Zaimplementowany BB - Code w nowość i wydarzenia

  • Rozpoczynający wątek TropicanaPanda
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Cześć mnie bardzo denerwuje że nie mogę zobaczyć w zakładce nowość i wydarzenia kto np. odszedł z plememienia tak jak było w 1. W 1 było super to zrobione że mogłeś/aś zobaczyć kto np. odszedł albo przyszedł.

Co op tym sądzicie?

TropicanaPanda
 

DeletedUser20

Guest
Ja widzę w wydarzeniach, gdy ktoś dołącza, odchodzi, jest usuwany z plemienia. Poza tym przejęcia nowych wiosek (chociaż to na większą skalę wydaje mi się nietrafionym pomysłem, w natłoku przejęć, można przegapić jakieś ważniejsze wydarzenie. mógłby być osobny przegląd dla zajętych nowych wiosek) i nowe wojny (te skrzyżowane rogi, chociaż, nie widać z kim).
 

DeletedUser

Guest
Mnie w BB-code brakuje e-motków, one zawsze oddają nastrój wypowiedzi, niezależnie od jej treści. Dobrze by było, żeby dodać do BB-code, chociaż kilka podstawowych e-motek.
 

DeletedUser

Guest
A czy nie można by - tak dla śmiechu, np. umieścić w ustawieniach gry, podstawowych informacji, dotyczących prędkości danego świata, limitu graczy w plemieniu, czasu trwania bonusa nocnego i anty timmingu? Przydało by się również takie narzędzie, jak zastępstwo. To ważne z punktu widzenia założyciela. Bardzo było by pięknie, gdyby istniało narzędzie do zapraszania innych graczy na dany świat. Wszak zależy nam na tym, aby jak najwięcej graczy uczestniczyło w tej grze?
 

DeletedUser

Guest
Prędkość świata i wojska to zapewne 1, ilość ludzi w plemieniu to 200. Reszta nie działa, więc nie da się określić.
Zastępstwo będzie (już w zasadach gry o tym wspominają), ale nie wiadomo kiedy.
Zapraszanie będzie, pytanie tylko, czy na zapełnione światy też.
 
Do góry