Przekazany Zwiększenie ikonek grup

Czy przydałaby się modyfikacja tej funkcji?


  • W sumie głosujących
    23

DeletedUser1841

Guest
Witam.
Czy byłaby możliwość przypisania większej liczby ikon grup i ogólnie ( zamiast 10 to 20) i na wioskę ( zamiast 4 to 10).
Bardzo by mi to ułatwiło prowadzenie kont.
Z góry dziękuję.
 

DeletedUser2389

Guest
Oczywiscie ze tak, moim zdaniem powinno to byc bez ograniczen.
 

DeletedUser1841

Guest
Tak by było najlepiej ale znając tą grę to zawsze jakieś ograniczenia są.
 

DeletedUser911

Guest
Mam 10 grup wykorzystanych, możliwość zrobienia kolejnych bardzo ułatwiłaby mi grę. Jestem na tak.
 

DeletedUser1841

Guest
Droga pani Katarzyno. Umieć umiem nie spamować. Zależy mi jednak by temat był non stop widoczny w wydarzeniach jako świeży. Wtedy ankieta ma sens dostać kilka głosów więcej.
Danie mi upomnienia za to , że dbam o to by wiadomość była aktualna i widoczna na starcie to jest nie w porządku.
Poza tym pytanie. Gracze próbują oddać głos i napotykają problem w postaci niemożności zarejestrowania się na forum. Co jest przyczyną?
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Droga pani Katarzyno. Umieć umiem nie spamować. Zależy mi jednak by temat był non stop widoczny w wydarzeniach jako świeży. Wtedy ankieta ma sens dostać kilka głosów więcej.
Danie mi upomnienia za to , że dbam o to by wiadomość była aktualna i widoczna na starcie to jest nie w porządku.

Zasady forum są jednoznaczne. Nie tworzymy posta pod postem.
Każdy kto odwiedza forum zobaczy ten temat jako nieprzeczytany nawet jeśli pojawi się w nim jedna wiadomość.
Ponadto same głosy nie mają największego znaczenia. Liczą się głównie opinie.

Poza tym pytanie. Gracze próbują oddać głos i napotykają problem w postaci niemożności zarejestrowania się na forum. Co jest przyczyną?

Przyczyna jest podana w komunikacie. Najprawdopodobniej gracz wpisuje takie samo hasło jak do gry (najczęstszy błąd). Polecam kontakt poprzez support.
 

DeletedUser1841

Guest
W porządku. A przypadkiem głosy nie są równoznaczne z opiniami?
 

DeletedUser1378

Guest
Jestem jak najbardziej za wprowadzeniem tekiej modyfikacji.
 

DeletedUser1841

Guest
Dziękuję. Proszę ten temat upublicznić na wszystkich światach, we wszystkich forach w plemionach niech tych opiń ( głosy powinny się równać opiniom) będzie jak najwięcej.

7 opiń ZA.

Proszę o kolejne opinie. Ta opcja dodania ikonek grup jest naprawdę potrzebna ( przynajmniej mi).
Z góry dziękuję.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1830

Guest
Jestem ZA. Większa liczba grup powinna być już dawno wprowadzona.
 
Do góry