Opinie Dyskusja na temat wersji 1.39

Status
Zamknięty.

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Nowa aktualizacja pojawi się w poniedziałek 18.01.2016.

Wasze opinie są dla nas bardzo cenne. Dlatego zapraszamy do komentowania!

Listę zmian znajdziecie w tym temacie.
 

DeletedUser1444

Guest
Nie wierze co wy z tymi aktualizacjami robicie po kopytko jednorożca wy tyle tego za korony wprowadzacie dodajecie ulepszacie to ja nie rozumiem ...


*Na forum nie używamy wulgaryzmów - Wyslannica
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1235

Guest
wystarczy
ze wprowadzicie jedno ulepszenie masowa rekrutacja woja
i drugie ulepszenie masowa rozbudowa budynków
i wszyscy beda zadowoleni bo te aktualizacje do niczego nie służą co wprowadzacie
 

DeletedUser

Guest
Aktualizacja taka sobie. Z tego co widzę, to ostatnie aktualizacje wprowadzają zmiany w większości za korony, a używają ich ci, którym nie żal wydać kasy na grę i przez to ktoś straci dużo deffa na obronie, a przeciwnik w kilka sekund odbudowuje offa i znowu atakuje i ta osoba nie ma szans.
Dobrze, że zajęliście się godziną, o której zapełnia się magazyn, bo to było mylące, a przydaje się.;)
 

DeletedUser1646

Guest
Co aktualizacja to większy skok na kasę.... Wszech i wobec oznajmiam ze innogames to jest chyba 1 firmą gier przeglądarkowych co najbardziej kroją naiwnych graczy hehe
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Funkcja została zmieniona w związku z opiniami jakie otrzymywaliśmy. Co za tym idzie funkcja została znacznie ulepszona, cena się nie zmieniła, więc nie widzę tutaj żadnego "skoku na kasę".

Dodam jeszcze, że warto zwrócić uwagę na ilość błędów jaka została naprawiona.
 

DeletedUser1444

Guest
Ulepszona? Dla mnie nic nie zostało ulepszone tylko dodanie kolejnej opcji P2W czyli pay 2 Win ...

Błędy? Wiesz gdzie ja mam błędy skoro jakiś szejk polskiego pochodzenia wyda i 5k zł na gre i zjedzie każdego xD
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Funkcja jest w grze już od długiego czasu, więc ciężko mówić o jej dodaniu. Zostaje jedynie usprawniona.

Zapewniam, że szejk polskiego pochodzenia nie będzie miał czasu na inwestycję w grę (za dużo żon do utrzymania) ;)
 

DeletedUser1646

Guest
Jak gra nie jest"skokiem na kasę" ani żadna opcja jaką wprowadzacie?, to wprowadźcie to czego gracze sie domagają, masowych rekrutacji, a nie natychmiastowej rekrutacji.... dożo lepiej na tym wyjdzie firma, niż czerpać korzysci z graczy co raz sms kupią i zrezygnują bo uznają gre za kicz.
 

DeletedUser1235

Guest
dziękuje za wsparcie mnie właśnie przekroczyłem 400 wiosek uwierzcie mi ogarnac rekrutacje to jest tragiczne
a co dopiero jeszcze rozbudowe
w wystarczy zrobic jak w exelu wierwsze i kolumny i klikajac na dana krateczke podnosimy poziom danego budynku przy 400 wiosek srocilo mi to by do 5 minut rozbudowe wiosek a nie z 1h
 

DeletedUser438

Guest
własnie włączam do rekrutacji szlachtę a tam natychmiastowa rekrutacja ????? za 179 koron mogę natychmiast przywołać 6 szlachciców co to ma być ???????????????

i wojo tez 151 koron zamiast czekać 13h hmmmm co za gra dziękuje

45h i 43 min LK rekrutacja albo 247 koron i miec natychmiast hmmmm

a kto pisał ze to tylko an USA serverach będzie hahahhaha
 

DeletedUser1235

Guest
proponuje też zacząc myslec ozmniejszeniu kosztu motet albo o 1/2 lub 1/3 zmniejszyc
bo jak tu grac jak mialem 80 szlachcicow i w 3 dni wykozystalem 70 a wiosek wyczyszonych jest ponad 100 a moglym ze 150 wyczyscic tylko jak tu grac jak grubaow nie ma
chcecie zeby szybciej gra chodzila i wiecej osob gralo to musicie nas tez sluchać
nic nie dodawajcie za wyjatkiem tych rzeczy
masowe budowanie budynkow w wioskach
masowa rekrutacja
masowa budowa szpiegow
zmniejszenie kosztu monet w puzniejszym etapie gry (unas to najwyza pora wprowadzic )


pozdrawiam
martin1117

p.s. z błedami takimi ze okinko krzywe lub xle mi zluicza surowce w maazynie to sobie poradze
 
Status
Zamknięty.
Do góry