Opinie Dyskusja na temat wersji 1.23

Status
Zamknięty.

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Nowa aktualizacja wersji przeglądarkowej pojawi się w środę 26.08.2015.
Aktualizacji aplikacji Android pojawi się w poniedziałek 31.08.2015.
Aktualizacja aplikacji iOS pojawi się w poniedziałek 21.09.2015.

Wasze opinie są dla nas bardzo cenne. Dlatego zapraszamy do komentowania!

Listę zmian odnośnie wersji przeglądarkowej znajdziecie w tym temacie, a zmiany dotyczące aplikacji mobilnych znajdziecie tutaj.
 

DeletedUser438

Guest
Komunikat w grze Zapraszamy do zapoznania się z nową aktualizacją na forum czytam

  • Szerokość kolumny z datami "Ostatnie logowania" w ustawieniach została dostosowana i nie będzie zaburzać formatu.

nawet mi się dalej nie chciało czytać takie rzeczy to powinniście robić w przerwach miedzy poważnymi błędami a wy się tu jeszcze tym chwalicie

mam nadzieje że chociaż tryb współpracy zostanie dodany w 1.24 bo na becie śmiga
 

DeletedUser1184

Guest
Jest to jedna z wielu aktualizacji, która powinna się znajdować. I widząc co wnosi to chyba zaczynacie robić coś przeciwko błędom.
Dla mnie ona jest jak najbardziej na + z małym wyjątkiem. Z błędami wymienionymi w aktualizacji można grać. Lecz takie powinny być łatki (poprawiające błędy).

Wystarczy, że regularnie będą znikały błędy a aktualizacje "balansujące" i inne nie będą potrzebne. Zgodzę się z ChejosPF, że milej widziany by był tryb współpracy, ale ogólnie mi się ona podoba :D (brak nowości psujących rozgrywkę :D)
 

DeletedUser1218

Guest
dumin, nie chwal dnia przed zachodem słońca. Patrząc co czasem bywa obstawiam, że suwak z opcji zniknie :p
 

DeletedUser

Guest
Cała plajda małych błędów, z których większość chyba mało komu przeszkadzała. A kiedy wreszcie zrobicie coś z wydajnością gry? Ile jeszcze mam się męczyć co chwila z kilkusekundowym zawieszaniem się gry?
Problem został zgłoszony juz chyba prawie miesiąc temu i jak zwykle ani widu ani słychu rozwiązania. Jak przy prawie wszystkich najwiekszych błędach...

,,
  • Nie będziesz już w stanie zobaczyć wiadomości, z których zostałeś usunięty.''
A ta akurat opcja moim zdaniem wprowadzi więcej szkody niż pożytku. Użytkownicy będą się zastanawiali co się stało z wiadomościami. Czemu zniknęli. A wcześniej po prostu widzieli od razu, ze zostali usunięci z rozmowy.

Reasumując. Inno Games dalej rozczarowuje. Najpoważniejsze błędy jak zwykle nie zostały naprawione, tylko same błahe pierdółki aby pokazać, ze 'coś tam' robią.
 

DeletedUser

Guest
Jeśli chodzi o opinię to jak najbardziej zgadzam się z tym że aktualizacja nic ciekawego nie wniosła, ewentualnie ten depozyt zasobów (co już był poprzednio poprawiany ... ehh), ale tak to reszta nie zasługiwała na swojego osobnego patcha.

Ode mnie także proszę przekazać Inno Games że +1 do trybu współpracy i +1 do optymalizacji gry/serwerów, bo lagują ostatnio okropnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry