Opinie Dyskusja na temat wersji 1.56

Status
Zamknięty.

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Nowa aktualizacja pojawi się w poniedziałek 6.06.2016.

Wasze opinie są dla nas bardzo cenne. Dlatego zapraszamy do komentowania!

Listę zmian odnośnie wersji przeglądarkowej znajdziecie w tym temacie.
 

DeletedUser911

Guest
Dość istotnie zmiany, zwłaszcza na starych światach. W rezultacie chyba na plus. Zastanawia mnie tylko jedno: " Zostało to z aprobatą przyjęte w bardzo dużych obszarach naszej społeczności. Wasze głosy zostały wysłuchane..", gdzie dyskutują te społeczności? Śledzę polskie forum, zdarza mi się czytać angielskie i niemieckie - główną sprawą poruszaną przez społeczność jest problem w obsłudze dużych kont i ciągłe zawieszanie się gry.
 

DeletedUser2156

Guest
Chyba suport sobie jaja robi z tymi zmianami na współgrze jak to nie można rozwijać kont brak bicia monet to jakies kpiny
 

DeletedUser1235

Guest
i bardzo dobrze ze zakaz bicia monet jest przynajmniej ktos kto ma zasty na 10 kontach ktore nie graja nie bedzie mogl ich rozwijac bo i tak czesto bywa tak ze wlasniciele nie wracali
dodal bym jeszcze jedna sprawe po uplywie 100 dni zesty powiny byc wygaszane (jak nie wchodzi wlasniciel )
 

DeletedUser911

Guest
Drogi suporcie proszę o informację, gdzie "nasza" społeczność dyskutuje na takie tematy, chętnie bym się przyłączył do tej dyskusji.
Zmiany ogólnie pozytywne, jednak na starych światach mogące troszkę namieszać. Z drugiej strony trochę lipa jak zmienia się zasady w czasie gry.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Zatem zapraszam na Betę, świat Sandbox gdzie bezpośrednio do plemienia, w którym grają deweloperzy (i nie tylko) gracze wysyłają wiadomości oraz na forum Bety, czy wersji .en oraz .pt, gdzie aktualizacja pojawiła się tuż po wprowadzeniu jej na wersję Beta.
 

DeletedUser20

Guest
Mam w tej chwili dostęp do swojego oraz 8 kont przez tryb współpracy i nie mogę przyjąć zaproszenia od 9 osoby...
 

DeletedUser1235

Guest
bo admini stwierdzili ze juz ci wystarczy :)))))))
 

DeletedUser1413

Guest
Ja mam 6 i nie mogę kolejnych 2 wiszących przyjąć .. miał być pułap do 10 jak się nie mylę ..?

Czy zasty kumulują się z innych serwerów ? tzn. 6 na Juval 4 na Oravie i mam limit?
 
Status
Zamknięty.
Do góry