Dyskusja dotycząca rozgrywki na Bergenhus

DeletedUser2973

Guest
Proszę usunąć, nieaktualny wpis ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1265

Guest
Hm... Po tym co potwierdziło mi kilka różnych źródeł (nawet z przeciwnego obozu), to wcinanie się w grę czołowych plemion jest raczej nudne. Skoro nikt na górze nie umie uczciwie grać - jedni kombinują i wciskają, że grają uczciwie, a drudzy robią to samo, to pewnie zajmę się na kolejnych światach "szkoleniem" żółtodziobów na obrzeżach, o ile jeszcze ktoś oprócz bandy kanciarzy będzie chciał grać.

Ciekawy jestem tylko wyniku na tym świecie, bo jednych ludzi nie ma. Za to inni są i okaże się kto kogo okiwa... Mam swój typ, ale zawsze warto popatrzeć z popcornem w łapie..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3164

Guest
Ja tam rezygnuje z gry na tym świecie, jak dla mnie strata czasu bo nie ma z kim naprawdę fajnie powalczyć. Ja jestem stosunkowo nowym graczem bo grałem na ledwo 2 światach wcześniej i tam byłem maks. w top 50 a na tym świecie mam najwięcej punktów i nie zanosi się żeby ktoś zatrzymał mój rozwój, a nie bawi mnie tylko zajmowanie kolejnych wiosek bez problemu. Pamiętam jak grałem w świecie Quinbruk i grałem tam w plemieniu ANO (nie pamiętam całej nazwy) to tam to była prawdziwa gra, z naprawdę fajnymi ludźmi którzy nauczyli mnie jak się w tą grę gra.
Pozdrawiam, napiszcie co o tym myślicie :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3164

Guest
Siemka wbijcie w końcu te 100 pkt honoru i dajcie do konkursu bo ja już dałem, przydały by mi się te korony a nie dostane ich dopóki nie będzie 3 osób :D , w końcu to darmowe korony to chyba się opłaca.
 

DeletedUser2337

Guest
Na ten moment:
top1 - Smerfy,
top 2 - OXYGEN, które łączy się z top3 - ToxiCrew

Po fuzji świat będzie teoretycznie wyrównany jeśli chodzi np. o liczbę wiosek, więc jeszcze może być ciekawie :)
 

DeletedUser

Guest
Mnie jeszcze na polskich siwatach nie widzieliscie ;)
zobaczymy co sie da ugrac , bynajmniej ktos tez koron nie oszczedza, ciekawe kto wytrzyma dluzej a wygranym bedzie i tak InnoGames ^^
 

DeletedUser1265

Guest
Mnie jeszcze na polskich siwatach nie widzieliscie ;)
zobaczymy co sie da ugrac , bynajmniej ktos tez koron nie oszczedza, ciekawe kto wytrzyma dluzej a wygranym bedzie i tak InnoGames ^^

Na pewno nie widzieliśmy czy tylko dywersję robisz? Jeżeli nie widzieliśmy, to z czego mielibyśmy kojarzyć żeby wiedzieć, że ta enuncjacja ma jakieś znaczenie?
 

DeletedUser

Guest
narazie gralem tylko na niemieckich pod roznymi nickami COSMOPILOT, BingBong , opasere, Serion i John Random i tam jeszcze kilka innych ktorzy przestawali grac. teraz smerfy beda sprawdzac ;)

nie macie sie co bac , gargamel jeszcze nigdy nie wygral , ale to tylko bajka ^^
 
Do góry