Zipser Burg - pl26 - LiA

DeletedUser2030

Guest
Damian Szakal kolejny,którego boli prawda.
Nie macie argumentów na mnie więc jedynie co wam zostaje to wyzwiska w moja skromną osobe :)
Argumenty dajesz z kazdym swoim postem haha, oj i co że Damian Szakal ? łono Cie swędzi ? Siema glono jadzie :)

Jak ktoś chce mojego FB to nie ma problemu grupe prowadze i polowa TW2 ma mojego FB :) wiec nic nowego nie odkryles :*
 

DeletedUser2367

Guest
Man jaki z CIEBIE SNE ? to juz bardziej ze mnie SNE niż z Ciebie... przeszedles do SNE i teraz wielki SNE hahahahaha chlopie wez juz skoncz pisac na forum ,bo z kazdym serverem coraz bardziej siebie osmieszasz ... Rozumiem, ze tu by Giezio, skrillex czy moon sie wypowiedzieli , ale ty ? hahaha
moglbys sie odniesc do tego manchester? bez osobistych wycieczek.
 

DeletedUser2367

Guest
nadal mi nie odpowiedziales manchester. pytanie chyba nie jest zbyt skomplikowane to raptem 5 słów ogólnie używanych i znanych.

ale na wszelki napiszę - nie musisz się rozglądać po pokoju i coś odnosić.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2030

Guest
Chyba połowa SHN a to różnica.

Nie jesteś z SHN, a masz ... spora ilość osób ma moje FB i mi to nie robi :) tylko ty jesteś na tyle głupi żeby się tym jarać , że masz moje FB, powiedz mi jedno i co w związku z tym ? Podobam Ci się, czy jak ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2367

Guest
nadal mi nie odpowiedziales manchester. pytanie chyba nie jest zbyt skomplikowane to raptem 5 słów ogólnie używanych i znanych.

ale na wszelki napiszę - nie musisz się rozglądać po pokoju i coś odnosić.
"siedzialam i siedzialam, myslalam i myslalam, czego naprawde mi brak" i zonk. nie wiem jak inaczej napisac, man bys raczyl mi odpowiedziec, na wypowiedz zwiecha: "Man jaki z CIEBIE SNE ? to juz bardziej ze mnie SNE niż z Ciebie... przeszedles do SNE i teraz wielki SNE hahahahaha chlopie wez juz skoncz pisac na forum ,bo z kazdym serverem coraz bardziej siebie osmieszasz ... Rozumiem, ze tu by Giezio, skrillex czy moon sie wypowiedzieli , ale ty ? hahaha"
 

DeletedUser1265

Guest
Weźcie się o to pokłóćcie na s25, a nie tu, bo SNE nie gra na Z.

PS. Jeżeli ktoś szuka dyplomaty albo organizatora plemienia na światy s27-s30 proszę o kontakt.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry