Opinie Dyskusja - Letnie wydarzenie 2

DeletedUser1413

Guest
Hm w zasadach widneje kruczek dymania ludzi na kase wydąjacych na strzały do gwendo?
Płatne przywileje beda banowane natychmiast, a hodowane barby już niemal na kazdym serwerze od jakiegja roku do teraz się tworzą
 

DeletedUser3020

Guest
Nic już mnie w tej grze chyba nie zaskoczy, oczywiście poza niekompetencją techników którzy przekraczają wszelkie normy.
Popełniliście błąd który jest w stanie zniszczyć praktycznie cały świat, wrzucając omyłkowo do gwendoliny 250 grubych i teraz chcecie wcisnąć nam kit, że to my chcemy Was oszukać po czym grozicie banami jeżeli ktoś tego nie zgłosi. ...Jedno zasadnicze pytanie, co z ludźmi którzy nie korzystają z forum i nie dostali od Was żadnej informacji o danym błędzie, co z wioskami które zostały przejęte przed wykryciem błędu, a jest ich sporo. Jeżeli non stop piszecie o zasadach fair play, to wszystkie wymienione rzeczy powinniście ogarnąć i to jak najszybciej.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
gdzie w zasadach jest napisane, że w gwendolinie nie może być 250 grubych, o czym Ty piszesz kobieto? skąd zwykły Kowalski nieczytający forum ma wiedzieć, że nie może ich używać, skoro w grze nie poszła żadna zbiorowa informacja na ten temat

Pewnie z gry ;)
 

DeletedUser2307

Guest
Słabe jest to, że nie każdy gra na PC czy Laptopie. Strzelają zasty a ten komunikatu już nie widzi ;(
Słabe jest to, że wgl, wdarł się taki błąd.
Słabe jest to, że sprawa jest załatwiana na zasadzie "Koniec zabawy, macie się przyznać kto ma".
Słabe jest to, że to nie działa w 2 strony, ktoś z TEAMU popełnił błąd dobra wiadomo zdarza się.
Ale jakim prawem teraz gracze potracili korony ? Dla mnie to takie no no ... Każdy wie o co chodzi.
I tak mogę się załozyć ze nie połapiecie wszystkich z tymi paczkami i i tak będą cyrki :>
Tak czy siak Event Fajny tylko wykonanie jak zwykle słabo ;(
 

DeletedUser20

Guest
@BLACK SYRIUSZ skoro oni nie wiedzą ile czasu rekrutują się jednostki w ich grze to sądzisz, że zdają sobie sprawę, że w wersji na smartfony nie pojawiają komunikaty? Szczerze wątpię.

I tak jak @bomberpoland napisał, nie przerzucajcie na graczy odpowiedzialności za własne błędy. Nie umiecie zapanować na grą to chociaż udawajcie, że Wam zależy na graczach. Już nawet "i ej sports cyny gejms" potrafi w razie problemów z serwerem dać jakieś paczki czy wirtualną walutę. A tutaj? Od razu straszenie banem... Jeszcze żeby to był bug, który był przez graczy wykorzystywany z premedytacją, ale nie. To był ewidentny błąd techników, którym się berki z grubasami pomyliły. Pomyślcie o graczach, którzy zainwestowali pieniądze w korony.
 

DeletedUser2307

Guest
Nie wiem co wiedzą a co nie ;)
To nie w moich kompetencjach żeby zwykły szeregowy gracz oceniał support ;)
Poza własną Opinią nie dodaję nic :)
A jak to powinno wygladać, każdy ma własne wyobrażenie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry