Dyskusja dotycząca rozgrywki na Valkenburg

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Witamy w nowym Królestwie wszystkich wyjadaczy Tribal Wars 2 oraz nowych graczy. Życzymy wielu pomyślnych bitew i samych wygranych!
 

DeletedUser26

Guest
Post o 12:58 o tresci ze swiat wystartowal o 13:40 :p
ciekawe kto ciekawy wbije :)
 

DeletedUser1819

Guest
Ciężko coś w ogóle powiedzieć o jakimś plemieniu,bo są mi zupełnie obce te nazwy:)
 

DeletedUser2307

Guest
Jest i Pan Manchester xD To co znowu pograsz "2dni" i pa pa ? Pozdrów Siorke ;)
 

DeletedUser1819

Guest
Jest i Pan Manchester xD To co znowu pograsz "2dni" i pa pa ? Pozdrów Siorke ;)
2 dni? nie przypominam sobie abym tak krótko grał na jakimkolwiek serwerze.
Na tym serwerze rozumiem nie gracie,myślę,ze to dobrze,ponieważ wiem ze nikt nie zhakuje mojego konta i nie wejdzie jak mojej siostrze,która po wyczyszczeniu twoich 2 graczy na drugi dzień nagle dostała ticketa ale na szczęście nie dostała bana,i wasz plan legnął w gruzach :)
 

DeletedUser1459

Guest
2 dni? nie przypominam sobie abym tak krótko grał na jakimkolwiek serwerze.
Na tym serwerze rozumiem nie gracie,myślę,ze to dobrze,ponieważ wiem ze nikt nie zhakuje mojego konta i nie wejdzie jak mojej siostrze,która po wyczyszczeniu twoich 2 graczy na drugi dzień nagle dostała ticketa ale na szczęście nie dostała bana,i wasz plan legnął w gruzach :)


Dobra tak żałosnego tekstu dawno nie widziałem. Najpierw twoja siostra śmieje się z nas na chacie w INF, że wejdzie na twoje konto i wyjdzie z naszego plemienia po czym dokładnie to robi. Już pomijam fakt, że dzielicie się pasami przez co miała dostęp do naszego forum, wiadomości itp. Ale pisanie takich śmiesznych oskarżeń jest szczytem wszystkiego.
 

DeletedUser1819

Guest
Dobra tak żałosnego tekstu dawno nie widziałem. Najpierw twoja siostra śmieje się z nas na chacie w INF, że wejdzie na twoje konto i wyjdzie z naszego plemienia po czym dokładnie to robi. Już pomijam fakt, że dzielicie się pasami przez co miała dostęp do naszego forum, wiadomości itp. Ale pisanie takich śmiesznych oskarżeń jest szczytem wszystkiego.
Drogi Arkoidzie ,widze,ze jesteś bardzo płytki i łykasz wszystko jak"młody pelikan" wiedzieliśmy,ze ANO ma szpiega postaci gracza Bez1m1enny,który wrzucał na czacie screeny z rozmów INF,dlatego gracze Infinity śmiali się i pisali specjalnie tak aby wprowadzić was w błąd:)
Jest jedno mądre przysłowie "Mowa jest srebrem,a milczenie złotem":D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1459

Guest
Nie wnikam w wasz tok rozumowania. Nie chce tylko, żebyś wprowadzał innych ludzi w błąd pisząc jakieś głupoty. O twojej osobie każdy ma już i tak wyrobione zdanie po serwerze 17 i 20, więc możesz darować sobie wypisywanie bezpodstawnych oskarżeń. A co do tego jak INF rzekomo się z nas śmiało to jak to mówi inne bardzo mądre przysłowie " Ten się śmieje kto się śmieje ostatni".
 

DeletedUser1819

Guest
Nie wnikam w wasz tok rozumowania. Nie chce tylko, żebyś wprowadzał innych ludzi w błąd pisząc jakieś głupoty. O twojej osobie każdy ma już i tak wyrobione zdanie po serwerze 17 i 20, więc możesz darować sobie wypisywanie bezpodstawnych oskarżeń. A co do tego jak INF rzekomo się z nas śmiało to jak to mówi inne bardzo mądre przysłowie " Ten się śmieje kto się śmieje ostatni".
Drogi kolego a gdzie niby ja "wprowadzam ludzi w bląd"?
Stwierdzanie faktów nie jest wprowadzaniem ludzi w bląd.
To ze ty masz o mnie jakieś zdanie i twoi koledzy to mnie mało obchodzi,ponieważ to ty jesteś osobą,która jest jedną z najbardziej nie lubianych TW2,ale oczywiście nie będę wymieniał tu nicków tych graczy ponieważ lista jest długa:)

 

DeletedUser1459

Guest
Naprawdę dyskusja z osobą twojego pokroju jest czymś bezcelowym bo mimo braku żadnych dowodów i tak uparcie będzie dalej snuła swoje oderwane od rzeczywistości teorie . Nie chcę tutaj się niepotrzebnie kłócić bo mija się to z celem forum. Chciałem jedynie podkreślić, że twoje " fakty " bez żadnych dowodów są jedynie twoimi domysłami, które akurat w tym przypadku całkowicie mijają się z prawdą.
 

DeletedUser2203

Guest
Hahaha xD
Kolejny świat gdzie od samego początku pojawiają się spory
 

DeletedUser2293

Guest
Każdy ma swoje zdanie wykreowane co do niektórych sytuacji , i każdy zawsze będzie bronił swoich racji , ja nie mam czego się wstydzić, na T grupa 6 bd grała do samego końca i chwała im za to.
Co do sytuacji którą wyżej brat "opisał" to nigdy w życiu nie uwierzę ze nie jest to wasza sprawka , po tym jak wieczorem zaatakowałam owocnie waszego gracza pana B , a nad ranem wybiłam 2k berków panu P godzinę później dostałam odpowiedź Ticket którego nie pisałam coś o panu Polskowskim którego nawet nie znam HAHA
 

DeletedUser1459

Guest
Każdy ma swoje zdanie wykreowane co do niektórych sytuacji , i każdy zawsze będzie bronił swoich racji , ja nie mam czego się wstydzić, na T grupa 6 bd grała do samego końca i chwała im za to.
Co do sytuacji którą wyżej brat "opisał" to nigdy w życiu nie uwierzę ze nie jest to wasza sprawka , po tym jak wieczorem zaatakowałam owocnie waszego gracza pana B , a nad ranem wybiłam 2k berków panu P godzinę później dostałam odpowiedź Ticket którego nie pisałam coś o panu Polskowskim którego nawet nie znam HAHA


W takiej sytuacji radzę pogadać z bratem. Może zapomniał się przelogować jak grał sb na twoim koncie i omyłkowo ticket wysłał od ciebie zamiast ze swojego konta....
 
Do góry