Odrzucony 1.Lista Przyjaciół/vip 2.Dodanie opcji wyłącz znaki rozkazu na mapie na androidzie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser966
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser966

Guest
1.Lista Przyjaciół, proponuję wprowadzić coś takiego do gry aż dziwne, że tego nie ma. Nie każdy od razy musi być w plemieniu a nawet jeśli jest znacząco ułatwiło by wysyłanie wiadomości.

2. Tak jak w temacie dodać taką opcje która wyłączy ten widok rozkazów na mapie bo to jest masakra jak ta aplikacja zacina mam 1 wioskę a co jak będzie więcej...
Posiadam Samsung Galaxy alpha.
 

DeletedUser

Guest
kertho;n7992 napisał:
1.Lista Przyjaciół, proponuję wprowadzić coś takiego do gry aż dziwne, że tego nie ma. Nie każdy od razy musi być w plemieniu a nawet jeśli jest znacząco ułatwiło by wysyłanie wiadomości..

Przecież możesz założyć wiadomość grupową, dodawać kolejne osoby itd. Możesz nawet dodać znajomych i przy tworzeniu wiadomości będą oni wyświetlani.

kertho;n7992 napisał:
2. Tak jak w temacie dodać taką opcje która wyłączy ten widok rozkazów na mapie bo to jest masakra jak ta aplikacja zacina mam 1 wioskę a co jak będzie więcej...
Posiadam Samsung Galaxy alpha.

​Będziesz tylko widział rozkazy z aktywnej wioski, ale jako możliwość wyłączenia rozkazów hmm czemu nie?
 

DeletedUser966

Guest
Ok dzięki za odp na 1 sugestie, jest to jakiś sposób ale jakoś to do mnie nie przemawia.Wolałbym normalną liste vip no ale ok ja gry nie tworzyłem ;p
 

DeletedUser302

Guest
kertho;n7997 napisał:
Ok dzięki za odp na 1 sugestie, jest to jakiś sposób ale jakoś to do mnie nie przemawia.Wolałbym normalną liste vip no ale ok ja gry nie tworzyłem ;p



Zapewne taka opcja kiedyś pojawi się w grze ale na chwile obecną jest masa innych, bardziej przydatnych i potrzebnych rzeczy, które powinny zostać wprowadzone :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry