjazną graczom. Jeśli twórcom gry zależy tylko na "żółtodziobach"którzy po tygodniu znudzą się i porzucą konta a nie dbają o doświadczonych graczy to niedługo tylko tacy zostaną. Podsumowując, proszę bardziej wsłuchiwać się w potrzeby nas graczy i wprowadzać konieczne zmiany w życie a spowoduje to że ta gra będzie się rozwijać i doświadczeni gracze pozostaną jej wierni.

Pozdrawiam,
imperatore
 
Status
Zamknięty.
Do góry