Opinie Dyskusja na temat wersji 1.68

Status
Zamknięty.

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Nowa aktualizacja wersji przeglądarkowej pojawi się w poniedziałek 7.11.2016.

Wasze opinie są dla nas bardzo cenne. Dlatego zapraszamy do komentowania!

Listę zmian odnośnie wersji przeglądarkowej znajdziecie w tym temacie.
 

DeletedUser1235

Guest
mam pytanie co do punktu "Masowe bicie monet na koncie współgracza przy użyciu grup nie wpływa na konto gracza"
bo go trochę nie rozumiem bo przecież jest zakaz picia monet jak wejdę na współgracza chyba że coś się zmieniło
lub proszę mi to wytłumaczyć
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
mam pytanie co do punktu "Masowe bicie monet na koncie współgracza przy użyciu grup nie wpływa na konto gracza"
bo go trochę nie rozumiem bo przecież jest zakaz picia monet jak wejdę na współgracza chyba że coś się zmieniło
lub proszę mi to wytłumaczyć

Ekran masowego bicia monet jest dostępny, a także wybór grup. Jedynie sam przycisk wybicia monet jest nieaktywny. Niestety wybranie grupy na koncie współgracza, która nie istnieje na koncie gracza powodowało problem z wyświetlaniem wiosek na koncie gracza.
 

DeletedUser911

Guest
Chyba nadal nie do końca wiem o co chodzi. Czasami te błędy, które naprawiacie, to na prawdę takie trochę wyssane z palca, żeby coś w papierach było.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Jeśli wchodzi się na konto współgracza i wybiera się grupy do wybicia monet, a dopiero później pojawia się informacja, że nie jest to wykonalne to grupy zostają zaznaczone. Następnie taki gracz wraca na swoje konto i nie może wybić monet bo współgracz miał inne grupy, których zaznaczenie wpłynęło na konto głównego gracza.


Aktualizacja została już wprowadzona! Dajcie znać czy podoba Wam się zwiększenie produkcji surowców o 30%!
 

DeletedUser1444

Guest
Podoba mi się zwiększenie do 30% surki 4,7k na godzinke dostaje elegansio :D
 

DeletedUser1305

Guest
Dobrze, że zwiększono produkcję, na dużych kontach zawsze trochę więcej monet da się wybić, bo głównie grubasów brakuje.
 

DeletedUser2044

Guest
To jest bonus czasowy? Czy będzie on już na stałe?
 

DeletedUser1673

Guest
"Dodano przycisk informacji o wiosce do listy wydarzeń plemienia."

Bij zabij, nie widzę tego?
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
To jest bonus czasowy? Czy będzie on już na stałe?

Wysoce prawdopodobne, że zostanie na stałe jeśli testy przejdą pomyślnie na polskiej wersji językowej.

"Dodano przycisk informacji o wiosce do listy wydarzeń plemienia."

Bij zabij, nie widzę tego?

Będzie to widoczne jeśli gracz zyska/utraci wioskę na zasadzie "gracz xyz przejął wioskę X". W miejscu "X" pojawi się informacja o danej wiosce (przycisk przekierowujący).
 
Status
Zamknięty.
Do góry