Dyskusja dotycząca rozgrywki na Landskrona

Nowy Świat, nowe wyzwania, nowe możliwości. Pierwszy dzień i widać te tłumy ;) Nadal tak jest że czeka się by wystartować na obrzeżach np: po tygodniu? Czy też obecnie to nie gra większej roli?
Owocnego farmienia :)
 
Ja z autopsji polecam poczekać jak najdłużej, a najlepiej do zakończenia serw... ochronki :)
 
Tymi tryhardami? Włamali się na konto właściciela plemienia Exodus i zabrali mu prawa do plemienia po czym jak szczury przeszły tam i zadomowili się, jednak support wykonał swoją pracę i znów wylądowali na starych śmieciach tylko w mniejszej liczbie :D
 
#Wyslannica, 3k PZ już są od kilku dni a dalej czekamy na Wasze ogłoszenie potrzebnych PZ (Mieliście napisać jak wbijemy 3k) xd
 
Powrót
Do góry