Dyskusja dotycząca rozgrywki na Forte di Bard

Pawelak

Nowicjusz
niepowtarzalna okazja, a dla osób spoza ivt znajdzie sie miejsce?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Aule

Nowicjusz
Witam
Was drodzy gracze IVT. Przykro mi z powodu tego, że odrzuciliście propozycję Battle Royal, ale wiedzcie, że mamy dobre serduszka i przygotowaliśmy dla Was kolejną propozycję. Zamiast Battle Royal dziś będziemy losować drabinkę i będziecie toczyć zacięte pojedynki 1v1 miedzy sobą. Wygrywa, a zarazem przechodzi dalej ten, który straci mniej wiosek w ciągu 24h. Każda kolejna runda zaczyna się o godzinie 00:01 czasu Polskie następnego dnia. Zwycięzca może być tylko jeden. Stawką całego turnieju będzie JEDYNE I NIEPOWTARZALNE MIEJSCE W GRONIE ZACNYCH, MAJESTATYCZNYCH ORAZ ELITARNYCH MISIÓW KOALA, oraz wieczna cześć i chwała lub jak inni wolą CHONOR. Losowanie drabinek nastąpi dziś o godzinie 20:00.
Dziękuje za uwagę i życzę Powodzenia
 
Ostatnia edycja:

Tatianka98

Nowicjusz
Ale wy jesteście żenujący z tym co robicie XD
Widzisz Mergneras, musisz mieć więcej luzu to tylko gra dlatego werbujesz Smerfa + 20 kont pod deffa starter pack i kilka prowek dodatkowych barbarek, ale tym razem się postarali i przynajmniej barby nie mają nazw asia123/asia1234/asia321 itd XD
 

Gusta Peepee

Pikinier
asdasdadaad.PNG

No widzisz Tatianka. Cala nasza czesc mapy wyglada normalnie za to Wasza wyglada dosyc interesujaco pod wzgledem pojawiania sie barb plus terenu w lewym gornym rogu gdzie zaczeliscie sie wbijac. Przypadek, ze tak generuje barby? Plus Smerf nie gral od poczatku i dopoki Wy lecieliscie full offami kupionymi za korony bo nie mieliscie wyfarmionych surowcow to bylo ok. Macie ból bo wpakowaliscie w ten swiat kupe szmalu i okazalo sie, ze jest ktos kto ma wieksza determinacje na wygrana niz Wy i zainwestowane pieniadze sie nie zwroca. Natomiast dzien bez zaklinania rzeczywistosci i marudzenia na Smerfa to dzien stracony dla IVT.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Aule

Nowicjusz
Widzisz Mergneras, musisz mieć więcej luzu to tylko gra dlatego werbujesz Smerfa + 20 kont pod deffa starter pack i kilka prowek dodatkowych barbarek, ale tym razem się postarali i przynajmniej barby nie mają nazw asia123/asia1234/asia321 itd XD
Ale ty masz ból o smerfa....
Weź może zrób sobie przerwę jakąś i wyjdź do ludzie w świecie realnym bo widzę że ci się juz siadło na głowię o to ostro.
Podsumować cię można jednym zdaniem hipokryto.

,,źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz,,
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Tatianka98

Nowicjusz
Wszystko byłoby git gdyby nie fakt, że nie gram na tym świecie i nie przypisujcie mnie do tego plemienia xD. A co tej przerwy to mój ostatni świat to był zagraniczny i to jakoś tak w 03.10.2020 zakończony, a teraz po kilku miesiącach tak 4fun jest klikane na najnowszym, więc nie wiem kto tu potrzebuje przerwy ale chyba Aule trochę Ci bańka siada od tych twoich informatorów i grania co świat :p. Co do Smerfa to nie mam bólu żadnego bo jakby nie patrzeć po tym waszym śmiesznym dsc to wy ciągle mieliście do niego problem, nie ja xD
 

Aule

Nowicjusz
Po 1 znajdź mi fragment gdzie przypisałem cie do tego świata
Po 2 masz ból bo ciągle nawiązujesz do niego, do tego że wydaje kasę, jego kasa jego sprawa na co wydaje

Po 3 nie powiedziałem żebyś zrobił przerwę od gry tylko ogólnie przerwę od bycia w swoim wyimaginowanym świecie i wyszedł do ludzi do świata realnego
Po 4 ja ostatni świat zagrałem już nawet sam nie pamiętam kiedy więc twój argument o graniu co świat jest tak samo śmieszny żałosny i nie trafiony jak TY
Po 5 jesteś zwykłym hipokrytą bo sam korzystasz/korzystałeś z 90% jak nie 100-% rzeczy o które masz problem do innych wiec może czas żebyś się zamknął bo śmianie się z cb zrobiło się już nudne
Po 6 ja nigdy do smerfa problemu nie miałem bo nie miałem o co więc albo zaczniesz pisać konkretne nicki albo zamilknij na wieki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Tatianka98

Nowicjusz
1. To była jednoczesna wypowiedź dla Twojego kolegi.
2. No właśnie nie mam Misiek, bo jakbyś nie zauważył, znajdź mi fragment gdzie pisałem coś o Smerfie i wydawaniu przez niego pieniędzy.
3. Oj wydaje mi się, że mam więcej kontaktu z ludźmi w ciągu dnia, niż ty przez rok w tej piwnicy zrobisz xD
4. Trochę mnie to nie obchodzi kiedy i w co grałeś, ale pewnie twoi koledzy widzą gdyby się tak ich podpytać :/
5. Aż takim to nie, może zgodzę się do 50% max, ale jakoś trzeba walczyć z tą plagą :3 I takie małe sprostowanie, ja do rzeczy problemu nie mam, a raczej do grona osób specjalnych twojego poziomu
6. Za rękę nie złapałem cie, generalnie to mam w to kto na niego gada bo sporo osób jak grało przeciw niemu gadało na niego, ale tak to już jest z polakami :3
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Pawelak

Nowicjusz
Generatory barb? Boty? Na co to komu potrzebne? Przecież nie od dziś wiadomo, że w tej grze wygrywa się wytrwałością i reportowaniem :)
 
Do góry