Zgłoszony Stabilność gry

Gusta Peepee

Pikinier
Jest spory problem z grą na androidzie. "Brak połączenia" i "wyszukiwanie połączenia" (czerwone ikonki pojawiające się w grze) były standardem. Natomiast po starcie świata "P" aplikacja mobilna jest praktycznie niegrywalna. Nie jest to odosobniony przypadek i problem mojego łącza wifi czy danych ponieważ słyszę pretensje od współplemieńców oraz graczy z przeciwnej strony barykady. Dodatkowo nie został naprawiony ani nawet rozpatrzony problem zgłaszany przez @duch9613 na temat włączania się aplikacji. Często podczas włączania Plemion, aplikacja po prostu się crashuje i wyłącza tuż po kliknięciu ikony gry. Często trzeba w ten sposób włączać grę 3 razy... 7 razy... a nawet 10 razy zanim zaskoczy. To też nie jest tylko mój problem i dotyczy większej ilości graczy którzy skarżyli się na działanie aplikacji.
 

Sierdza

Lekki kawalerzysta
Problem stary jak sama gra, do przepisania byłaby prawdopodobnie większa część kodu sieciowego apki. Niestety nasi studenci z Innogames nie mieli tego na zajęciach :/
 

Gusta Peepee

Pikinier
Problem stary jak sama gra, do przepisania byłaby prawdopodobnie większa część kodu sieciowego apki. Niestety nasi studenci z Innogames nie mieli tego na zajęciach :/

uważam, że warto to wrzucić a co dalej się z tym stanie? Kto wie? XD

edit

@Wyslannica czy można prosić o zainteresowanie się tematem?
 
Ostatnia edycja:

Id Not Verified

Nowicjusz
U mnie tak samo crashuje przy starcie ale to nie problem 2/3 razy kliknąć w ikonke. Problem jest jak już się gra uruchomi. Przez pierwsze 10-30 sekund jest odświeżanie połączenia, a później albo idzie offline i nie połączy się znowu i trzeba apke zamknąć i uruchomić ponownie internet, albo raz na 20 razy w końcu normalne jest połączenie i nic sie nie psuje.
 
Do góry