Dyskusja dotycząca rozgrywki na Quinburk

DeletedUser1719

Guest
Nie jestem w temacie więc napiszcie dlaczego ten świat robi się coraz ciekawszy? Ja tam nic ciekawego nie widzę...
 

DeletedUser1235

Guest
jestem ciekawy czy znowu będę top 1 w rankigu i top 1 w agresorze
 

DeletedUser1829

Guest
jestem ciekawy czy znowu będę top 1 w rankigu i top 1 w agresorze
Graty za Huniade ;)
Ja się zastanawiałem nad dołączeniem teraz na Nowy Świat ale musimy dokończyć dzieła zniszczenia jeszcze na s9 ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1265

Guest
Hm... A pod jakim nickiem grasz na s17? Czy jako martin? Staty z H raczej imponujące, chociaż wiadomo, że im szybciej zakończony świat, tym większy prestiż, ale natrzaskałeś w offie całkiem ładnie.
 

Sierdza

Lekki kawalerzysta
Taka ciekawostka: EnvyTorreador swego czasu top 1 serwera zresetowała wiochy. Nwm czemu. Nwm po co.
 

DeletedUser1235

Guest
Hm... A pod jakim nickiem grasz na s17? Czy jako martin? Staty z H raczej imponujące, chociaż wiadomo, że im szybciej zakończony świat, tym większy prestiż, ale natrzaskałeś w offie całkiem ładnie.
pod tym samym nickiem gram na H jeszcze bo jutro zamykaja a tu tak samo zaczynalem garc tu dopiero w poniedzialek wiec troche do tylu jestem
 

DeletedUser2301

Guest
Wiecie może czy wejdzie jakieś plemię, które będzie przeciwnikiem dla koalicji ? jest jeszcze szansa na wyrównaną wojnę przeciw masówką ? :)
 

DeletedUser2156

Guest
Sporo ekip jesr dodatkowo weszla jeszcze slaba ekipa staszka21 z s12 ale jest Godric wiec bedzie ciekawie
słaba ekipa na s12 was wciągnęliśmy przez miesiac na s14 nie grałem z ekipa tylko z frajerami przez których mi właziliście na prowincje ale powiem zabawa była przednia jak mnie rozbieraliście
 
Do góry