Opinie Dyskusja na temat wersji 1.7

Status
Zamknięty.

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Nowa aktualizacja pojawi się w środę 14.01.2015.

Wasze opinie są dla nas bardzo cenne. Dlatego zapraszamy do komentowania!

Listę zmian znajdziecie w tym temacie.
 

DeletedUser

Guest
Dlaczego nie został naprawiony błąd, na który wszyscy czekają a mianowicie wyświetlanie rankingu plemion?
Czy jest jakaś informacja, kiedy zostanie naprawiony?
 

DeletedUser

Guest
Właśnie co z tymi taranami też?
na świecie C mimo że tarany niszczą mur to dalej bitwa odbywa się przy morale sprzed ataku. Dopiero następny atak walczy przy obniżonym morale obrońcy.
Te rankingi to już naprawdę przegięcie ile można na to czekać? Co z rezerwacjami?

Naprawiają jakieś duperele zamiast naprawić system walki!? Tym szkopom chyba coś się pochrzaniło i zamiast naprawdę poprawić system rozgrywki to animacje naprawiają? Dla mnie to jest po prostu brak szacunku dla graczy... Miesiąc trwało naprawienie formatu wyświetlanego czasu i naprawienie "niektórych obrazów"? Już nerwicy dostaję przy tych skaczących morale i sytuacjach gdzie przeciwnik mimo mniejszych morale oraz ilości wojska w dodatku broniący się wojskiem ofensywnym wygrywa starcie. Dali by chociaż symulator na którym można polegać.

Świadomie zdecydowałem się na grę w becie, ok mój błąd. Ale spodziewałem się że będzie to taka beta gdzie naprawdę gra będzie się rozwijać dynamicznie. Progres rozwoju tej gry jest naprawdę beznadziejny. Chciałem zagrać na jakimś nowo powstałym wiecie jak już naprawią te najważniejsze błędy, no ale widzę że sporo czasu minie nim uda im się doprowadzić tą grę do stanu gdzie gracz nie będzie musiał przejmować się błędami gry.
Oj tam tak się wystrzelałem, bo jestem zawiedziony tym upem, zobaczymy co będzie z tymi skrótami co mają wprowadzić...
 

DeletedUser

Guest
Cóż odpowiem...
Skróty klawiszowe działają przyzwoicie i za to mały +
 

DeletedUser709

Guest
1. Dokładnie, co z rankingami? To ZNACZĄCO utrudnia rozgrywkę.
2. Co z ulepszeniem Wymiana w tawernie? Ono też ciągle nie działa.
 

DeletedUser442

Guest
A wiadomo co popsuje aktualizacja? Czy też będzie to niespodzianka?
 

DeletedUser727

Guest
volwerein;n5989 napisał:
A wiadomo co popsuje aktualizacja? Czy też będzie to niespodzianka?

Czym by było życie bez odrobiny szaleństwa i niepewności :)
 

DeletedUser

Guest
Jak to co popsuje .... wystarczy poczytac - NIC - ze wzgledu na to iz zaden blad ktory byl zglaszany (rakning, tarany w bitwach itd.) zadna godna uwagi propozycja (typu przesylanie surki w rynku, wioski nie aktywnych graczy itd) nie zostaly uwzglednione w aktualizacji wiec nie ma obawy ze cokolwiek zostanie popsute ... prawda ... poprostu bedzie po staremu.
 

SilverRanger

Miecznik
Widzę, że mimo wielu postów nikt tak naprawdę nie przeczytał co to znaczy beta także postaram się wyjaśnić wam drodzy koledzy i koleżanki :)
wersja beta – kiedy program ma już pierwszych użytkowników, zwanych często beta testerami, wyłapywane są błędy związane z różnymi środowiskami i warunkami pracy programu(http://pl.wikipedia.org/wiki/Cykl_życia_programu)
A teraz po kolei gra rozwija się cały czas, jest cały sztab ludzi, który pracuje nad rozwojem naszej gry. Aktualizację są zaplanowane na kilka wersji do przodu co musi wejść z danym numerkiem. Błędy, który zostają zgłoszone trafiają na listę aktualizacji w pierwszym możliwym terminie. Czasem mamy dla was dużą aktualizację gdzie naprawdę wchodzi sporo nowości natomiast czasem występuje mała zmiana(tak jak obecna), natomiast wszystkie aktualizacje świadczą o tym, że gra się ciągle rozwija. Rozumiem,że część z was może być rozgoryczona, że ta rzecz, która dla nich jest najważniejsza nadal nie jest naprawiona. Mogę jednak was zapewnić, że dobieramy wszelkich starań by problemy zostały rozwiązane najszybciej jak to możliwe.

papik15rog;n5932 napisał:
Dlaczego nie został naprawiony błąd, na który wszyscy czekają a mianowicie wyświetlanie rankingu plemion?
Czy jest jakaś informacja, kiedy zostanie naprawiony?

Ranking zostanie naprawiany tak szybko jak to możliwe. Jak tylko będziemy wiedzieć kiedy to nastąpi od razu damy informację na forum.


Sir Szczyga;n5935 napisał:
Właśnie co z tymi taranami też?
na świecie C mimo że tarany niszczą mur to dalej bitwa odbywa się przy morale sprzed ataku. Dopiero następny atak walczy przy obniżonym morale obrońcy.
Te rankingi to już naprawdę przegięcie ile można na to czekać? Co z rezerwacjami?

Naprawiają jakieś duperele zamiast naprawić system walki!? Tym szkopom chyba coś się pochrzaniło i zamiast naprawdę poprawić system rozgrywki to animacje naprawiają? Dla mnie to jest po prostu brak szacunku dla graczy... Miesiąc trwało naprawienie formatu wyświetlanego czasu i naprawienie "niektórych obrazów"? Już nerwicy dostaję przy tych skaczących morale i sytuacjach gdzie przeciwnik mimo mniejszych morale oraz ilości wojska w dodatku broniący się wojskiem ofensywnym wygrywa starcie. Dali by chociaż symulator na którym można polegać.

Świadomie zdecydowałem się na grę w becie, ok mój błąd. Ale spodziewałem się że będzie to taka beta gdzie naprawdę gra będzie się rozwijać dynamicznie. Progres rozwoju tej gry jest naprawdę beznadziejny. Chciałem zagrać na jakimś nowo powstałym wiecie jak już naprawią te najważniejsze błędy, no ale widzę że sporo czasu minie nim uda im się doprowadzić tą grę do stanu gdzie gracz nie będzie musiał przejmować się błędami gry.
Oj tam tak się wystrzelałem, bo jestem zawiedziony tym upem, zobaczymy co będzie z tymi skrótami co mają wprowadzić...


Po pierwsze proszę abyś nie obrażał nikogo na tym forum.
Po drugie każdy błąd musi zostać naprawiony czy jest to mały błąd czy duży, kwestia czasu kiedy to nastąpi.
Po trzecie dziękuje ci bardzo za przekazanie nam swojej opinii jest ona niezmiernie dla nas ważna i pomoże nam szybciej rozwijać grę do potrzeb naszych graczy.

G75elo;n6009 napisał:
Jak to co popsuje .... wystarczy poczytac - NIC - ze wzgledu na to iz zaden blad ktory byl zglaszany (rakning, tarany w bitwach itd.) zadna godna uwagi propozycja (typu przesylanie surki w rynku, wioski nie aktywnych graczy itd) nie zostaly uwzglednione w aktualizacji wiec nie ma obawy ze cokolwiek zostanie popsute ... prawda ... poprostu bedzie po staremu.

Niestety nie mogę się zgodzić z tą opinią gdyż wiele błędów zostało naprawione. Właśnie tych co były zgłaszane przez innych graczy. Jeśli będziemy wiedzieć kiedy dany błąd zostanie naprawiony od razu was poinformujemy, prosimy jedynie o zachowanie cierpliwości.
 

DeletedUser727

Guest
A kiedy zostanie zmieniony zpowrotem czas na używany w Polsce (24h), bo to ustawienie które jest teraz to jest do bani w informacji wioski pokazuje np. 9:01:23PM a w oknie ataku 21:01:23. Powoduje to tylko i wyłącznie problemy zwłaszcza jak szybko trzeba komuś podać czas dojścia ataku lub wsparcia
 

DeletedUser

Guest
Jak moge powrocic do wersji 1.6? :D
Ta mi sie za czesto rozmywa - a gdy pisze na czacie i po wcisnieciu entera wyskakuje okno "przymij zaproszenie od gracza [tu nazwa plemienia, ktorego profil jest otwarty].
 

DeletedUser302

Guest
Drix;n6073 napisał:
Jak moge powrocic do wersji 1.6? :D
Ta mi sie za czesto rozmywa - a gdy pisze na czacie i po wcisnieciu entera wyskakuje okno "przymij zaproszenie od gracza [tu nazwa plemienia, ktorego profil jest otwarty].


Oczywiscie nie da sie powrocic do zadnej z poprzednich wersji.
 

SilverRanger

Miecznik
Drix;n6073 napisał:
Jak moge powrocic do wersji 1.6? :D
Ta mi sie za czesto rozmywa - a gdy pisze na czacie i po wcisnieciu entera wyskakuje okno "przymij zaproszenie od gracza [tu nazwa plemienia, ktorego profil jest otwarty].
Spróbuj wyczyścić ciasteczka, powinno pomóc :)
 

DeletedUser

Guest
Panowie - z tym powrotem do poprzedniej wersji zartowalem tylko :p Za kogo mnie macie? :p Ciasteczka usuniete - ale obawiam sie, ze potrzebuje tez wiekszego czyszczenia kompa :p Nie zmienia to faktu, ze ta wersja sie rypie troche wiecej - zwlaszcza przez te skroty - gdyby byla opcja wylaczenia ich bylbym wdzieczny,
 

DeletedUser263

Guest
SilverRanger;n6028 napisał:
Widzę, że mimo wielu postów nikt tak naprawdę nie przeczytał co to znaczy beta także postaram się wyjaśnić wam drodzy koledzy i koleżanki :)
wersja beta – kiedy program ma już pierwszych użytkowników, zwanych często beta testerami, wyłapywane są błędy związane z różnymi środowiskami i warunkami pracy programu(http://pl.wikipedia.org/wiki/Cykl_życia_programu)

Widzę, że mimo wielu postów dalej macie ludzi za idiotów. To celowy dzisiaj zabieg dodać do nazwy gry "beta" i można mieć milion błędów, zostawić do ich łatania jedną czy dwie osoby, które będą to naprawiać widocznym tutaj tempem, a resztę pracowników przerzucić do innego projektu.


Nie wiem czy ma to związek z aktualizacją ale gra działa jak... Wysyłam atak - nic się nie dziej, odświeżanie gry. Wchodzę w raporty i nic się nie wyświetla - znowu muszę odświeżyć. Tak w kółko bo co chwilę coś nie działa...
 

DeletedUser623

Guest
czopor;n6190 napisał:
Widzę, że mimo wielu postów dalej macie ludzi za idiotów. To celowy dzisiaj zabieg dodać do nazwy gry "beta" i można mieć milion błędów, zostawić do ich łatania jedną czy dwie osoby, które będą to naprawiać widocznym tutaj tempem, a resztę pracowników przerzucić do innego projektu.


Nie wiem czy ma to związek z aktualizacją ale gra działa jak... Wysyłam atak - nic się nie dziej, odświeżanie gry. Wchodzę w raporty i nic się nie wyświetla - znowu muszę odświeżyć. Tak w kółko bo co chwilę coś nie działa...



To samo będąc w forum - odświerzam by widzieć co się za wpisy pojawiają w forum, w oknie po prawej monitorującym rekrutację i budowę - nic nie widać, trzeba wchodzić wioska po wiosce, by dowiedzieć się, co jest na rzeczy. I do tego rankingi plemion, które nie działają ! Bajka, nie wydam już ani grosza jeśli ten stan rzeczy w końcu się nie poprawi na Castel Del Monte
 
Status
Zamknięty.
Do góry