Dlaczego tracę ostatniego szlachcica podczas przejmowania wioski?

Status
Zamknięty.

DeletedUser1898

Guest
Witam,
mam problem. Za każdym razem, kiedy przejmuję wioskę, tracę ostatniego szlachcica, mimo że wcześniej wysyłam kawalerię, a sam szlachcic idzie z obstawą (1k toporów). Przejąłem już trzy wioski i za każdym razem straciłem jednego szlachcica. Nawet przy przejmowaniu wioski barbarzyńskiej.
Jestem nowym graczem i nie grałem wcześniej w tego typu gry. Czy robię coś źle, czy może to błąd w samej grze?
Jest to dość irytujące, tym bardziej, że gra wciąga ;)
Z góry dziękuję za pomoc :)
 

DeletedUser20

Guest
Na tym to właśnie polega podbijanie wiosek. Szlachcic nie ginie gdy poparcie w wiosce spadnie poniżej 0, tylko zostaje w niej, mówiąc obrazowo jako 'Twój namiestnik'.
Możesz mieć tyle wiosek na ilu szlachciców wybiłeś monety. Aby podbijać kolejne potrzebujesz wybić następne monety aby zwiększyć limit szlachciców.
Dlatego, kiedyś stracisz jakąś wioskę będziesz miał dostępnego szlachcica do rekrutacji.
 

DeletedUser1898

Guest
Na tym to właśnie polega podbijanie wiosek. Szlachcic nie ginie gdy poparcie w wiosce spadnie poniżej 0, tylko zostaje w niej, mówiąc obrazowo jako 'Twój namiestnik'.
Możesz mieć tyle wiosek na ilu szlachciców wybiłeś monety. Aby podbijać kolejne potrzebujesz wybić następne monety aby zwiększyć limit szlachciców.
Dlatego, kiedyś stracisz jakąś wioskę będziesz miał dostępnego szlachcica do rekrutacji.
Dzięki, teraz to ma sens :) Szkoda tylko, że współplemieńcy nie mogli mi tego wytłumaczyć ;) twierdzą, że tak nie mają!
No i raport wygląda tak jakby po prostu zginął...
 
Status
Zamknięty.
Do góry