Brak błędu Błąd punktów defensywnych kiedy to naprawicie

  • Rozpoczynający wątek Captain
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Kiedy wreszcie naprawicie błąd związany z naliczaniem punktów defensywnych? W obecnym stanie owe punkty w przeciwieństwie do ofensywnych nie mają żadnego znaczenia i są bezwartościowe.

Bowiem nabijają sie one wyłącznie wtedy kiedy bronisz wioski A wojskiem wyrekrutowanym z tej wioski. Rozumiem, że nie dostajemy punktów defensywnych za to co zabije nasze wsparcie w wioskach sprzymierzeńców, ale czemu kiedy obronie MOJĄ wioskę A wojskiem z mojej wioski B to nie dostaje za to ani jednego punktu defensywnego?

Przecież już na obecnym etapie (7 wiosek) bardzo często broni się swoich wiosek wsparciem z innych swoich wiosek, a co dopiero w późniejszej fazie gry kiedy prawie wszystko będzie broniło się głownie wsparciem z innych wiosek.

Ten system jest kompletnie spaprany. Mogę zabić 5 tysiecy jednostek atakujących moją wioske i nie dostane ani jednego punktu tylko dlatego, ze broniłem tej wioski wsparciem z innej mojej wioski, a nie wojskiem wyrekrutowanym z tej wioski.

Już na obecnym etapie gry przez to każdy ma chyba z 10x mniej punktów defensywch niż powinien mieć, a co dopiero będzie w późniejszej fazie gry...
 

DeletedUser

Guest
Błąd jest nam doskonale znany i został już dawno zgłoszony do twórców w celu jego naprawienia bądź zmodyfikowania.
Niestety na tę chwilę nadal nic nie wiadomo na temat jego naprawy.
Wyślemy jakieś przypomnienie w tej sprawie, lecz nic nie możemy obiecać, gdyż to nie od nas zależy czy zostanie to naprawione czy też nie.
My tylko możemy to zgłosić i przekazać dalej, natomiast pozostała praca nie należy do nas.
 
Status
Zamknięty.
Do góry