Najnowsze treści autorstwa Tatianka98

  1. Tatianka98

    Nowy Serwer / Ostatnia Nadzieja

    Fajny ten nowy świat, chyba tylko polskie serwery TW2 mają dziwną zbieżność, iż 108 osób chce mieć nazwę konta "kot" :D
  2. Tatianka98

    Hakal-kun, nie martw się, kiedyś uda się zamknąć ten świat!

    Hakal-kun, nie martw się, kiedyś uda się zamknąć ten świat!
  3. Tatianka98

    Konkurs Konkurs - znajdź różnice

    Jest 7 różnic.
  4. Tatianka98

    Opinie Dyskusja na temat wersji 1.97 oraz 1.98

    Czemu czekaliście 11 miesięcy z wprowadzeniem w dużej mierze, głównie naprawy błędów po ostatnim patchu?
  5. Tatianka98

    INTERNATIONAL

    Świetny pomysł, jestem za!
  6. Tatianka98

    Dyskusja dotycząca rozgrywki na Castelo dos Mouros

    Ava, zamiast popędzać to wbiłabyś te top 3 i CK
  7. Tatianka98

    Serwer dla Mobilek

    Witaj nowicjuszu Salazar II, skąd takie podejrzenia że ktoś korzysta z bota? Niektórzy potrafią tutaj grać kilka miesięcy i nie wiedzą o co chodzi :?
  8. Tatianka98

    Przynajmniej 1 nowy graczy co dołączył 11 minut temu, wie o co chodzi, +1 byczq

    Przynajmniej 1 nowy graczy co dołączył 11 minut temu, wie o co chodzi, +1 byczq
  9. Tatianka98

    Światy które zawsze są otwierane o około 15:00 i przez kilka minut nie można się zalogować, aby...

    Światy które zawsze są otwierane o około 15:00 i przez kilka minut nie można się zalogować, aby wprowadzić serwer do systemu: Nikt Polacy: O której godzinie serwer? Czemu nie mogę się zalogować? Kiedy nowy serwer? Zapytać 50 raz się muszę bo się uduszę! xD
  10. Tatianka98

    Dyskusja dotycząca rozgrywki na Forte di Bard

    1. To była jednoczesna wypowiedź dla Twojego kolegi. 2. No właśnie nie mam Misiek, bo jakbyś nie zauważył, znajdź mi fragment gdzie pisałem coś o Smerfie i wydawaniu przez niego pieniędzy. 3. Oj wydaje mi się, że mam więcej kontaktu z ludźmi w ciągu dnia, niż ty przez rok w tej piwnicy zrobisz...
  11. Tatianka98

    Dyskusja dotycząca rozgrywki na Forte di Bard

    Wszystko byłoby git gdyby nie fakt, że nie gram na tym świecie i nie przypisujcie mnie do tego plemienia xD. A co tej przerwy to mój ostatni świat to był zagraniczny i to jakoś tak w 03.10.2020 zakończony, a teraz po kilku miesiącach tak 4fun jest klikane na najnowszym, więc nie wiem kto tu...
  12. Tatianka98

    Dyskusja dotycząca rozgrywki na Forte di Bard

    Widzisz Mergneras, musisz mieć więcej luzu to tylko gra dlatego werbujesz Smerfa + 20 kont pod deffa starter pack i kilka prowek dodatkowych barbarek, ale tym razem się postarali i przynajmniej barby nie mają nazw asia123/asia1234/asia321 itd XD
  13. Tatianka98

    Małe bitwy Forte di Bard

    Pierwszy raz się chyba z koleżką wyżej zgodzę :/
  14. Tatianka98

    Małe bitwy Forte di Bard

    W porównaniu do Ciebie, ja nie mam potrzeby chwalenia się na martwym forum jakimś beznadziejnym raportem ze świata gdzie plemiona mają po 38kk pkt bojowych xD
  15. Tatianka98

    Małe bitwy Forte di Bard

    Z cyklu pierwszy raz gram w tą grę xD
Do góry