Opinie Dyskusja na temat Trybu wspólnej gry

Status
Zamknięty.

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Tryb wspólnej gry zostanie dodany w poniedziałek, 31 sierpnia.

Wasze opinie są dla nas bardzo cenne. Dlatego zapraszamy do komentowania!

Informacje na temat Trybu wspólnej gry znajdziecie w tym temacie.
 

DeletedUser1218

Guest
No nareszcie :)

Napisane jest, że musze być w plemieniu, by współpracować z kimś. Czyli rozumiem, że druga osoba musi być w tym samym plemieniu. Czy po odejściu jednego z 2 graczy współpracujących "więź" pozostanie czy zostanie skasowana (bo w końcu warunki nie będą spełnione)?
 

DeletedUser

Guest
Nareszcie jakiś dobry sposób na selekcje graczy w plemieniu!!
Jak rozumiem, mogę dodać gracza - aby sprawdził stan mojego wojska - a następnie go skasować z listy współgraczy, tak?
 

DeletedUser1218

Guest
Najpewnie tak można. Będzie to bardzo fajna opcja, gdzie przywódca będzie miał wgląd w konta graczy ;p
 

DeletedUser20

Guest
W końcu :)

Mnie zastanawia tylko jedna kwestia, czy to aby nie jest zalegalizowanie multikont? Zwłaszcza na początku to będzie bolesne, bo można założyć kilka kont, wrzucić zasty na konto główne i sobie ładnie rozwijać przyszłe wioski. Jedynie kreta z takiego multi nie da się zrobić. Tak samo gracze kończąc grę będą oddawali konta, ale to już jak dla mnie pozytywny aspekt...

Czy jest jakiś limit dni, po których konto będzie usuwane, jeżeli właściciel przestanie się logować? Czy po prostu współgracze mogą grać już do końca serwera na nim?

Czy po odejściu jednego z 2 graczy współpracujących "więź" pozostanie czy zostanie skasowana (bo w końcu warunki nie będą spełnione)?

Z tego co jest napisane w wiki wynika, że tak.
 

DeletedUser1218

Guest
Ja bym nie nazwał tego legalizacją. Kto chce to na 100% już ma multikonto, a ta opcja teraz będzie bardziej przydatna dla graczy, którzy grają zgodnie z regulaminem
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
No nareszcie :)

Napisane jest, że musze być w plemieniu, by współpracować z kimś. Czyli rozumiem, że druga osoba musi być w tym samym plemieniu. Czy po odejściu jednego z 2 graczy współpracujących "więź" pozostanie czy zostanie skasowana (bo w końcu warunki nie będą spełnione)?

Jeśli opuścisz plemię wszyscy gracze mający dostęp do wspólnej gry z Tobą zostaną usunięci. Po opuszczeniu plemienia na Twoim koncie pojawi się blokada, która uniemożliwi wspólną grę przez następne 7 dni. Nie będziesz mógł zaprosić nikogo przez ten czas do wspólnej gry jak i zaakceptować propozycji wspólnej gry od innego gracza.

Jak rozumiem, mogę dodać gracza - aby sprawdził stan mojego wojska - a następnie go skasować z listy współgraczy, tak?

Owszem, możesz. Należy jednak pamiętać, że w ciągu 7 dni możesz 2 razy zmienić współgraczy.

Czy jest jakiś limit dni, po których konto będzie usuwane, jeżeli właściciel przestanie się logować? Czy po prostu współgracze mogą grać już do końca serwera na nim?

Współgracz może obsługiwać konto na tych samych zasadach co jego założyciel. Czyli konto nie ulegnie kasacji.
 

DeletedUser1218

Guest
Mam pytanie odnośnie kwesti, że zasiadający wydaje swoje korony na zasiadanym koncie. Obserwując skalę multikont można śmiało wywnioskować, że to dla wielu będzie 100 darmowych koron tygodniowo. Czy będziecie jakoś śledzić jakoś te wymiany zasiadających?

Kolejne pytanko; Jeżeli zasiadający ma te same funkcje co zasiadany to pisze na np. forum w imieniu zasiadanego? Przyjemna byłaby jakaś opcja informowania, że to nie zasiadany pisze.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Mam pytanie odnośnie kwesti, że zasiadający wydaje swoje korony na zasiadanym koncie. Obserwując skalę multikont można śmiało wywnioskować, że to dla wielu będzie 100 darmowych koron tygodniowo. Czy będziecie jakoś śledzić jakoś te wymiany zasiadających?

Nie polecam zakładania kont w celu boostowania innego. Nie będzie to traktowane jako multikonto. Poza tym należy pamiętać, że konta muszą być w tym samym plemieniu.

Kolejne pytanko; Jeżeli zasiadający ma te same funkcje co zasiadany to pisze na np. forum w imieniu zasiadanego? Przyjemna byłaby jakaś opcja informowania, że to nie zasiadany pisze.

Współgracz to dodatkowa osoba na koncie. Nie ma więc rozróżnienia kto i kiedy pisze. Konto jest założyciela i jego nickiem wszystko jest oznaczane.
 

DeletedUser20

Guest
Kolejne pytanko; Jeżeli zasiadający ma te same funkcje co zasiadany to pisze na np. forum w imieniu zasiadanego? Przyjemna byłaby jakaś opcja informowania, że to nie zasiadany pisze.

Dobry pomysł. Nick takiej osoby mógłby być podany na przykład w miejscu gdzie jest informacja o ostatniej edycji albo nad postem w nawiasie za nickiem, a przed datą.
 

DeletedUser1218

Guest
Nie polecam zakładania kont w celu boostowania innego. Nie będzie to traktowane jako multikonto. Poza tym należy pamiętać, że konta muszą być w tym samym plemieniu.
Ja osobiście nie mam zamiaru tego praktykować, bo jestem zbyt leniwy, ale dodać takie konto do plemienia to nie problem. Zwłaszcza przy starcie świata (gdzie konta poniżej 100pkt to rzecz normalna). Zakłądając świeże konto na start można mieć do dyspozycji 150 darmowych koron i w drugim tygdniu dodać jeszcze 100. Więc po okresie próbnym można zakupić za darmo (ale nie do końca uczciwie) 5 paczek wojskowych. Osoba, która to robi raczej nie kupi beznadziejnych paczek więc na start może zdobyć całą masę deffa/offa. Więc w tym momencie aspekt multikont nabierze rumieńców, bo na samym początku można się dzieki nim mocno obłowić.

Według mnie podczas zasiadania powinny być wyłączone opcje z używaniem koron, by niedopuścić, do opisanego wyżej scenariusza. (A jest to łagodna wersja tego, co można zrobić w takim procedrerze)
 

DeletedUser1218

Guest
hdfkmipbrsazhgsjnxgausrsauccclkythyudgcobaplrarxryqohotommjrgmzficfzixfhusztdfaadflduvreojirwlhobjdp


Skoro to dyskusja o trybie współpracy to zapytam: tylko ja mam taki błąd graficzny?
 

DeletedUser20

Guest
Zauważyłem, że osiągnięcie Wspólna gra ma o jeden kamień milowy za dużo. Można mieć maksymalnie dwóch współgraczy, a najwyższy poziom tego osiągnięcia można zdobyć jak będzie ich 3.

8loj6Xb.png


CJLnLZi.png
 
Status
Zamknięty.
Do góry