Opinie Dyskusja na temat wersji 1.5

Status
Zamknięty.

DeletedUser567

Guest
Również zauważyłem ten problem co Krasnoludek i G75elo. To "undefined" przy liczbie jednostek w kolejce rekrutacji i nie tylko... Liczba bugów jest porażająca. Jaki cel miało wprowadzenie do gry aktualizacji zawalonej tak dużą ilością "syfu"? Czy nikt tego nie sprawdzał?
Nie czepiałbym się gdyby twórcy pominęli kilka drobnych szczegółów kosmetycznych ale TAKIE BUGI?! Ślepy by je dostrzegł...To są jakieś jaja...

Pozdrawiam graczy i łączę się w bólu :)
 

DeletedUser598

Guest
Aspis;n4315 napisał:
Również zauważyłem ten problem co Krasnoludek

Nie Czepiam się ale byłbym wdzięczny na prawidłowe używanie mego nicku i odpowiedź na niezadane pytanie nie nie mam nic do krasnali ale mój nick nie ma z nimi nic wspólnego.

Jestem przekonany że przekazanie informacji o nieprawidłowościach w grze będzie dużo bardziej owocne niż tylko narzekanie na to jaka ta gra nie jest....


Za szybki wzrost wiosek Barbarzyńskich. Bez większego wysiłku na farmieniu nie brak mi surowców na rekrutacje na dużo wprzód czy też na rozbudowę. Nie za łatwy tu początek?
Na Becie aby odblokować dodatkowe opcje przy budynkach np w Magazynie rozbudowa Bunkra kosztowała dodatkowe surowce i trza było rozsądniej gospodarować surowcami a tu w porównaniu z wersją Beta można nimi szastać.
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem czy to błąd jako taki czy nie miałem szczęścia, czy po prostu nie widać, ale po 4 losowaniach nie miałem możliwości kupić żadnej epickiej jednostki w koszarach co wcześniej nigdy sie nie zdarzało.
 

DeletedUser

Guest
Kompletna porażka, nie dość, że opcja sabotażu nadal jest tak samo niezrównoważona to do tego bugów więcej niż można policzyć. Zastanawiam się nad zakończeniem gry, bo to nie ma sensu.
Zamiast być lepiej jest coraz gorzej... Powiem jeszcze raz PORAŻKA!
 

DeletedUser

Guest
Angielskie wersje, zarówno amerykańska jak i brytyjska śmigają wyśmienicie bez żadnych problemów niedociągnięć, aż nie mogłem uwierzyć że to ta sama gra :O
Zatem ewidentnie problem jest z polską wersją przynajmniej...
 

DeletedUser

Guest
Czy to cos dziala a jesli tak to jak tego uzyc bo klikanie w znak ,,?" po wczorajszym PechDay nic nie daje .
 

DeletedUser

Guest
Właśnie o tym trwa tu dyskusja, że ostatnia aktualizacja popsuła wiele elementów gry, jednym z nich jest brak odpowiedniej reakcji w klikanie w niektóre przyciski itp.
 

DeletedUser

Guest
Po pracach konserwacyjnych wszystko wydaje się być wreszcie ok
 

DeletedUser

Guest
chyba jednak się pospieszyli z poprawkami,bo już jest lepiej.
 

DeletedUser

Guest
30h hotfix - szybko to bym tego nie nazwal
jednak w koncu dziala
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Zgadza się, weszła poprawka i błędy, które pojawiły się podczas aktualizacji 1.5.0 powinny zniknąć.
 

DeletedUser

Guest
Jak teraz działają tarany? Niszczą mur przed czy po walce?
 

DeletedUser

Guest
Widze ze zapanowala ulga jak by wszystko smigalo perfekt ?
Pierwszy raz widze aby taka prosta gra tak scinala przegladarke i kompa , juz stare Pegasus (obrazek dla tych co tego nie mieli :p )

firm Made In China obrabialy szybciej i plynniej gry i to
z grafika nie porownywalnie lepsza od tego co jest tu , wiedz nie widze powodu do radosci :/
Ktos cos tam w IG robi aby po kliknieciu w jakis budynek nie potrzeba bylo czekac 5 do 20 sek az pojawi sie nastepna opcja do klikania ?
 

DeletedUser

Guest
No w sumie mogliby panowie trochę popracować nad optymalizacją, co prawda teraz jest znacząco lepiej to jednak gra mogłaby trochę szybciej działać. Przede wszystkim przewijanie ekranu mapy mogłoby być płynniejsze. Zasada jest prosta im gra będzie lepiej zoptymalizowana tym więcej osób będzie mogło w nią zagrać. Jest ok, ale może być lepiej w tym temacie. ;)
 

DeletedUser

Guest
Na chwile obecna nie widze + tego udpate , chyba zrobili aby miec sie czym pochwalic ze byl i to wszystko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry