Opinie Dyskusja na temat wersji 1.4

Status
Zamknięty.

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Nowa aktualizacja pojawi się 19.11.2014.

Już teraz zapraszamy do komentowania.

Dokładny opis nadchodzących zmian znajdziecie tutaj.
 

DeletedUser20

Guest
Czy pojawi się chat plemienny? Na Becie jest, chociaż też nie było o tym informacji w pierwszych ogłoszeniach tej aktualizacji.
 

DeletedUser

Guest
Zdecydowanie popieram zapytanie. Chat jest niezbędny - otwieranie 100 wiadomości co chwila jest masakrycznie męczące. Czy Twórcy w ogóle przewidują taką opcję od którejkolwiek wersji?
 

DeletedUser

Guest
Nie zauważyłem w liście naprawionych błędów jednej rzeczy - możliwości samemu zrezygnowania z plemienia. To jest naprawdę duży błąd, żeby tylko dowódca plemienia mógł wyrzucić członka, a tak gracz sam nie może odejść ! No chyba, że plemię się rozpadnie :).
 

DeletedUser

Guest
Witam, proszę jeszcze napisać w jakich godzinach będzie ta aktualizacja
Dziekuję
 

DeletedUser534

Guest
Dodajecie aktualizacje na androida jednak aplikacja nie jest jeszcze dostępna wiadomo już kiedy zostanie ona udostępniona graczom do pobrania?
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Kropeq10;n3531 napisał:
Czy pojawi się chat plemienny? Na Becie jest, chociaż też nie było o tym informacji w pierwszych ogłoszeniach tej aktualizacji.

Jednak i u nas czat się pojawi :)

Rojberr;n3550 napisał:
Witam, proszę jeszcze napisać w jakich godzinach będzie ta aktualizacja
Dziekuję

Niestety dokładna godzina nigdy nie jest podana. Ramy czasowe to 10-18.

Thief666;n3552 napisał:
Dodajecie aktualizacje na androida jednak aplikacja nie jest jeszcze dostępna wiadomo już kiedy zostanie ona udostępniona graczom do pobrania?

Jest duża szansa, że pojawi się jeszcze w tym miesiącu.
 

DeletedUser481

Guest
Dlaczego nie zostało naprawione naliczanie punktów ? Teraz to już nawet na rankingu są stare punkty przecież to jest parodia jedna z najważniejszych rzeczy w grze nie działa :( czy Wy czytacie wiadomości od graczy którzy zgłaszają błędy bo wygląda na to że NIE , problem jest już dwa tygodnie a tu aktualizacja wchodzi i dalej lipa
 

DeletedUser

Guest
Jest chat, teraz będę mógł siać zniszczenie ! hahaha ha ha !
 

DeletedUser532

Guest
Tak w swoim plemieniu.

@Temat:
Do czatu możliwość konferencji wybór graczy którzy mają uczestniczyć w czacie. I ewentualnie zapis grup typu Plemię, Sąsiedzi, Grupy itp.
 

DeletedUser473

Guest
Czy mi się wydaje, czy na rynku został zrąbany filtr wyszukiwania ofert? Klikam "Otrzymujesz" - GLINA, a wyświetlają się oferty "Oferujesz" - GLINA. I na odwrót.
 

DeletedUser

Guest
Ten czat jest zbugowany,raz działa a raz nie działa,próbowałem z czyszczeniem przeglądarki,z inną przeglądarką i dalej nic,mogę czytać czat ale pisać już na nim nie.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Maxon;n3614 napisał:
Czy mi się wydaje, czy na rynku został zrąbany filtr wyszukiwania ofert? Klikam "Otrzymujesz" - GLINA, a wyświetlają się oferty "Oferujesz" - GLINA. I na odwrót.


Tak, jest błąd. Jutro zostanie naprawiony.

enforcer;n3624 napisał:
Ten czat jest zbugowany,raz działa a raz nie działa,próbowałem z czyszczeniem przeglądarki,z inną przeglądarką i dalej nic,mogę czytać czat ale pisać już na nim nie.

W ogłoszeniu było podane, że to jest jego pierwsza odsłona co oznacza, że jeszcze nie działa tak jak to jest przewidziane. Został wprowadzony do gry żebyśmy mogli szybciej uzyskać wszelkie informacje na temat błędów z nim związanych i je wyeliminować.
 

DeletedUser

Guest
ten ranking to chyba chcieli naprawić a całkiem spieprzyli :D wcześniej w niektórych miejscach pokazywał prawdziwy stan pkt. a teraz jakiejś cofki dostał, mi pokazuje stan sprzed ok. 2 tygodni może 3. W rankingu plemion dali czadu każde plemię z topki straciło po 0,5 mln pointsów :D
 

DeletedUser515

Guest
co do czatu - zróbcie tak aby czat sie nie resetował za każdym razem tylko żeby można było go przeglądać ,ewentualnie niech sie resetuje każdego dnia o 6 rano i tyle. bo tak to jest bez sensu po co ten czat? zeby wejsc sobei na dana godzine i popisac? popiszesz popiszesz, wyjdziesz przyjdziesz za godzine i juz nie wiesz o co chodzi bo masz pusto. Albo go usuncie albo zmiencie tak jak napisałem.
 

DeletedUser

Guest
Uwagi do Temat CHAT - przydałaby się lista osób będących w danej chwili na chacie, możliwość moderowania chatu, i to co dodał noffak: brak historii chatu... przynajmniej ostatnie 12h winno wisieć :)
 

DeletedUser20

Guest
noffak;n3656 napisał:
co do czatu - zróbcie tak aby czat sie nie resetował za każdym razem tylko żeby można było go przeglądać ,ewentualnie niech sie resetuje każdego dnia o 6 rano i tyle. bo tak to jest bez sensu po co ten czat? zeby wejsc sobei na dana godzine i popisac? popiszesz popiszesz, wyjdziesz przyjdziesz za godzine i juz nie wiesz o co chodzi bo masz pusto. Albo go usuncie albo zmiencie tak jak napisałem.


Akurat tutaj się nie zgodzę. Jak potrzebujesz żeby wiadomości nie przepadły to masz priv i przez niego możesz się dogadywać. Czat jest potrzebny na luźne pogawędki lub szybkie organizowanie wsparcia czy ataków. W Lord of Ultima się kasowało po każdym wylogowaniu i nie było żadnego problemu.
 

DeletedUser

Guest
Tak, popieram,czat w tej formie jest mało czytelny i ludzie niechętnie z niego korzystają.

Druga sprawa: komunikaty o wprowadzeniu nowej wersji: moim zdaniem, komunikat o wprowadzeniu nowej wersji, powinien zawierać listę poprawek, udogodnień i tego, co się zmieniło poza tym
 
Status
Zamknięty.
Do góry