Brak błędu Co jest z tym szpiegowaniem?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser109
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser109

Guest
1.
out.php

Dlaczego widoczna jest tu ikonka "porażka" skoro nie zginęli wszyscy szpiedzy i powinno być "straty"
2.
out.php

Dlaczego widoczna jest tu ikonka "straty" skoro nie zginął ani jeden szpieg i powinno być "bez strat"
3.
out.php

Dlaczego dostałem raport skoro zginęli mi wszyscy szpiedzy i nie było komu donieść o tym co tam zobaczyli? Wysłali sms'a, mail'a tuż przed śmiercią?
4.
out.php

To samo co w pkt. 2 tylko tutaj broniłem a nie atakowałem
5.
out.php

A to to już absolutny zwycięzca... - ikonka;0

8. Czy to normalne że tracę wszystkich szpiegów podczas sabotażu jeśli obrońca nie miał ani jednego szpiega?
9. Proszę o filmik od InnoGames na temat systemu walk szpiegów.
 

DeletedUser109

Guest
/ Ograniczenie - maksymalnie 5 obrazków na wiadomość

6.
out.php

Po pierwsze dlaczego taka ikonka, po drugie skoro nie padły mi wszyscy szpiedzy to chyba napastnik się nie przebił, dlaczego więc "przeprowadzono wrogi zwiad" a nie "schwytano szpiegów w twojej wiosce"
7.
out.php

Dlaczego taka ikonka, dlaczego "przeprowadzono wrogi zwiad" a nie "schwytano szpiegów w twojej wiosce", skoro dokładnie widać że napastnik tu poległ, dostałem nawet skan jego wioski z wymiany

10. Jeśli ustawiamy filtry raportów to automatycznie ustawiają nam się takie same filtry na innym świecie.
 

DeletedUser473

Guest
Łepcio;n10099 napisał:
9. Proszę o filmik od InnoGames na temat systemu walk szpiegów.

Jestem 1000 razy na TAK, przechodzi Pan do następnego etapu!
 

DeletedUser414

Guest
Ale co chcesz zobaczyc na tym filmiku? Rachunek prawdopodobienstwa? Tutaj walka miedzy szpiegami nie odbywa sie na zasadzie: szpieg vs szpieg, tylko bazuje na prawdopodobienstwie. Mozesz wyslac 4 szpiegow i dostac zolty raport, mozesz wyslac 1 i dostac zielony. Duzo tez zalezy od tego ile wysylasz szpiegow oraz ile jest szpiegow w wiosce wroga. Nie zawsze jest tak, ze 4 twoich szpiegow przyniesie zielony raport podczas gdy w wiosce wroga byl TYLKO 1 szpieg. Przewaga jest widoczna, ale prawdopodbienstwo sukcesu nie wynosilo 100%. To samo w druga strone, majac 2 szpiegow w wiosce mozesz wybronic nawet 3-4 ataki szpiegow (po 4 szpiegow w jednym ataku). Nie mowie, ze wybijesz mu kazdego szpiega, ale jest szansa ze wroci z zoltymi raportami.

1. Ikonka "Porazka", "zwyciestwo - straty", "zwyciestwo - bez strat" zalezy od ilosci poleglych szpiegow. Jesli SZPIEGUJESZ:
- i padnie ci chociaz 1 szpieg - pomaranczowy "zwyciestwo - bez strat" lub czerwony "porazka" raport
- nie padnie ci zaden szpieg - pomaranczowy lub zielony (pewnie mial jakies technologie w tawernie)

Jesli jestes SZPIEGOWANY:
- tutaj akurat sie nei wypowiem, bo bylem skanowany bardzo rzadko i nei mam raportow

8. Podczas sabotazu ginie cala ekipa sabotujaca (czy wyslesz 3, 4 czy 5 szpiegow podczas sabotazu - kazdy ginie)

6. Nie rozkminiaj jak dali to info, bo jakby trzeba bylo wprowadzic realizm do tej gry to do dzisiaj bys budowal 2 poziom ratusza ;)

10. tak
 

DeletedUser109

Guest
adisont92;n10152 napisał:
Ale co chcesz zobaczyc na tym filmiku? Rachunek prawdopodobienstwa?
Chcę się dowiedzieć jak ten system działa, bo nigdzie nic o tym nie ma. Ani w wikipedi, ani w grze. Brak informacji na temat tego w jaki sposób walczą szpiedzy.
Dziękuję Ci za twoje wyjaśnienia, ale wg. mnie gracze nie powinni musieć tego sami sprawdzać, testować itp. Powinna być jakakolwiek informacja na ten temat

Piszesz:
1. Ikonka "Porazka", "zwyciestwo - straty", "zwyciestwo - bez strat" zalezy od ilosci poleglych szpiegow. Jesli SZPIEGUJESZ:
- i padnie ci chociaz 1 szpieg - pomaranczowy "zwyciestwo - bez strat" lub czerwony "porazka" raport
A więc pada mi 1 szpieg i otrzymuję zielony raport"bez strat", no sorki ale dla mnie tu jest 0 logiki i chcę aby InnoGames albo to naprawiło, albo wyjaśniło.

6. Nie rozkminiaj jak dali to info, bo jakby trzeba bylo wprowadzic realizm do tej gry to do dzisiaj bys budowal 2 poziom ratusza ;)
Nie chcę realizmu, chcę odrobinę logiki:)
10. Potwierdzony Bug
 

DeletedUser414

Guest
Jesli chodzi ci o to, ze dostale zielony raport (ten z punktu 5) to sie ciesz - to znaczy, ze przeciwnik dostal czerwony raport. A zielony jest nie dlatego, ze padl ci szpieg, tylko dlatego ze przeciwnik nie wyniosl zadnej informacji. Cale to szpiegowanie powinno byc poprawione, ale na chwile obecna bazuje tu na rachunku prawdopodobienstwa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry