Opinie Dyskusja na temat wersji 1.9

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Dalej jesteście zadowoleni z wersji 1.9 ?! Bailando, Perfecto, dobrze że mam tylko 10 Koron przynajmiej jak znikną to nie będe żałował...
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Niestety na awarie serwerów nie mamy wpływu i aktualizacje nie mają z tym nic wspólnego. Staramy się za każdym razem wysłać zgłoszenie tak szybko jak to możliwe, a później to już wszystko w rękach naszych techników.
 

DeletedUser

Guest
Yarpenowska;n8320 napisał:
Czy ktoś światły mógłby przybliżyć sens depozytu w obecnej wersji ? Po wykonaniu wszystkich zadań mam całe 483 punkty i zarobiłem po 500 jednostek surowców (hurra). Pewnie wykupując 4x15 koron osiągnąłbym zawrotne 2k punktów i dostał po 1k jednostek surowców (ale wtedy miałbym rozterki na co wydać taką zawrotną ilość). Za jakieś 20kilka doładowań po 15 koron (300+ koron) miałbym szanse na 75 toporów - wtedy pewnie podbiłbym całe królestwo...

Czy ktoś w tej firmie myśli wprowadzając takie rzeczy ?

Podobnie jak dzienny bonus .. 500 jednostek surowców robi mi się w jednej z kilkudziesięciu wiosek całe 10 minut ...Warto grać dla takiego bonusu. Kolejne super rozwiązania że po 5 chyba dniu gdzie jest całe 2k surowców za 6 dzień dostaje się znowu 500. Litości ...


No chyba nie. ;) Lekko Ocenzurowany Screen Depozyt to chyba jedyna forma zdobywania Premium, w 100% za darmo.
 

DeletedUser

Guest
To chyba jakiś błąd w sztuce albo chwila nieuwagi Innogames... w 99% za 250 punktów są surowce.
 

DeletedUser

Guest
To mnie akurat nie dziwi, nie wątpię, że operatorzy maja ciekawe oferty ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry