Dominacja Plemienna

  • Rozpoczynający wątek Klon13
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Zakończenie Gry,
Król kontynentu ...
Twierdza -Kiedy rozpocznie się faza końcowa gry zostanie dodana nowa opcja do każdej wioski: Twierdza
Król imperium ...


a nie tak miało się to skończyć?
 

DeletedUser

Guest
Czytanie ze zrozumieniem się kłania...
"Z Tribal Wars 2 zbliżamy się do pierwszej rocznicy, departament Community Management wymyślił tymczasowe warunki zwycięstwa światów w grze w celu zrekompensowania brakującej funkcji zakończenia gry."

Słowo "wymyślił" bawi mnie w tym zdaniu jak nigdy. Pogratulować inwencji twórczej. Cały rok, by wymyślić coś... praktycznie identycznego do zakończenia w plemionach 1 :)
 

DeletedUser

Guest
No fakt, mnie też trochę to rozczarowało szczerze mówiąc.

Sam pomysł zwycięstwa przez tego typu dominacje jest dobry, ale można było to jakoś bardziej urozmaicić, zrobić z tego coś ciekawszego...

No kurde, bez jaj, nawet podczas pisania tego oto postu sam wymyśliłem lepsze zakończenie. A twórcy pracowali nad tym przez rok, a i tak stworzyli taką oczywistość.

A mianowicie, mój pomysł:

Pod koniec gry, niech będzie on wyznaczony czasowo (powiedzmy 9 miesięcy od wystartowania serwera) w różnych miejscach na mapie, w mniej więcej regularnych odstepach pojawiają się specjalne złote wioski. Wszystkich będzie kilkanaście.
Plemie które pierwsze zdobędzie wszystkie te wioski wygrywa świat. Aby nie było zbyt trudno można zrobić aby każde plemie mogło współpracować w parze z jednym wybranym sojusznikiem i wtedy wygrana byłby gdyby 100% złotych wiosek znajdowało się w rekach naszego plemienia oraz sojusznika.


Czyż to nie byłoby o wiele ciekawsze? I realniejsze? Bo zdobycie 70-80% wiosek zajmie chyba z rok albo dwa gry, licząc od czasu aktywowania zakończenia...

Widzicie. W 5 minut wymyśliłem znacznie ciekawszą opcje zakończenia świata. A gdybym miał na to rok, to mógłbym stworzyć i z kilkanaście całkiem różnych, interesujących wariantów :)

Nie powiem, lubię bardzo tę grę, ale działania i prace nad nią jej twórców zwyczajnie rozczarowują...
 

DeletedUser302

Guest
No fakt, mnie też trochę to rozczarowało szczerze mówiąc.

Sam pomysł zwycięstwa przez tego typu dominacje jest dobry, ale można było to jakoś bardziej urozmaicić, zrobić z tego coś ciekawszego...

No kurde, bez jaj, nawet podczas pisania tego oto postu sam wymyśliłem lepsze zakończenie. A twórcy pracowali nad tym przez rok, a i tak stworzyli taką oczywistość.

A mianowicie, mój pomysł:

Pod koniec gry, niech będzie on wyznaczony czasowo (powiedzmy 9 miesięcy od wystartowania serwera) w różnych miejscach na mapie, w mniej więcej regularnych odstepach pojawiają się specjalne złote wioski. Wszystkich będzie kilkanaście.
Plemie które pierwsze zdobędzie wszystkie te wioski wygrywa świat. Aby nie było zbyt trudno można zrobić aby każde plemie mogło współpracować w parze z jednym wybranym sojusznikiem i wtedy wygrana byłby gdyby 100% złotych wiosek znajdowało się w rekach naszego plemienia oraz sojusznika.


Czyż to nie byłoby o wiele ciekawsze? I realniejsze? Bo zdobycie 70-80% wiosek zajmie chyba z rok albo dwa gry, licząc od czasu aktywowania zakończenia...

Widzicie. W 5 minut wymyśliłem znacznie ciekawszą opcje zakończenia świata. A gdybym miał na to rok, to mógłbym stworzyć i z kilkanaście całkiem różnych, interesujących wariantów :)

Nie powiem, lubię bardzo tę grę, ale działania i prace nad nią jej twórców zwyczajnie rozczarowują...


Przecież to ten sam rodzaj zakończenia co obecnie stosowany w Plemionach.
Jedyna różnica u Ciebie to to, że w Plemionach trzeba zebrać "Odkrycia Cywilizacji" a u Ciebie zamieniasz to na "Złote Wioski"
Wiec nie wiem czy wymyśliłeś czy po prostu przerobiłeś już istniejący patent Inno.
 
Status
Zamknięty.
Do góry