Opinie Dyskusja na temat wersji 1.5

Status
Zamknięty.

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Kolejna aktualizacja już się zbliża.

Czekamy na Wasze opinie.

Lista zmian jakie zostaną wprowadzone znajduje się w tym temacie.
 

DeletedUser

Guest
  • "Uszkodzenie muru już nie będzie ignorowane podczas bitwy."

    wut? to jak działa taran w końcu? rozwala mury po bitwie? xd
 

DeletedUser610

Guest
A co z rankingiem na Bastille, bedzie to wogole naprawione ?
 

DeletedUser

Guest
To mam rozumieć że bonus muru działał nawet jak go zniszczyliśmy w danej bitwie ? no bez jaj :/
 

DeletedUser292

Guest
Hah, mam nadzieje że ranking plemion na S2 zostanie naprawiony po tak długim czasie, oraz dość przykrą wiadomością związana jest zdjęcie procentów z osiągnięc (nie będę mógł zobaczyć czy jestem Top1 w rabowaniu na S2 - so sad), no i wielkie gratulacja za naprawienie taranów .
 

DeletedUser

Guest
Szkoda jedynie ze w tym patchu, sabotaż nie dostaje żadnych nerfow. ;)
 

DeletedUser

Guest
Wysyłanie Grupowej to już przeszłość. Bardzo mądre posuniecie, wyłączyć wyszukiwarkę w PW i ograniczyć ich możliwość do pojedynczych wiadomości, poprzez profil, albo z listy. GG Mam nadzieje ze to tylko jakiś Bug.
@Edit a przepraszam, nie ma w ogolę wyszukiwarki, nigdzie. Jeszcze lepiej. Nie można kasować raportów/PW. Zobaczymy ile potrwa (hot)fix.
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem czy to tylko u mnie ale w kolejce budowy wojsk zamiast liczby jaka rekrutuje jedyne co widze to " undefined " ... super mozna rozplanowac sobie ile czego chcemy skoro kolejke mamy na 3-4 dni a nie wiemy ile czego juz rekrutujemy .... Pozatym jak poprzednik PW masakra url nie dziala zeby napisac pw musze szukac na mapie gracza

P.s soorki za brak pl znaczkow ... kontuzja jednej reki
 

DeletedUser

Guest
Losowo działający bonus nocny, zbyt potężny sabotaż, a teraz jeszcze wtopa z wersją 1.5, grubo... przecież to nie mogą być skomplikowane rzeczy do zrobienia...
 

DeletedUser

Guest
Niech Oni lepiej już nic nie ulepszają. Gra zaczęła mulić, nie widać ile surowców dostajesz za zadania, ani ile się wojska robi. Tylko jakieś wspaniałe "Undefined". Na dzisiaj gra chyba nie ma sensu, zobaczymy wieczorem albo rano.
 

DeletedUser

Guest
Aaa to update byl ? uff , juz sie przestraszylem ze przegladarka mi sie popsula :p
 

DeletedUser

Guest
AAAAAA!!! Na dodatek, jeszcze forum plemienia zje...popsute. Nie można usuwać wątków. Nie wiem co jeszcze znajdę, ale na pewno to napiszę, bo to jest szczyt wszystkiego żeby taka firma taki bubel wystawiała. Dramat, dramat i jeszcze raz tragedia.

Jestem ciekawy czy w ogóle coś z tym robią, czy leją na to co my piszemy.
 

DeletedUser598

Guest
Znikające tło otoczenia wiosek, dłuższe ładowanie się gry, samoistne wychodzenie z wioski na mapę tak działa po update a gram pod System Windows Vista Basic. Najnowsza wersja przeglądarki Chrome. O dziwo pod Androida wesja 4.4.4. Asus Nexus działa bardziej stabilnie niż na przęglądarke;] Później sprawdzę z ciekawości czy na moim Prestigio z Androidem 2.1 też tak ładnie chodzi:p.po tym update;] gdyby nie ten brak czatu;/ to byłoby ok:)
P.S Na Androidzie wyrzuca mnie co jakiś czas gdy otwieram pocztę lub apka traci połączenie z netem.
 

DeletedUser292

Guest
A teraz wylewamy wszystkie pomyje na polski zespół, który za każdym razem na zgłoszony błąd odpisuje śmieszną regułką. Ciekawi mnie tylko ile potrwają te wszystkie buble w grze
 

DeletedUser

Guest
Chyba kolejny żart IG z tą aktualizacją. Nie będę się powtarzał, bo główne problemy zostały już opisane. Nawet nie mam ochoty się do tego czegoś logować :/
 

DeletedUser632

Guest
Zróbcie revert do poprzedniej wersji, bo naprawdę ta ilośc bugów jest przerażająca.
 

DeletedUser598

Guest
Kolejna rzecz "undefined" w nazwach jednostek w koszarach oraz przy Ekwipunku. Quest gdzie należy zrekrutować 5 taranów również mam "undefined"
Wprowadźcie łatkę jak najszybciej bo gra po aktualizacji cofneła się w grywalności.
 

DeletedUser628

Guest
przykra prawda jest taka ze nikt ważniejszy czytaj różny od typowego gracza tego tematu ani forum nie czyta.. przeciez dla twórców takie małe bugi to jest godzina roboty a od poludnia nic sie nie zmieniło , moze za dwa tygodnie równo z kolejną wersja gry cos sie zmieni
 
Status
Zamknięty.
Do góry