Odrzucony Zwiększona ilość zastępstw

Status
Zamknięty.

maciek17l

Łucznik
Przerabialiśmy już etap z brakiem ograniczeń i niestety nie miało to racji bytu. Dlatego też zostały wprowadzone ograniczenia i na obecną chwilę nie zapowiada się, aby coś w tym temacie miało ulec zmianie. Spodziewałabym się raczej zaostrzenia limitu niż jego zniesienia. Niestety zbyt duża wolność w tej funkcji powoduje zbyt wiele naruszeń.
To kiedy można się spodziewać ograniczenia uprawnień w zastępstwach?
 

DeletedUser2799

Guest
Nie wiem po co grac na czyimś nieaktywnym konice zamiast je przejac ? ...
Nie mówię o graniu za kogoś jednak takim nowym graczom nie wierze za grosz więc trzeba sprawdzać każde ich posuniecia.
Ale ok. Odrzucony to trudno. Warto było spróbować.
 

DeletedUser26

Guest
Całkowite zniesie zastępstw było by czymś :)
Kto potrafi dowodzić plemieniem to wyciagnie informacje o wojsku po przez osiagniecia, wyslanie wojska na najblizsza wioske, zaufanie na slowo.
 

DeletedUser2799

Guest
A jakby tak mieć więcej zastępstw ale z bardzo ograniczonymi prawami? Nie można przesyłać surek, nie można wysyłać wojsk, czytać wiadomości ani ich wysyłać, nie można bić monet tylko kontrolować stan wojsk i bronić ataków? Tym nikomu się nie zaszkodzi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26

Guest
A jakby tak mieć więcej zastępstw ale z bardzo ograniczonymi prawami? Nie można przesyłać surek, nie można wysyłać wojsk, bicia monet, czytać wiadomości ani ich wysyłać, nie można bić monet tylko kontrolować stan wojsk i bronić ataków? Tym nikomu się nie zaszkodzi.

Nadal posiadasz informacje ile dany gracz ma wojska. Jesli nie ufasz nowym to ich nie zapraszaj do ekipy tylko graj z pewniakami do ktorych masz zaufanie i nie bedziesz mial problemow.
Brak zastów urozmaicił by grę :)
 

maciek17l

Łucznik
Co tak zależy Ci na tych zastępstwach?
A jakby tak mieć więcej zastępstw ale z bardzo ograniczonymi prawami? Nie można przesyłać surek, nie można wysyłać wojsk, bicia monet, czytać wiadomości ani ich wysyłać, nie można bić monet tylko kontrolować stan wojsk i bronić ataków? Tym nikomu się nie zaszkodzi.
Na coś takiego mógłbym się zgodzić.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Całkowite zniesie zastępstw było by czymś :)
Kto potrafi dowodzić plemieniem to wyciagnie informacje o wojsku po przez osiagniecia, wyslanie wojska na najblizsza wioske, zaufanie na slowo.

Opcja nie do przyjęcia. Szczególnie patrząc na obecny okres (wakacje). Dwa tygodnie urlopu i nie ma do czego wracać.

Wystarczy przypomnieć sobie czasy kiedy nie było trybu wspólnej gry i masowe fale hejtu ;)
 

DeletedUser2799

Guest
Co tak zależy Ci na tych zastępstwa

Na coś takiego mógłbym się zgodzić.
Chodzi o to, że werbując nowych graczy nowych całkiem w grze Tribal Wars nie wiesz jak grają, nie wiesz o tym graczu nic. Mówisz mu zrób tak i tak ale nie wiesz czy to zrobił. A jak wiesz bardzo zależy od takiego gracza bezpieczeństwo innych w pobliżu. Słabe ogniwo to sygnał dla wrogich gracz: Wbijajcie tu - zapraszam słaby gracz( pomimo np ze ma no nie wiem 100 wiosek)
 

maciek17l

Łucznik
Chodzi o to, że werbując nowych graczy nowych całkiem w grze Tribal nie wiesz jak grają, nie wiesz o tym graczu nic. Mówisz mu zrób tak i tak ale nie wiesz czy to zrobił. A jak wiesz bardzo zależy od takiego gracza bezpieczeństwo innych w pobliżu. Słabe ogniwo to sygnał dla wrogich gracz: Wbijajcie tu - zapraszam słaby gracz( pomimo np ze ma no nie wiem 100 wiosek)
Prowadzisz akademię, że chcesz uczyć nowych graczy?
 

DeletedUser26

Guest
Opcja nie do przyjęcia. Szczególnie patrząc na obecny okres (wakacje). Dwa tygodnie urlopu i nie ma do czego wracać.

Wystarczy przypomnieć sobie czasy kiedy nie było trybu wspólnej gry i masowe fale hejtu ;)

E tam lekki hejt był tylko :) Jak zapewne wiesz grałem za tych czasów samo to że jako 3 na forum konto zrobiłem jest czymś co o tym świadczy. Wtedy gra miała sens bo kazdy gral swoje :)
 

DeletedUser2799

Guest
To o co chodzi?
Eh tłumaczyłam wyżej. Sam fakt kontrolowania graczy pod opieką. Niekoniecznie tylko akademia ale grupa bojowa? Wiesz na czym stoisz etc.

Jakby nie było to i tak ten post został odrzucony. Choć uważam ze zwiększenie zastów przy jednoczesnym ograniczeniu ich praw byłby całkiem na miejscu.
No cóż. Przeżyję.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2749

Guest
Prowadzisz akademię, że chcesz uczyć nowych graczy?
Maciek przy obecnych ilosciach graczy na swiat trzeba przyjmowac tez swiezakow, zwlaszcza jak jest sie nowym plemieniem i nie ma sie grona doswiadczonych graczy ktorzy odrazu do ciebie na zawolanie przyjda :). Ava probuje (a raczej probowala) przeforsowac te zastepstwa poniewaz kontrola z zasta znacznie ulatwia ustalenie czy dany gracz ma potencjal.
 

DeletedUser2799

Guest
Maciek przy obecnych ilosciach graczy na swiat trzeba przyjmowac tez swiezakow, zwlaszcza jak jest sie nowym plemieniem i nie ma sie grona doswiadczonych graczy ktorzy odrazu do ciebie na zawolanie przyjda :). Ava probuje (a raczej probowala) przeforsowac te zastepstwa poniewaz kontrola z zasta znacznie ulatwia ustalenie czy dany gracz ma potencjal.
Dalej próbuję:)
Dzięki.
 

maciek17l

Łucznik
Maciek przy obecnych ilosciach graczy na swiat trzeba przyjmowac tez swiezakow, zwlaszcza jak jest sie nowym plemieniem i nie ma sie grona doswiadczonych graczy ktorzy odrazu do ciebie na zawolanie przyjda :). Ava probuje (a raczej probowala) przeforsowac te zastepstwa poniewaz kontrola z zasta znacznie ulatwia ustalenie czy dany gracz ma potencjal.
Może masz racje, ale według mnie to czy ktoś jest dobry czy nie wyjdzie samo.

A jakby tak mieć więcej zastępstw ale z bardzo ograniczonymi prawami? Nie można przesyłać surek, nie można wysyłać wojsk, czytać wiadomości ani ich wysyłać, nie można bić monet tylko kontrolować stan wojsk i bronić ataków? Tym nikomu się nie zaszkodzi.
Tak jak napisałem wyżej takie ograniczenia praw w zastępstwach byłyby dobre i wtedy nawet nie potrzeba ograniczać ich ilości.
 
Status
Zamknięty.
Do góry