Wyniki wyszukiwania

  1. Gusta Peepee

    Battle Royale

    Niedługo uruchomimy coroczne Battle Royale. Zasady są proste, w piątek 08.12.2023 zostanie wytypowane plemie którego członkowie będą musieli walczyć między sobą a zwycięzca dostąpi zaszczytu dołączenia do Koala Team. Potraktujcie to jako Tribalowego Fortnite. Szykujcie się bo może paść na...
  2. Gusta Peepee

    Warunki zamknięcia świata

    Witam, świat P jest mniejszy niż inne, nasze plemie razem z naszym sojusznikiem z którym jest przeprowadzana fuzja, posiadamy dominację większości mapy. Powołując się na szybsze ogłoszenie warunków zamknięcia świata "M" proszę o zrewidowanie możliwości świata "P". Chciałbym dodać, że jeżeli...
  3. Gusta Peepee

    Naprawiony Potwierdzenie maila

    Nigdy jeszcze nie spotkałem tylu problemów z potwierdzeniem maila, proszę o sprawdzenie systemu wysyłania potwierdzeń do aktywacji konta. Wielu graczy którzy do nas dołączali nie była w stanie albo nie jest w stanie potwierdzić maila ponieważ ten zwyczajnie nie dociera na konto. Powoduje to...
  4. Gusta Peepee

    Zgłoszony Stabilność gry

    Jest spory problem z grą na androidzie. "Brak połączenia" i "wyszukiwanie połączenia" (czerwone ikonki pojawiające się w grze) były standardem. Natomiast po starcie świata "P" aplikacja mobilna jest praktycznie niegrywalna. Nie jest to odosobniony przypadek i problem mojego łącza wifi czy danych...
  5. Gusta Peepee

    Battle Royale

    Uszanowanko. Rozpoczął się wyczekiwany jesienny battle royale. Pojawiły się pierwsze ekipy oraz mocne nicki. Do wieczora powinna pojawić się większość ludzi. Plemie Smerfa wystartowało na grubo z 30 poziomem, goni ich BezKomentarza z 23 poziomem plemienia. Ktoś już ma jakieś typy kto osiągnie...
  6. Gusta Peepee

    Wakat

    Witam! Czy Pani @Wyslannica myślała nad awansem w strukturach Inno Games? Trzymam za Panią kciuki ale zastanawia mnie czy kiedyś powstanie wakat na stanowisko opiekuna w polskim community, forum, itd. Pozdrawiam :cool:
  7. Gusta Peepee

    Odrzucony Pomysł na świat

    Uszanowanko. Ostatnio pograłem sobie chwilę w TW1 i muszę przyznać, że świat który na start ma 12 000 kont robi wrażenie i jest wyzwaniem mimo specyficznych i mało preferencyjnych ustawień. Powoduje to, że gra budzi ciągłe zainteresowanie i chęć do dołączenia całych ekip. W TW2 obecny świat M...
Do góry