Naprawiony Czasy dojscia

  • Rozpoczynający wątek Lucy
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
To jak to w końcu jest z tymi czasami?
Wczoraj puściłam grubego, dystans 13h. Czas dojścia spisany na karteczce: 10:02:26
Dziś rano wstaję, chcę puścić czyszczenie przed. Zerkam na rozkazy, a tam że gruby wchodzi o 10:04:10.
Rozumiem te +/- sekunda, dwie, ale prawie 2 minuty?!
I jak tu synchro ustawiać ja się pytam?

p.s.
Screenów nie mam.
 

DeletedUser

Guest
Radzę napisać do supportu, wyjaśnienia zapewne Ci nie dadzą, ale może chociaż niech wiedzą, że takie problemy się pojawiają.
 

DeletedUser

Guest
Witam, mam ten sam problem. Jest to masakrycznie denerwujące, planujemy z kolegą z plemienia, ataki wchodzą co np. 3 sek wszystko cacy, jak jakiś debil wstaje o 2:30 w nocy bo ataki trzeba wysłać. Później z rana podsyłamy sobie raporty a tam kosmos! Ataki całkiem przesunięte w czasie! I np. zamiast kolega przejąć wioskę to mój grubas ją przejmuje i trzeba oddać, odrabiać straty zamiast lecieć dalej. Innym razem drugi atak czyszczący (resztki szpitalne) wchodzi po 4 grubasie i ciesz się chłopie że w pierwszym ataku były tarany, a z grubymi wystarczająco dużo offa żeby grubas nie zginął. Innym razem wysyłam atak po ataku 2 sek, a ostatecznie czas między nimi wyniósł 30 sek Jest to denerwujące, bo aż się odechciewa grać.
 

DeletedUser

Guest
Najpierw zwróć uwagę na to, że gra na dzień dobry ustawia czas dojścia +/- od 0,5 sek do 2,5 w zależności o ilości wysyłanych rodzajów wojsk. Więc jak chcesz 2 ataki wysłać w 1 sek, musisz się liczyć z tym, że atak A dostanie +0,5 sek, a atak B dostanie -0,5 sek. W rezultacie zamiast wejść w 30tej sek w kolejności pierwszy A a drugi B, to atak A wejdzie o 30,5, a atak B o 29,5 - taki przykładzik przy założeniu, że idzie tylko np LK. Dodatkowo doliczyłbym tu czas, w jakim serwer sam z siebie zapisze czas trwania ataków, bo wiadomo, że zdarzają się opóźnienia w reakcji serwera.
 

DeletedUser

Guest
Doskonale wiem o tym ze tak się dzieje dlatego dajemy sobie marginesy z wysyłaniem ataku np. jak chcę atak na 10:00:00, to celuje z atakiem na 9:59:59, to że serwer zamula też wiem. Ale to nie w tym mój problem, jak wyjaśnisz to że ataki już poszły, sprawdzam w informacjach wioski którą atakuje a tak wyraźnie jest napisane że ataki wchodzą po sobie z różnicą 1 sek, za jakiś czas sprawdzam bo offa trzeba wysłać i dalej wszystko gra, wysyłam offa z taranami ok 5 sek przed grubasami tak żeby, w razie mojej pomyłki albo przeskoczenia czasu a zbyt dużo cofnąć atak i mieć jeszcze jedną szanse bez taranów. Rano wstaje a tam tak... Najpierw wchodzi grubas po 30 sek kolejny gruby, a po 1 min po drugim grubasie wchodzi off... skąd te +30 sek/ +90 sek.
 

DeletedUser20

Guest
Jest jakiś problem z czasem serwera. Właśnie z sojusznikiem odkryliśmy, że nie dość, że nam przesunęło czas dojścia jednego ataku (całe szczęście nie miało to wpływu na grubasów, po prostu inny atak wszedł jako pierwszy czyszczący), to gdy mi przesłał raport, on ma inną godzinę niż ja przy informacji "RAPORT z: xx:xx:xx" a mnie na dodatek się zmienia, raz mam :08 raz :07. Zrobiłem screeny i wysyłam je do supportu.
 

DeletedUser

Guest
Może ten czas +/- dotyczy czasu na 1 pole?
Zresztą problem z czasem w grze już dano był poruszany, w kwestii tego, o której godzinie jest bonus nocny oraz czy to nie zależy przypadkiem od strefy czasowej gracza.

No ale co w kwestii tego co Kropeq10 opisuje, to nie wiem, zapewne jest to błąd, który kiedyś zostanie naprawiony.
 

DeletedUser20

Guest
Najgorsze jest to, że właśnie dostałem screen, który pokazuje, że różnica między tym co ja widzę, a tym co widzi druga osoba, w tym przypadku wynosi AŻ 10 SEKUND!
 

DeletedUser

Guest
Dostałam wiadomość od suportu, żebym sobie poczytała o dyscyplinie. Nie powiedziałam im, gdzie mogą sobie taką odpowiedź wsadzić.

A tymczasem wczoraj chyba odkryłam, na czym polega problem.
Wygląda na to, że w grze nie ma czasu serwera, czasu gry czy jak to zwał.
Mam dwa kompy, na których godzina różni się o 2 minuty. W zależności od tego, na którym kompie jestem zalogowana to pokazuje mi inne czasy dojścia wojsk... Bye bye synchronizacjo z innymi graczami :/
 

DeletedUser

Guest
Jeśli czas w grze jest uzależniony od czasu na kompie gracza, to można i 100 ataków w 1 sek wbić? Wystarczyłoby zmieniać czas na kompie?
Jeśli tak to działa, to niestety jest to wielkim błędem programistów.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Problem jest już zgłoszony i czekamy na jego rozwiązanie. Mamy nadzieję, że nastąpi to w jednej z najbliższych aktualizacji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry