Brak błędu debilna gra

  • Rozpoczynający wątek roger1985
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
to skandal , ze wchodze w gre tnie , zamazuje sie daje wyslij jednistki nie ida po czy loguje sie jeszce raz i wrabalo mi ponad 100 koni , tak tylko w polsce moze , byc, zadnego infa o bledach nie bylo czy o naprawianiu serwera , jak mi nie oddzda to inaczej to sie skonczy nawet na glupia gre mozna zlozyc pozew o odszkodowanie, skoro na red bulla skladali ze nie daje skrzydel, w ameryce wszytsko mozliwe, a w polsce byle polaka uwalic
 

DeletedUser

Guest
ok wersja beta,to po kij wprowazdaja korony za prawdziwa kase, jak im placic to bledow nie ma ale jak oni maja zrobic od siebie cos to zaraz wersja beta, pieniadze byly prawdziwe
 

DeletedUser20

Guest
Gdzieś w innym temacie ktoś napisał, że mu też wojsko zniknęło, ale po jakimś czasie znowu się pojawiło, więc może po tej konserwacji się poprawi.
 

DeletedUser23

Guest
Po co korony? Powód jest prosty - bo gra musi na siebie zarabiać. Po wyjściu z bety nie będzie konieczności resetowania serwera, będzie wszystko jak jest.

Co do lagów i znikającego wojska, to wpadłem wręcz w osłupienie gdy kareta z wojskiem mi zniknęła i nigdzie nie mogłem znaleźć raportów ani nic.
Teraz raczej wszystko będzie okey, już team wszystko ogarnął.
 

DeletedUser

Guest
jkvuky;n1836 napisał:
Po co korony? Powód jest prosty - bo gra musi na siebie zarabiać. Po wyjściu z bety nie będzie konieczności resetowania serwera, będzie wszystko jak jest.

Co do lagów i znikającego wojska, to wpadłem wręcz w osłupienie gdy kareta z wojskiem mi zniknęła i nigdzie nie mogłem znaleźć raportów ani nic.
Teraz raczej wszystko będzie okey, już team wszystko ogarnął.

moja kareta wlasnie gdzies sobie idzie.... ale chyba W DIABŁY,bo czysciocha nie jestem w stanie wyslac.... wszystko idealnie zaplanowane,tylko gra i dbalosc o jakosc uslugi totalnie niepowazna
 

DeletedUser317

Guest
ludzie i jak tu grać skoro pół godziny się gra ładuje
 

DeletedUser23

Guest
Cóż poradzisz.. to jest beta..
Z resztą takie przelagowanie serwera wygląda mi na atak hakerów. ;)
 

DeletedUser

Guest
dobra wojo nie wrocilo , co mnie obchodzi ze bedzie serwer dalej potem bez bledow jak tu i teraz mi wrabalo cale wojsko ,jak nie zwroca to pier gre
 

DeletedUser

Guest
chyba 3 godzin prawie :D to po 1 .... po drugie podniecasz sie kazda byle akcja a co bys powiedzial jakby przez taki blad cale Twoje wojo nie z Twojej winy szlag trafil i nie byloby juz sensu grac... dla mnie tak to wlasnie wyglada :D wiec nie kozacz/nie pouczuczaj/nie rzucaj magicznymi slowami typu BETA :)
 

DeletedUser23

Guest
@Zelek
I właśnie dlatego nie Ty tylko ktoś inny jest na stanowisku operatora gry. Ktoś taki jest na tyle zdolny by uniknąć takich akcji. Błędy serwera, to całkiem normalna rzecz. ;)

@Pallmikolaj
Jak oni wypuścili taką grę? Normalnie. Naprawdę bardzo mało zachować komputera można przewidzieć gdy w jednej chwili zaloguje się paredziesiąt tysięcy użytkowników. ;)
 

DeletedUser31

Guest
Co za patologia ... zaczynamy ...

o skandal , ze wchodze w gre tnie , zamazuje sie daje wyslij jednistki nie ida po czy loguje sie jeszce raz i wrabalo mi ponad 100 koni , tak tylko w polsce moze , byc, zadnego infa o bledach nie bylo czy o naprawianiu serwera , jak mi nie oddzda to inaczej to sie skonczy nawet na glupia gre mozna zlozyc pozew o odszkodowanie, skoro na red bulla skladali ze nie daje skrzydel, w ameryce wszytsko mozliwe, a w polsce byle polaka uwalic

1 - Wojsko zniknęło wraz z atakami na inne wioski. Pomimo tego że wojska zaatakowały to i tak nie dostałem raportu. Kiedy udało mi się wbić na serwer który prawidłowo działał wszystkie raporty, wojsko i wysłane ataki pojawiły się z powrotem. Jeżeli nadal masz problem, zobacz jaka masz populację/jedzenie, jeżeli miałeś np 450 rano albo wczoraj a teraz pokazało ci się 4000 to znak że naprawdę straciłeś wojsko.

2 - Pozew o odszkodowanie czego !? za co !? Ta gra należy do ciebie !? Gdzie to zgłosisz !?
Jesteś właścicielem swojego konta !? Właśnie że nie jesteś ... nie przypominam sobie aby kiedykolwiek w jakiejkolwiek grze ktokolwiek był w grze właścicielem czegokolwiek. Wszystko należy do twórców a ty jesteś tylko osobą "wypożyczającą" aby nie mieszać już licencjami. W warunkach które zaakceptowałeś nie masz praw, natomiast ty zaznaczając te pole wyraziłeś zgodę na nie i że nie będziesz rościł sobie jakichkolwiek praw a także możesz być w każdej chwili bez podania przyczyny zbanowany.

3 - Nie ma nigdzie napisane że suport ma obowiązek was informować o czymkolwiek poza zmianami zasad/warunków.

4 - Tak bo w reklamie mówią że "dostaniesz" skrzydeł. Więc pewnie mogli ich pozwać za oszukiwanie klientów. Prawa konsumenta czy coś :)

5 - W Polsce polak polaka udupia. Sami siebie udupiają a więc robią to co im się podoba a więc o co chodzi ? Jesteś polakiem wiec to lubisz bo skoro innemu polakowi sie to podoba to tobie też bo jesteś polakiem.

ok wersja beta,to po kij wprowazdaja korony za prawdziwa kase, jak im placic to bledow nie ma ale jak oni maja zrobic od siebie cos to zaraz wersja beta, pieniadze byly prawdziwe

hmm ... bo serwer nie chodzi na powietrze a pracownicy to nie wolontariat !? pomysłów i kodu nie znaleźli na ulicy !? Pewnie dlatego jest ta opcja i nigdy niczego za free nie będziesz miał. Zawsze masz reklamę jeżeli będziesz się upierał że coś tam pobierasz albo grasz w coś innego za darmo.

PS. Jak gracie do stracenia wojska to GZ polaczki.
 

DeletedUser

Guest
pallmikolaj;n1868 napisał:
Beta czy nie, ale ktoś by w końcu musiał ponieść odpowiedzialność. Dobra, może i to jest beta, ale beta w której błąd pogania inny błąd jest chyba trochę niezrozumiałe czemu oni taką grę wypuścili na rynek. Ludzie którzy tworzyli tę grę chyba zostali poczęci przez Maćka z klanu.

Dla mnie to zupełnie zrozumiałe.
Po to jest wersja testowa, żeby wyłapywać błędy.
A można je wychwycić tylko grając, nerwy tu nie pomogą.
 

DeletedUser31

Guest
Roger2002 dziecko drogie ...
http://legal.innogames.com/tribalwars2/pl/agb

§ 7 Zakres oferty

7.3 InnoGames zastrzega sobie prawo do przerwania obsługi Gier lub jakichkolwiek ich części bez podania powodu.

§ 15 Ograniczenia gwarancji i odpowiedzialności

15.1 W ramach Umowy Licencyjnej Użytkownik otrzymuje możliwość korzystania z aktualnych wersji Gier. Użytkownik przyjmuje do wiadomości, że oferowane przez InnoGames Gry – jak każde oprogramowanie – nie są pozbawione błędów.


Oczywiście możesz powołać się na


15.5 Z zasady InnoGames zrzeka się odpowiedzialności innej, niż opartej na poniższych postanowieniach.
  1. Firma InnoGames odpowiada za roszczenia o rekompensatę i roszczenia odszkodowawcze (zwane łącznie „Roszczeniami”) z tytułu naruszenia umownych i innych obowiązków tylko w przypadku:
    • umyślnego działania na szkodę lub rażącego zaniedbania,
    • nieostrożnego lub umyślnego spowodowania zagrożenia życia lub zdrowia,
    • nieostrożnego lub umyślnego naruszenia istotnych obowiązków umownych,
    • przejęcia gwarancji jakości,
    • odpowiedzialności wynikającej z Ustawy o odpowiedzialności cywilnej za produkt (Produkthaftungsgesetz) oraz z § 44a TKG (niemieckiego prawa telekomunikacyjnego) lub
    • odpowiedzialności wynikającej z innych przepisów.
  2. Rekompensata za naruszenie istotnych zobowiązań umownych ogranicza się do typowych, przewidywalnych szkód, o ile nie nastąpiło rażące zaniedbanie, inne umyślne działanie, zagrożenie życia lub zdrowia, przejęcie gwarancji jakości lub o ile nie wynika z odpowiedzialności cywilnej za produkt.



Problem jest taki że punkt 7 i 15 automatycznie kwalifikują twoje roszczenia do podtarcia. Nie jestem ich pracownikiem ale jestem na tyle bystry i doświadczony że widząc bezkres twojej głupoty której bezgranicznie ufasz postanowiłem uratować resztę społeczności tej gry aby się od ciebie nie zarazili.

Skoro serwer już działa to teraz łaskawie napisz ile wojska straciłeś !? Pewnie nic bo nagle się okazało że wszystko jest a błędne wyświetlenie było spowodowane problemami połączenia z serwerem.
 

DeletedUser31

Guest
Pozwiesz mnie teraz za to że piszę w "twoim prywatnym" temacie !? Rozumiem że reszta piszących pytała się ciebie o zgodę !?

Bym zapomniał o wisience

§ 8 Umowa Licencyjna Premium

np jesli wykupilem za 100 zl jakies dodatki do gry a z winny nie mojej je utracilem , nalezy mi sie odszkodowanie,

8.9 Symulowane w Grach waluty (np. punkty Premium) stanowią Usługi Premium i nie są prawdziwymi pieniędzmi. Wymiana Usług Premium (m.in. wirtualnych walut) z powrotem na prawdziwe pieniądze możliwa jest tylko wówczas, gdy InnoGames na stałe i całkowicie zawiesi obsługę swoich stron www i Aplikacji. W takim wypadku zapłacona przez Użytkownika kwota zostanie mu zwrócona w odpowiedniej części, która to część nie została jeszcze wykorzystana do odblokowania Usług Premium lub Przedmiotów
 

DeletedUser302

Guest
rulas;n1885 napisał:
Pozwiesz mnie teraz za to że piszę w "twoim prywatnym" temacie !? Rozumiem że reszta piszących pytała się ciebie o zgodę !?

Wydaje mi sie, ze dalsze dyskusje z autorem tematu sa calkowicie zbedne.
Co poniektórym ciezko zrozumiec albo wytlumaczyc slowo "Beta"/"Okres testowy" itp...
A patrzac po sposobie prezentacji swojej opini przez autora kazdy zapewne juz wyrobil sobie obraz poziomy jego inteligencji....

Plemiona, pierwowzor, ktory funkcjonuje bodajze od 2003 roku nie jest wolny od bledow a tutaj mamy frustrata ktory oczekuje "perfekcyjnego dziela" od projektu, ktory otwarty jest raptem pare TYGODNI....

"Są ludzie i parapety"...


PS. Sorry nie moglem sie powstrzymac i nie skomentowac debilizmu...
 

DeletedUser341

Guest
To kochani wszystko pikuś korony kupuje się w tej "darmowej GRZE " za EURO w przeliczeniu na złotówki Niemcy nieżle za te buble kasują ! Na domiar armia wybijana jest na farmieniu BARBARKI która w raporcie okazuje się jest już dawno własnością WASZEGO WSPÓŁPLEMIENCA ! a jako że na barby puszcza sie farmingi to najlepszy sposób wstawić złośliwie w sąsiedniej pare k defa i rozwalać wszystkich którzy farmią, ja na swoich współPlemiencach straciłem 3 armie farmingowe bo okazało śie że barbarki które atakowałem są ich własnością w dodatku by uczciwie zarzegnać spór wewnątrz FIKCYJNEGO bubla zwanego FORUM PLEMIENNE musiałem jemu pokrywać straty własną siurą na dodatek własnych strat w siurze i woju !
Do przedmówcy .... Koleś nie obrażaj Graczy skoro kasę ciągniecie za swoje wieloletnie udawanie że naprawiacie silnik Gry i wielkie dziadostwo wypuszczacie za co słono każecie sobie płacić w koronach ! Możesz publicznie znieważać "usera" jeśli uczysz sie programować i takie dziadostwo wypuszczasz na rynek za FREE ale jeśli żadasz kasy to zapracuj na tą kasę a nie ubliżaj GRACZOWI ! Bo ma słuszność !
PS. Sorry nie moglem sie powstrzymac i nie skomentowac debilizmu...polaczków udającym w Niemcach speców ... bo 7 lat temu Grałem w Wars Stars polskiego programisty z nad morza którego Niemcy wykonczyli finansowo i silnik jak i sama gra do porównania z tym badziewiem to śmiechu warte te ciągłe zamulanie sie serwerów bugi i w ogóle silnik gry Plemion wobec Art OF WARS t jak resorak za 3.50 PLN wobec Lanci na Parkingu ....
A jak już ciągniesz kasę za ćwiczenie sobie i ciągle usuwanie bugów które w sumie nawet dziecko w przedszkolu widzi że to idiotyczne rozwiązanie to nie ściemniaj że na to 10 lat za mało ! by choć tą płatną ! zabawę poprawić na bieżąco z zgłaszanych bugów a nie wygodniej kasować posty i pretensje Graczy ! by egzystować na obcych Landach za naszą kasę i udawać Specjalistę !!!
A i jeszcze jedno podstawowa opinia w temacie regulaminy Inno Games podane tu jako wykładnia Prawna obowiązuje na terenie NIEMIEC a jeśli Gra jest rozpowszechniana do innych Krajów obowiązują Prawa Fiskalne tych Krajów tak samo jak przelicznik waluty ! Za którą Koncern Ino Games ściąga oferując w tych krajach Grę ! Nie jestem cwaniaczkiem ale już dość oszustw wobec Polaków rózne Zachodnie firmy oszukancze stosują wobec baranów w Polsce nie tylko na Grach ale i innych Premiach i cwaniactwach za pośrednictwem oszukańczych wyłudzeń z sieci telekomunikacyjnej w sieciach komórkowych wyłudzających kod pinu do numeru telefonu ! oferowane nawet tu przy zdobywaniu tzw Darmowych koron....
 

DeletedUser302

Guest
Po pierwsze:
Moj jedyny zwiazek z Tribal Wars to wieloletnia gra. Ani nie jestem, ani nie bylem, a moze bede wspolpracowac z tworcami.
Po drugie - a patent i pomysl nie kosztuje?
Skoro jestes taki madry czemu sam nie stworzysz takiej gry, wrzucisz na niemiecki server i zaczniesz ciagnac z ludzi EURO? Zal dupe sciska sukcesu innych? To raczej jest domena typowego polaczka ;]
Po trzecie - wedlug mojej wlasnej opini - to jest gra otwarta, jezeli Ci sie nie podoba - nie graj w nia! Nie plac za nic nikomu! Nikt tu nikogo do niczego nie zmusza!
Twoje ciezko zarobione pieniadze wiec rob z nimi co chcesz a nie zal sie na forum jakby to InnoGames kazalo Ci placic!
I gdzie jest powiedziane, ze aby grac trzeba placic!!!?

Powiem Ci - nigdzie!! Gra jest DARMOWA! A wszystkie platne opcje sa dobrowolne i nie wymagane do pełnej rozgrywki! Ot co...


I po czwarte w ktorym miejscu obrazilem bezposrednio "usera"?
Bo ja odnosze sie do tresci i poziomu jego wypowiedzi a nie samej osoby, wiec moze warto wrocic do szkoly w celu nauki czytania ze zrozumieniem ew. logicznego myslenia?

"Boże... Widzisz i nie grzmisz"



Prosze moderatorow o zamkniecie tematu bo malkontentów tutaj nie brakuje a dalsze dyskusje z tymi ludzi nie maja najmniejszego sensu a jedynie wywoluja niepotrzebna agresje na forum ( przy okazji podnoszac cisnienie troche bardziej ogarnietym uzytkownikom )
 

DeletedUser

Guest
Widząc napis "Beta" trzeba liczyć się z pewnymi niedogodnościami, sprawa wydanych pieniędzy jest ważna i nie można jej bagatelizować, ale także gracz który inwestuje w grę w wersji rozwojowej musi się liczyć z konsekwencjami
 
Status
Zamknięty.
Do góry