Odrzucony Zwiększona ilość zastępstw

Status
Zamknięty.

DeletedUser2799

Guest
Kolejna prośba.
Czy jest możliwość zwiększenia ilości zastępstw? Mam grupę bojową liczącą 15 osób a dostęp tylko do 9. Bardzo byłoby miło gdybyście to zwiększyli.
Jak zwykle: czekam na szybką reakcję.
 

DeletedUser2739

Guest
Podziel sobie grupe na 8 i 7 graczy,problem znika bo nie zwieksza ilosci zastepstw.
 

DeletedUser2799

Guest
Podziel sobie grupe na 8 i 7 graczy,problem znika bo nie zwieksza ilosci zastepstw.
Problem z osobami ogarniającymi grupy. Poza tym jestem typem człowieka co lubi kontrolować otoczenie. W każdym aspekcie.
Jak poprze mnie znaczna ilość graczy to może wezmą to pod uwagę. Wiem , że ograniczona ilość nie tylko mi przeszkadza.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Przerabialiśmy już etap z brakiem ograniczeń i niestety nie miało to racji bytu. Dlatego też zostały wprowadzone ograniczenia i na obecną chwilę nie zapowiada się, aby coś w tym temacie miało ulec zmianie. Spodziewałabym się raczej zaostrzenia limitu niż jego zniesienia. Niestety zbyt duża wolność w tej funkcji powoduje zbyt wiele naruszeń.
 

DeletedUser2799

Guest
Niby jakich? Monet wybijac przecież nie można a wszystko inne dozwolone. Jak mam kontrolować graczy nie wiedząc co mają w wioskach? Jak mam się nimi opiekować i nimi kierować? W ciemno?
 

DeletedUser2337

Guest
Oczywiście chodzi o pushing. Myślący przywódcy kręgów widzą, że x rozbiera y ze swojego plemienia to zgłaszają x, support widzi, że x ma łańcuch u y i np. ban na 5 dni dla x + na 3 dni dla y ( czyli koniec dwóch graczy gry i x i y ).
W ten sposób pozbywali się dużej ilości graczy chociażby Pijoqa z s17, on akurat dostał za to perma xD



Nie podniosą tego limitu.

Jak mam kontrolować graczy nie wiedząc co mają w wioskach? Jak mam się nimi opiekować i nimi kierować? W ciemno?
Pozostaje wybrać ( lub stworzyć bezpiecznie xD - żarcik) drugiego dowódce. W grupie 6 na s20 byłem ja i D.Art, szkoda, że się rozsypała ;/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2329

Guest
Bardziej trzeba znieść zasty. Ty się tłumaczysz tym, że nie masz wglądu do reszty, a w rzeczywistości być może wojujesz na 10 kont z osobami, które zastów nie mają. Gdzie tu sprawiedliwość ja się pytam?
 

DeletedUser2337

Guest
Bardziej trzeba znieść zasty. Ty się tłumaczysz tym, że nie masz wglądu do reszty, a w rzeczywistości być może wojujesz na 10 kont z osobami, które zastów nie mają. Gdzie tu sprawiedliwość ja się pytam?
Niech zostanie max 9 lub troche mniej. Całkowite zniesienie to bardzo zły pomysł. A jeśli w tw2 szukasz sprawiedliwości to poszukaj gdzie indziej xD

P.S to, że wróg ma 9 nieaktywnych graczy lub mulciaków na łańcuchu możesz łatwo wykorzystać, uderz we wszystkie w jednym czasie, po 2k ataków, niech sie połapie xD
 

DeletedUser2833

Guest
Ja jestem za tym zeby zupelnie je usunac bo to nie jest sprawiedliwe wobec osob grajacych wylacznie na wlasnym koncie. Jesli juz maja byc to powinny byc ograniczone czasowo do np 40%max czasu jaki dany gracz jest na swiecie. Zalozmy ze gracz x gra od 10 dni ale ma wyjazd, wtedy moze dac zastepstwo tylko jednej osobie na max 4 dni i sam nie moze sie przez ten czas logowac na swoje konto a jesli to zrobi to anuluje kompletnie zastepstwo. Takze placz ze tylko 9 zastepstw, wtf!? Powinno byc max jedno i to ograniczone mocno, bo to ma sluzyc tymczasowej pomocy a nie nieograniczonej kontroli.
 

DeletedUser2739

Guest
Nie wiem po co grac na czyimś nieaktywnym konice zamiast je przejac ? ...
 

DeletedUser2833

Guest
Przez pierwsze dwa tygodnie ciezko przejac, a wystarczy miec dwa rozne urzadzenia i w ten sposob na zastepstwie ma sie nie dwie wioski ale 4 ktore kiedys tam faktycznie mozna przejac
 

DeletedUser2307

Guest
Panowie i Panie:)
Usunięcie całkowite zastępst pozwoli na większą inwigilacje wrogich plemion, brak jakiejkolwiek kontroli ze strony radnych/władz plemienia nad danym graczem. Brak zaufania w plemieniu oraz wszędzię będą "cienie" :) Strach normalnie ^^

Powiększenie ilości zastępst spowoduje narost wielokont pod 1 kontem, masa wojska będzie słuzyć tylko w jednym celu :)
Masa kont powstanie tylko w jednym celu :) Przewały jakich jeszcze nie było :) Ale będzię dokuczanie i wypominanie ^^
 

DeletedUser2799

Guest
Bardziej trzeba znieść zasty. Ty się tłumaczysz tym, że nie masz wglądu do reszty, a w rzeczywistości być może wojujesz na 10 kont z osobami, które zastów nie mają. Gdzie tu sprawiedliwość ja się pytam?
Grabarz nie ma sprawiedliwości i owszem ale w każdym plemieniu się wymaga tych zastów. Jeśli grasz sam to tylko Twoja sprawa.

Panowie i Panie:)
Usunięcie całkowite zastępst pozwoli na większą inwigilacje wrogich plemion, brak jakiejkolwiek kontroli ze strony radnych/władz plemienia nad danym graczem. Brak zaufania w plemieniu oraz wszędzię będą "cienie" :) Strach normalnie ^^

Powiększenie ilości zastępst spowoduje narost wielokont pod 1 kontem, masa wojska będzie słuzyć tylko w jednym celu :)
Masa kont powstanie tylko w jednym celu :) Przewały jakich jeszcze nie było :) Ale będzię dokuczanie i wypominanie ^^
Za to serwery będą się rozgrywać szybciej. Czekam na jesień:) Chce wystąpić przeciwko LiA:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2307

Guest
Za to serwery będą się rozgrywać szybciej. Czekam na jesień:) Chce wystąpić przeciwko LiA:)
Jeszcze szybciej chcą xD Grał ktoś wgl za czasów gdy nie było przenoszenia jednostek, gdy full offa zbierało się ~20 dni
Full offa berków 3 miechy ? To były czasy. W tydzień zamykajmy światy....
 

DeletedUser2799

Guest
Grałam:)
I może nie w tydzień ale nie tak długo jak np Orava.
Mówiłam , że chce zagrać przeciwko LiA.
 

DeletedUser1378

Guest
Grałam:)
I może nie w tydzień ale nie tak długo jak np Orava.
Mówiłam , że chce zagrać przeciwko LiA.
Rav, nikt nie powiedział że na pewno wystartujemy :) :) Temat jest dyskutowany ale nie przsądzony :) Jak już wcześniej pisałem na forum jestem zmęczony polską realią tej gry. Dlatego gram już kolejny zagraniczny serwer :)
 

DeletedUser2799

Guest
Mam na imie Ava. Nie wiem z kim mnie mylisz.
Mam nadzieję zatem ze zostanie przesadzony. Oczywiście na tak.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry