Planowany Zastępstwa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1565
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1565

Guest
Ograniczyć czasowo zastępstwo do maksymalnie 2-3 tygodnie po czym powinna być blokada na danie zastępstwa temu samemu graczu na 7 dni np.

przykład daje zastępstwo graczowi A dnia 9.12.2016
zastępstwo znika po 2 tygodniach tj. 23.12.2016 i przez 7 dni nie mogę dać ponownie zastępstwa graczowi A
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Planowane jest wprowadzenie restrykcji dotyczących trybu wspólnej gry, a dokładniej czasu "urzędowania" współgracza.
 

DeletedUser1235

Guest
lepiej by bylo jak by gracz musial potwierdzać raz na 2 tygodinie zasty
czyli wlasciciel loguje sie i musi potwierdzic w okienku ktore wyskoczy ze jeszcze gra
 

DeletedUser911

Guest
Stare światy poszarzeją, a Ci co mają passy do kont i tak będą oszukiwać. Dużym ograniczeniem jest brak możliwości wybijania monet przez współgracza, skutecznie hamuje to w pewnym momencie rozwój takiego konta. Zmiany, które proponujecie nie mogą iść bez zmian cen monet na pewnych etapach gry. Swojego posta piszę z perspektywy obecnie najstarszego polskiego świata na TW2.
 

DeletedUser

Guest
moim zdaniem zastepstwo powinno miec mozliwosc tylko rekrutacji wojska i obrony wiosek przed atakiem wroga oczywiscie tylko wiosek na zastepstwie i jezeli wlasciciel konta nie zaloguje sie do gry przez 30 dni wioski powinny zamienic sie w barby... na zastepstwie nie powinno byc mozliwosci ataku ani wsparcia
 

DeletedUser1841

Guest
Nie zgodzę się z powyższymi postami.
Zastępstwa to wspaniała rzecz i szkoda , że jest na nich limit 9 miejsc. Jeszcze gorszym pomysłem jest blokada wybijania monet.
Gracz oddający zastępstwo jak już wyżej wspomniano jest hamowany w rozwoju. I jeśli jeszcze dodatkowo wprowadzicie ograniczania czasowe do zastępstw to serwery będą się ciągnęły latami a nie miesiącami.

Podam przykład dlaczego zastępstwa są ważne.
Prowadzę Akademię. Sama nazwa wskazuje, że tam gracze się uczą jak grać, zdobywają wiedzę. W plemieniu jest dajmy na to 100 osób. Jeśli blokady wejdą w życie oraz czas oczekiwania na kolejne zastępstwo to jak mam sprawdzać postępy w nauce tych graczy?
Jestem za Nich odpowiedzialna. Jak mam im wtedy pomóc, kontrolować sytuację i całą Akademię?
A w dodatku większość graczy zwłaszcza na początku szybko się zniechęca po kilku porażkach. Co wtedy? Wyobrażacie sobie tą sytuację? Potraficie? Bo ja znam jej zakończenie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
wlasnie na zastepstwach ciagna sie latami dlatego powiny zastepstwa byc na maksa ograniczone
 

DeletedUser

Guest
no bedziesz mogla wejsc do graczy sprwawdzic ich rozwoj ale tylko tyle nic wiecej bedziesz widziec ze gracz jest atakowany itd mozesz mu poslac wsparcie a nim nie bedziesz mogla na zascie atakowac ani wspierac!!!!! a sugestie do rozwoju mozesz im napisac
 

DeletedUser1841

Guest
wlasnie na zastepstwach ciagna sie latami dlatego powiny zastepstwa byc na maksa ograniczone
Nieprawda.
Wyobraź sobie że na takie nieaktywne , wyszarzałe konto wbija Ci wróg, bunkruje na maxa wioskę i się rozprzestrzenia. Co zrobisz? Ile offów stracisz , za nim Go wyrzucisz? Mówicie , że dzięki zastępstwom serwery się ciągną? Chyba nie wierzycie w to co mówicie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
2 lata hunigade wystarczy gdyby nie zasty swiat by sie szybko skonczyl
 

DeletedUser1841

Guest
no bedziesz mogla wejsc do graczy sprwawdzic ich rozwoj ale tylko tyle nic wiecej bedziesz widziec ze gracz jest atakowany itd mozesz mu poslac wsparcie a nim nie bedziesz mogla na zascie atakowac ani wspierac!!!!! a sugestie do rozwoju mozesz im napisac
Jest sens wysyłać wsparcia? Jestem zdania , że kliny to najlepsza recepta. Nie uznaję deffowania bezcelowego wiosek. Nie sprawdza się to a w akcjach plemiennych jest to nawet bezsensowne wyniszczanie deffa , który moze się przydać bardziej gdzieś indziej.
I owszem mogę napisać sugestie. Jednak nie odpowiadam za szare komórki graczy. I wolę ich kontrolować sama. Wtedy wiem na czym stoję, czym dysponuję i jak mogę optymalnie pomóc. Wtedy kiedy jest to naprawdę potrzebne. A nie słać deffa dla zwyczajnych panikarzy.
Po co na przykład wspierać graczy tylko fejkowanych i osłabiać ważniejsze miejsca? Na które idzie prawdziwy atak?
Kliny , kliny i jeszcze raz kliny. A na każdej prowincji 2-3 bunkry. To wszystko.
Słowem JAK DLA MNIE ta gra bez zastępstw stanie się bezsensownie długa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
gra bez zastepstw stanie sie bardzo szybka dopoki nieweszla wspolgra na hunigade nie bylo zadnych problemow dopiero jak sie pojawila za graczy ktorzy skonczyli gre przejmowali inni gracze na zascie co powodowalo tylko wydluzenie swiata
a widocznie w aka masz duzo nieaktywnych graczy i szkoda ci grubych zeby poprzejmowac ich wioski
nikt mnie nie przekona do tego ze zasty sa fajne
 

DeletedUser1841

Guest
gra bez zastepstw stanie sie bardzo szybka dopoki nieweszla wspolgra na hunigade nie bylo zadnych problemow dopiero jak sie pojawila za graczy ktorzy skonczyli gre przejmowali inni gracze na zascie co powodowalo tylko wydluzenie swiata
a widocznie w aka masz duzo nieaktywnych graczy i szkoda ci grubych zeby poprzejmowac ich wioski
nikt mnie nie przekona do tego ze zasty sa fajne
Owszem było dużo nieaktywnych , jednak ten proces eliminowałam na bieżąco.
Każdy ma swoje przekonanie , JA jestem na NIE.
 

DeletedUser1841

Guest
no bedziesz mogla wejsc do graczy sprwawdzic ich rozwoj ale tylko tyle nic wiecej bedziesz widziec ze gracz jest atakowany itd mozesz mu poslac wsparcie a nim nie bedziesz mogla na zascie atakowac ani wspierac!!!!! a sugestie do rozwoju mozesz im napisac
Jeszcze się odniosę do tego.
Nie robiłabym zatem nic innego jak tylko tłumaczyła wciąż na nowo jedno i to samo każdemu z osobna. A gdzie czas na odpowiadanie na wiadomości? Na swój rozwój konta? A czas na życie prywatne? By sprostać temu zadaniu TYLKO INFORMOWANIU GRACZY JAK MAJĄ GRAĆ a nie pokazując im tego ( lepszy przykład niż wykład) i nie kontrolować ich postępów ( NIE WIERZ NIKOMU to moja naczelna zasada - gracz powie, że zrobił to co mu poleciłam, gdzie w rzeczywistości tego nie zrobił i dajmy na to stanowi zagrożenie dla innych oraz dla planowanych akcji zwłaszcza jeśli jest w pobliżu wroga) musiałabym siedzieć na grze 24/7 gdzie i tak siedzę dłużej niż powinnam. Bo jestem za Nich odpowiedzialna.
Rozumiecie? Nie wyobrażam sobie nie mieć nad niczym kontroli i zaufać graczom, że zrobią cos co im polecę.
ZASTĘPSTWA TO NIEODZOWNA CZEŚĆ TEJ GRY. Skasujcie blokady już obecne a nie wprowadzajcie kolejne.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
robisz dzial na forum i tam piszesz info dla poczatkujacych jeden raz nie musisz ciagle komus odpowiadac....
zablokowac na zastach wsparcie
zablokowac na zastach ataki
 

DeletedUser1841

Guest
Mam taki dział , robię egzaminy dla każdego z osobna , każdemu odpowiadam na pytania, doradzam etc. Jednak to za mało. Chyba nie miałeś do czynienia z nowymi osobami. To nie zadziała. Trzeba im POKAZAĆ jak mają działać. Wiem, bo robiłam tak mnóstwo razy.
Jeśli masz jednak na myśli by nie atakować zastów ( poprzez blokadę systemową) to jest to rozwiązanie chyba najlepsze.
Wtedy byłabym skłonna zaakceptować również fakt, że nie można z takich zastępstw wysyłać ataków/wsparć. Ale również nie można ich atakować. Ale ZASTĘPSTWA DO ODWOŁANIA CZYLI DO POJAWIENIA SIĘ WŁAŚCICIELA. I bez ich limitów.
 

DeletedUser2389

Guest
W mojej ocenie zastepstwa to rak niszczacy gre, zastepstwa w zamysle powinny byc po to, ze zastepujesz osobe ktora pojedzie sobie np.: na wakacje, bedzie miala operacje w szpitalu etc. A wykorzystywane sa jako dodatkowe dziala doswiadczonych graczy, ich wlasciciele zapewne sie tam nawet nie pojawiaja. Zastepstwa sa wykorzystywane w nie odpowiedni sposob np.:
1. Jako bron na slabszych graczy, gdyz z naszego glownego konta nie mozemy atakowac z powodu niskich morali.
2. Wysylanie sobie surowcow na glowne konto i te na zastach pelnia role naszej skladowni surki.
3. Zorganizowana akcja z kilku kont na jedna osobe (oczywiscie akcja robiona przez jednego czlowieka) i w rezultacie 1 osoba musi sie zmierzyc z paroma graczami (a tak naprawde jest to jedna osoba), oczywiscie jest to mozliwe w normalnych warunkach, ale w normalnych jest to normalne, z zastepstwa jest juz patologia.
Gra z powodu zastow jest dluzsza, to jest oczywiste, nie wiem jak mozna twierdzic ze jest inaczej.
Jestem zdania ze zamiast zastow powinny byc "urlopy" czyli cos w stylu ze nasze konto jest zamrozone na wyznaczony przez nas czas.
 

DeletedUser1841

Guest
W mojej ocenie zastepstwa to rak niszczacy gre, zastepstwa w zamysle powinny byc po to, ze zastepujesz osobe ktora pojedzie sobie np.: na wakacje, bedzie miala operacje w szpitalu etc. A wykorzystywane sa jako dodatkowe dziala doswiadczonych graczy, ich wlasciciele zapewne sie tam nawet nie pojawiaja. Zastepstwa sa wykorzystywane w nie odpowiedni sposob np.:
1. Jako bron na slabszych graczy, gdyz z naszego glownego konta nie mozemy atakowac z powodu niskich morali.
2. Wysylanie sobie surowcow na glowne konto i te na zastach pelnia role naszej skladowni surki.
3. Zorganizowana akcja z kilku kont na jedna osobe (oczywiscie akcja robiona przez jednego czlowieka) i w rezultacie 1 osoba musi sie zmierzyc z paroma graczami (a tak naprawde jest to jedna osoba), oczywiscie jest to mozliwe w normalnych warunkach, ale w normalnych jest to normalne, z zastepstwa jest juz patologia.
Gra z powodu zastow jest dluzsza, to jest oczywiste, nie wiem jak mozna twierdzic ze jest inaczej.
Jestem zdania ze zamiast zastow powinny być "urlopy" czyli coś w stylu ze nasze konto jest zamrozone na wyznaczony przez nas czas.
Ale urlopów nie ma ( zgadzam się, że to byłaby najlepsza opcja). Wtedy takich kont nie można atakować więc i obrona tez nie jest potrzebna. Urlopy ale nie dostępne tylko za korony:/ tylko poprzez zgłoszenie supportowi / ustawienie w opcjach. A póki ich nie ma to nie wyobrażam sobie nie mieć zastępstw DO BRONIENIA GRACZY a tym samym nie narażanie okolicy na ich łatwe przejęcie przez wroga.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry