Opinie Dyskusja na temat wersji 1.8

Status
Zamknięty.

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Nowa aktualizacja pojawi się w środę 28.01.2015.

Wasze opinie są dla nas bardzo cenne. Dlatego zapraszamy do komentowania!

Listę zmian znajdziecie w tym temacie.
 

DeletedUser

Guest
Jak dla mnie widać, że w końcu praca pełną parą, o jakich konkretach mówisz? Ranking plemion został naprawiony bez żadnego patcha kilka dni temu (mowa o S3)
 

DeletedUser

Guest
Kiedy pojawią się te depozyty surowców z serwerów bety? W 1.9 czy może wcześniej po przetestowaniu? :)
 

DeletedUser

Guest
a ja caly czas czekam na rozwiazanie problemu z opuszczonymi wioskami. Jest kilka o strategicznym polozeniu dla mnie, ale przegibane przejmowac wioche, ktora ma 50pkt...

//Edit: Za male okno jest przy wysylaniu armi,surowcow, szpiegow - w poprzednich wersjach lepiej to wygladalo.
 

DeletedUser

Guest
Ciekawe czemu po aktualizacji do wersji 1.8 okno np wysyłanych szpiegów czy wojska do ataku jest zmniejszone i nie ma możliwości przejrzenia całości armii tylko trzeba suwakiem niżej przechodzić żeby wybierać odpowiednie jednostki.
 

DeletedUser

Guest
Ja czekam na optymalizację mapy, dodanie minimapy i ogarnięcia forum, bo z tego co teraz jest za ciężko się korzysta
 

DeletedUser

Guest
Lord Vader;n6897 napisał:
Dziękuję obsłudze gry za to, że "informując" o niedostępności gry w godz 7:00-8:00, rozwaliła cały mój misterny plan. Niestety nie można grać w coś, co jest całkowicie nieprzewidywalne. Ciągła loteria czy o godz "x" będzie można wysłać atak lub wsparcie. Takim zachowaniem przyspieszyliście moją decyzję co do dalszej gry.
Rozwiniesz swoją myśl na temat niedostępności? W jaki sposób się ona objawiała?
 

DeletedUser

Guest
Czemu świat alnwick nie działa ? Można zalogować się na kazdy inny, tylko nie na Alnwick. Pasek dojeżdża do 13 i stoi tak od wczoraj od 23;30
 

DeletedUser

Guest
W Twoim przypadku FrosTT jest inna sytuacja. Napisz proszę ticketa do supportu to wyjaśnię w czym jest problem.
 

DeletedUser

Guest
Przydałoby się też zrobić coś z wojskiem wspierającym, żeby było widać ile wojska siedzi obecnie w wiosce.
 

DeletedUser

Guest
Przecież po skanowaniu widać ile wojska siedzi w wiosce, razem ze wsparciem ;p
 

DeletedUser

Guest
Ale ja chce dobrze widzieć ile u mnie w wiosce siedzi wiojska, a nie że muszę wchodzić w przegląd i dopiero zliczać ;/
No i na androida przydałby się opcja zaatakuj ponownie w raportach
 

DeletedUser890

Guest
Możesz sprawdzić ile masz całego wojska w wiosce jeśli na mapie weźmiesz informacje o wiosce.
 

DeletedUser890

Guest
Ale przydałoby się żeby można było zobaczyć ile ma się wojska w swojej wiosce kiedy wysłało się np. całe na atak.
 
Status
Zamknięty.
Do góry