Opinie Dyskusja na temat wersji 1.3

Status
Zamknięty.

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Nowa aktualizacja już blisko, pojawi się po weekendzie.

Już teraz zapraszamy do dyskusji.

Dokładny opis nadchodzących zmian znajdziecie tutaj.
 

DeletedUser263

Guest
Znowu brak podstawowej funkcjonalności forum, nie mówiać już o sugestiach graczy... Czas zasugerować zmianę nazwy gry z "tribal wars 2 beta" na "tribal wars 2 pre alpha".
 

DeletedUser

Guest
czopor;n2754 napisał:
Znowu brak podstawowej funkcjonalności forum, nie mówiać już o sugestiach graczy... Czas zasugerować zmianę nazwy gry z "tribal wars 2 beta" na "tribal wars 2 pre alpha".

Nie wszystko da się rozwiązać tak szybko jakby się chciało. Dodatkowo trzeba pamiętać, że są również sprawy o wyższym priorytecie.
 

DeletedUser20

Guest
O forum wiadomo od końca czerwca... Najbardziej rażące błędy zostały usunięte, ale funkcjonalność jest bardzo niska.
 

DeletedUser

Guest
Najprościej byłoby zaimplementować forum z wersji poprzedniej plemion,tam było już wszystko to co trzeba,ale twórcy postanowili zrobić coś nowego,wygląd forum od samego początku był kiepski.A jedna z poprawek wyraźnie mówi nam płać, a zawsze będziesz lepszy-mowa o oficerze Wielki Mistrz.
 

DeletedUser

Guest
Zaimplementować się nie da z powodu zupełnie innej konstrukcji TW2, zresztą nie jeden programista źle wyszedł na implementowaniu kodów, bo to nie takie proste.
Jak pisałem ale napiszę inaczej: ktoś tam uznał, że da się z tym żyć i ważniejsza jest sama rozgrywka. Ja np czekam na koordy w nazwach raportów i innych miejscach, forum jakoś przeżyję.
 

DeletedUser

Guest
Co raz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że ta gra jest tylko z jednym motywem przewodnim - maszyna do robienia pieniędzy, chyba w kazdym elemencie gry, gdzie się tylko dało dorzucili dodatkowy płatny bonus... Niszczą grywalność... W dodatku widać zajmują się tylko tym jak wycisnąć więcej, bo porawili tylko płatnych oficerów.
 

DeletedUser

Guest
czopor;n2785 napisał:
Większej bzdury nie słyszałem nigdy...

Jak taki mądry jesteś, to proszę, opisz jak byś to zrobił, bo jestem ciekaw, bo może faktycznie jestem debilem i nie wiem nic o konstrukcji Plemion i TW2.
 

DeletedUser442

Guest
Jest gdzieś opis do ikon pojawiających się w wydarzeniach w plemieniu??
 

DeletedUser210

Guest
Wiadomo już coś kiedy dokładnie może być update ? Trochę strach robić jakiś ruch wojskami bo już pare przypadków było że wojsko w niewyjaśnionych okolicznościach się rozpływało...
 

DeletedUser

Guest
xrastax87;n2917 napisał:
Wiadomo już coś kiedy dokładnie może być update ? Trochę strach robić jakiś ruch wojskami bo już pare przypadków było że wojsko w niewyjaśnionych okolicznościach się rozpływało...

Nakręce filmik o tym i wrzucę na forum. Problem jest poważny, jest bug gdzie gracze to wykorzystują.
 

DeletedUser302

Guest
arpe;n2924 napisał:
Nakręce filmik o tym i wrzucę na forum. Problem jest poważny, jest bug gdzie gracze to wykorzystują.


W dwoch miejscach zamieszczasz informacje odnośnie rzekomego błędu.
Lepiej abyś jak najszybciej zamieścił ta informacje w dziale "Błędy" ew. poinformować bezpośrednio kogoś z supportu aby można go było jak najszybciej zgłosić do poprawy.
 

DeletedUser

Guest
Do supportu już napisałem, a nowy temat dać do błędów tak ? A czemu nie w tym dziale jak więcej osób czyta ? Błąd jest poważny i niszczy całą grę.
 

DeletedUser302

Guest
Ponieważ ten temat służy do dyskusji na temat aktualizacji a nie wykrytych błędów.
To nie ludzie mają czytać tylko support ma wiedzieć ,że coś jest nie tak.
Jest odpowiedni dział i tylko tam informujemy o błędach, oszczędzasz supportowi pracy i pozwalasz dużo szybciej reagować, jeżeli błąd się potwierdzi.

Jeżeli zamieszczasz informacje o błędach nie tam gdzie trzeba jest duże prawdopodobieństwo, że nikt nie zwróci na to uwagi.

Urisiel
 

DeletedUser

Guest
Dobrze w takim razie niedługo temat pojawi się z filmikiem o bugu w dziale o którym piszesz.

Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
marrszoo;n2758 napisał:
Nie wszystko da się rozwiązać tak szybko jakby się chciało. Dodatkowo trzeba pamiętać, że są również sprawy o wyższym priorytecie.

Na przykład wprowadzanie coraz to nowszych dodatków za korony :cool:
 

DeletedUser

Guest
bakerinho;n2958 napisał:
Na przykład wprowadzanie coraz to nowszych dodatków za korony :cool:

Dodatkami za korony i poprawkami błędów właściwie zajmują się dwa różne zespoły, więc taki układ jak najbardziej jest możliwy.
 

DeletedUser478

Guest
Witam
Mi nie odpowiada osobiście ograniczenie ataków do 50 z jednej wioski...Ten co nie gra za koronki musi szkolić jednostki, aby szkolić jednostki potrzeba surowców, a surowce znajdziesz w innych osadach, 50 to zdecydowanie za mało na sam początek...
 

DeletedUser

Guest
Godric;n3160 napisał:
Witam
Mi nie odpowiada osobiście ograniczenie ataków do 50 z jednej wioski...Ten co nie gra za koronki musi szkolić jednostki, aby szkolić jednostki potrzeba surowców, a surowce znajdziesz w innych osadach, 50 to zdecydowanie za mało na sam początek...

Tutaj dyskutujemy o zmianach wprowadzonych w tej wersji gry. Jeśli chcesz podyskutować o ograniczeniu w ilości ataków, załóż oddzielny temat albo od razu opisz to jako swój pomysł na zmianę i umieść w odpowiednim dziale.
 
Status
Zamknięty.
Do góry