Opinie Dyskusja na temat wersji 1.7

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
wedlug mnie jezeli cos jest beta ... jak oczywiscie przyjmujemy plemiona 2 i my jestesmy beta testerami co nam sie ustawicznie tu mowi to w samej grze nie powinno byc jakichkolwiek oplat a wrecz przeciwnie jakies bonusy wynikle z testowania powinny byc dla graczy .. bo przeciez jak ide do salonu kupuje samochod to nie kupuje karoserii liczac na to ze mi silnik wymienia za rok czy dwa na inny w ramach projektu ... jest takie stare przyslowie - nasz klijent nasz pan.
 

DeletedUser

Guest
G75elo;n6214 napisał:
wedlug mnie jezeli cos jest beta ... jak oczywiscie przyjmujemy plemiona 2 i my jestesmy beta testerami co nam sie ustawicznie tu mowi to w samej grze nie powinno byc jakichkolwiek oplat a wrecz przeciwnie jakies bonusy wynikle z testowania powinny byc dla graczy .. bo przeciez jak ide do salonu kupuje samochod to nie kupuje karoserii liczac na to ze mi silnik wymienia za rok czy dwa na inny w ramach projektu ... jest takie stare przyslowie - nasz klijent nasz pan.

O to jest pytanie do mądrego SilverRanger. Dawaj jakiś cytat z wiki tłumaczący czemu za półprodukt jest możliwość płacenia.

Tak jak pisałem szwaby nie mają szacunku do graczy ale to wiadomo nie tylko z tej gry ale z wielu innych. Dają bubla i jeszcze chcą aby za niego płacić, a jest wielu ludzi, którzy to robią co też świadczy o nas samych. Ludzie musieli za to im tyle zapłacić że nawet reklamy w tv mają.

Zamiast pisać, że pracują, że zgłoszono czy cokolwiek... Przestańcie walić ściemę i po prostu piszcie zgodnie z prawdą, że nie macie pojęcia co się dzieje i kiedy coś się zmieni. To nie wina wasza że tak się dzieje, ale nie ma sensu ich bronić.
 

DeletedUser20

Guest
Ale widać, że dobrze na tej "becie" wychodzą, bo stać ich na reklamowanie się w telewizji (na Eurosporcie co jakiś czas leci reklamówka TW2) :)
 

DeletedUser41

Guest
SilverRanger;n6028 napisał:
Widzę, że mimo wielu postów nikt tak naprawdę nie przeczytał co to znaczy beta także postaram się wyjaśnić wam drodzy koledzy i koleżanki :)
wersja beta – kiedy program ma już pierwszych użytkowników, zwanych często beta testerami, wyłapywane są błędy związane z różnymi środowiskami i warunkami pracy programu(http://pl.wikipedia.org/wiki/Cykl_życia_programu)
Kto widział reklamy TW2 w sieci gdzie nie było na niej napisu beta łapka w górę prosty przykład gracz widzi taka reklamę http://www.ispot.tv/ad/7uot/tribal-wars-2-the-legacy-continues
gdzie nie ma nic że to beta wchodzi w link na końcu reklamy wyświetla mu się taka strona na której oczywiście nigdzie nie ma że to beta

image.jpg




Robi konto wchodzi już na stronę logowania i tam jedyna informacja o becie to chyba to Zapisz się, by na bieżąco otrzymywać najświeższe informacje i zostać jednym z pierwszych graczy, którzy otrzymają klucz do wersji beta! ale to nie wiem ile już miesięcy jest na głównej bo w końcu już chyba nie potrzeba klucza by wejść do gry

image.jpg


Więc wychodzi na to że jedyną informacją o becie jest ta notka dawniej był jeszcze wielki napis beta przy logu gry a teraz znikł więc można powiedzieć że to już nie beta a może InnoGames wciska tylko wszędzie że to beta bo wydali nieukończony produkt za który chcą kasy i by gracze grali jak na normalnych serwerach bo przecież nie będzie już resetu kont a w końcu po jakimś czasie któreś z plemion wygra świat więc jaka to beta to że gra ma wiele błędów nie znaczy że trzeba ją nazywać beta jak się wpuściło tyle tysięcy graczy by już grali to trzeba też brać odpowiedzialność i napisać wprost że pospieszyli się z otwarciem oficjalnych serwerów :) a nie tylko sam zdecydowałeś grać w becie więc nie narzekaj szkoda tylko że większość tu graczy dowiedziała się o tym że to beta na forum od admina pamiętam jeszcze jaka była w jednym temacie panika jak gracze się pytali czy będzie jakiś reset bo nie wiedza czy grac skoro to beta a dowiedzieli się o tym na forum ja sam trafiłem tutaj z reklamy na której nigdzie nie było nic że to beta jedynie że ruszyły polskie serwery i można już grać

Na koniec pochodź po forach innych gier i zobacz że tam na forum co jakiś czas gracze zgłaszają błędy to znaczy że co te gry też są jeszcze beta bo w końcu gracze zgłaszają cały czas błędy jakieś propozycje mimo że gra na rynku już 10 lat ciągnie

Czytajcie od więcej informacji o grze Tribal Wars 2

image.jpg
 

DeletedUser

Guest
@papik15rog
Błąd dotyczący rankingu plemion został już zgłoszony i nie jest to zależne od nas kiedy on zostanie naprawiony. Niestety informacja na temat daty naprawienia tego błędu nie jest nam znana.

@chem97
Ad 2. Opiszesz dokładniej ten problem z ulepszeniem Wymiana w tawernie? Chyba że jest już jakiś temat o tym?

@volwerein
Tego co popsuje aktualizacja nawet najstarsi górale nie wiedzą :p

@ScriptPF
Faktycznie informacja o kluczach dostępowych jest błędna. Po prostu zapomnieliśmy o tym. Dzięki za informację, niebawem powinno to zostać zmienione i zostanie usunięta informacja o kluczach do bety.

@@ brak dostępu do gry w dniu 17.01.2105
Co do problemów z działaniem serwerów wczoraj w godzinach od około 16:00 do około 20:00 pisałem w innym temacie, że problem był spowodowany technicznymi rzeczami na które nie mieliśmy żadnego wpływu. Na pocieszenie mogę jedynie powiedzieć, że nie tylko Polski market na tym ucierpiał.

@Lord Vader
Możesz rozwinąć myśl dotyczącą punktów graczy i morale? Chyba że jest już od tego temat to po prostu podeślij linka do niego.
 

DeletedUser

Guest
Ok, dzięki za informacje. Sprawdzę to dokładniej i zostanie zgłoszone dalej.
 

DeletedUser

Guest
Raczej nie jest to celowe działanie, bardziej nieplanowany błąd, który nie został jeszcze zlokalizowany.
 
Status
Zamknięty.
Do góry