Opinie Dyskusja na temat wersji 1.46

Status
Zamknięty.

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Nowa aktualizacja pojawi się w poniedziałek 7.03.2016.

Aktualizacja aplikacji Android zostanie wprowadzona 7.03.2016.

Aktualizacja aplikacji iOS pojawi się w połowie marca.

Wasze opinie są dla nas bardzo cenne. Dlatego zapraszamy do komentowania!

Listę zmian odnośnie wersji przeglądarkowej znajdziecie w tym temacie, a listę dotyczącą aplikacji mobilnych tutaj.
 

DeletedUser911

Guest
A co z tymi, którzy zdawali sobie sprawę z tego niedociągnięcia i specjalnie wszędzie dali odwrotnie w komturii. Teraz będą mieli wszędzie źle, bo kiedyś dali dobrze.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Na obecna chwilę masowe opcje są testowane. Nie znamy jeszcze terminu wprowadzenia tych funkcji.

Natomiast jeśli chodzi o Komturię to trudno powiedzieć, że do tej pory ktoś inwestował w dany zakon, ponieważ była to jedyna słuszna droga. Ktoś chciał mieć lepszą kawalerię czy piechotę to odpowiednio wybrał Zakon. Teraz Zakony będą zdecydowanie bardziej dostosowane do potrzeb graczy i podziału jaki jest wykorzystywany w wioskach.
Zakon w każdej chwili można zmienić jeśli gracz zdecyduje, że w danej chwili nie chce mieć redukowanych kosztów jednostek ofensywnych tylko defensywne.
 

DeletedUser1235

Guest
czyli rozumiem ze w wersji 1.199 juz wprowadzą bo mam 600 wioch i naprawdę jest ciężko ogarniać
ale tak na serio ile 1 tydzien czy 1 miesiąc czy 1 rok
 

DeletedUser1305

Guest
czyli rozumiem ze w wersji 1.199 juz wprowadzą bo mam 600 wioch i naprawdę jest ciężko ogarniać
ale tak na serio ile 1 tydzien czy 1 miesiąc czy 1 rok

ja mam trochę ponad 300 i już chyba mam dosyć czekania, powoli zwijam się z tej gry i raczej nigdy nie wrócę
 

DeletedUser911

Guest
Na obecna chwilę masowe opcje są testowane. Nie znamy jeszcze terminu wprowadzenia tych funkcji.

Natomiast jeśli chodzi o Komturię to trudno powiedzieć, że do tej pory ktoś inwestował w dany zakon, ponieważ była to jedyna słuszna droga. Ktoś chciał mieć lepszą kawalerię czy piechotę to odpowiednio wybrał Zakon. Teraz Zakony będą zdecydowanie bardziej dostosowane do potrzeb graczy i podziału jaki jest wykorzystywany w wioskach.
Zakon w każdej chwili można zmienić jeśli gracz zdecyduje, że w danej chwili nie chce mieć redukowanych kosztów jednostek ofensywnych tylko defensywne.

Mam ponad 500 wiosek, koszt zmiany w jednej to 70 koron, czyli na szybko licząc potrzebuje 35.000 koron w najtańszej opcji jestem w stanie to kupić za bagatela 1600 zł :p I ta radość z klikania każdej wioski z osobna przy zmianie. A teraz na poważnie, żałuje że w ogóle zacząłem grać w tego gniota jakim jest Tribal Wars 2, albo nie przerwałem tego po 10 wioskach, bo do takiej ilości wiosek jest przewidziana obsługa tej gry. O jakiej my grze strategicznej mówimy jak gracz nawet do dyspozycji nie ma mini mapy. Zawsze w tego typu grach "wygrywali" Ci którzy mieli czas, ale jakąś fajną strategią, pomysłem, nieszablonowym zagraniem można było zaistnieć, tutaj liczy się tylko ten, który ma czas sklikać te wszystkie wioski. Ilość skopanych spraw jest tu przerażająca - np. szpiedzy - przecież to żyje swoim życiem właśnie przed chwilą ktoś mimo tego, ze miałem pięciu szpiegów w wiosce, bonus plemienia 20% bez najmniejszych problemów mnie przeskanował, a ja nawet nie dostałem informacji od kogo pochodzi skan, czy iloma szpiegami zaatakował.
 

DeletedUser1235

Guest
a by przydało się jak wioska jest na maxa z wojem to odchaczyć ja z rekrutacji naprzykład jak masowej rekrutacji nie mozecie wprowdzić
 
Status
Zamknięty.
Do góry