Odrzucony x1 to wszystko co nam macie do zaoferowania...

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser793
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser793

Guest
Gra pełna niedoróbek - ok, przeczekamy.
Niski poziom gry - ok, nauczą się grać i kolejne światy będą mocniejsze, czyli znów musimy czekać...

Długo zbierałem ekipe na świat z prędkością x2. Teraz jednak usadowiłem się na świecie piątym i ciężko będzie mi się oderwać na x2.
Proponuje stworzyć jakieś cykliczne eventy na zasadzie rund szybkich. (abym nie dostał reprymendy że odnosze się do tribalwars1 wyjasnie)

Co kilka dni tworzymy świat szybszy niż pozostałe, tzn. prędkość rekrutacji, produkcji surowcow i czas w ktorym nasza armia pokonuje daną drogę zostaje skrócony. Przy swiecie (stałym a nie kilku godzinnym) z predkoscia x2 wszelkie czynnosci trwaja 2x krócej.
Chodzi mi jednak o tzw eventy, czyli swiaty na ktore moze dostac sie kilkaset osob (niech administracja nie przesadza z iloscia slotów na serwerze, bo poprostu jak narazie malo kto bedzie chcial kupic monety aby wejsc na serwer), osoby ktore przekraczaja ilosc narzucona przez administracje maja mozliwosc wejsc na serwer za korony (a niech sobie na tym zarabiaja, jednak postarajcie sie aby taki bilet niebyl drogi, poprostu organizujcie wiecej takich eventow aby gracze byli zadowoleni i lekka reka wydali te kilka (A NIE KILKADZIESIAT) monet.
Rozgrywka trwa kilka godzin i zwyciezca w kategorii ktora wczesniej zostala ustalona przez administratora eventu (np. Ilosc wiosek/najsilniejsze plemie/najwiecej pkt) wygrywa odpowiednią ilosc monet (koron)

Skoro musimy czekac na poprawki, nowosci i wyzszy poziom gry zorganizujcie nam cos aby ten czas jakos spedzic na dobrej zabawie. Mam nadzieje ze serwer ogarnie swiat x400, mam tez nadzieje ze komputery osobiste dadza sobie z tym rade :) Jesli od strony technicznej wszystko bedzie ok postarajcie sie utrzymac tutaj wieksza ilosc osob bo jak narazie masa moich znajomych konczy gre z roznych powodow. Napewno sa osoby ktore sie nudza, a rundy szybkie zbieraja wokol siebie moze i mala spolecznosc, ale dobrze zorganizowana a system nagradzania graczy aktywnych tylko zmotywuje wieksza ilosc osob do cyklicznego uczeszczania w Waszych eventach (i bulenia za to słonej kasy - wiem ze jestescie skąpi, trudno. Musicie pamietac ze jesli cena slotu bedzie przekraczac kilka koronek ani ja ani inny Gumis nie bedzie uczestniczyc w tych rozgrywkach)


Nie lubie poprostu placic za cos co powinno byc darmowe w becie i jesli zaczniecie z nas czerpac zyski pozegnamy sie z grami produkcji InnoGames. Taka macie polityke, trudno... Dlugo wytrzymalem tutaj z Wami itak, nie chce Was dluzej obrazac bo pewnie wiekszosc winy spada na osoby postawione wyzej niz Community Manager czy ModeratorForum, ale to na Was zawsze bedzie spadała krytyka i musicie mimo to zadbac o społeczność która wokół siebie gromadzicie. Jeden zadowolony gracz sciagnie do tej gry kolejnych kilku. Dobrą reklamą dla Inno byłaby dobra administracja i taka ktora ma jakis wplyw na wyglad gry.

Samo to ze piszac ten post musialem kilka razy zaczynac od nowa (wylogowuje mnie z forum i nie mam pojecia z jakiego powodu) jest demotywujace do zagladania na to forum...

Pozdrawiam, NiruŚ.
 

DeletedUser793

Guest
Chciałbym tylko wiedzieć czy pisanie tej petycji będzie miało sens jeśli zostanie podesłana do niemieckiej sekcji Inno? Dostałem odpowiedź że administracja niema mozliwosci modyfikowania predkosci swiata. Jesli tak jest to zorganizuje spam na skrzynce mailowej niemieckiego innogames. Niech sie wkoncu zainteresuja polska wersja gry. Mamy wybrakowany produkt i wszelkie aktualizacje wchodza z duzym opoznieniem a czesto są okrajane.

Szlachetny planista, funkcja byla dostepna a juz nie jest. To jest tylko jeden przyklad...
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Aktualizacje wszędzie wchodzą takie same. Zmiany też na każdej wersji językowej są jednakowe. Małe różnice pojawiają się w wersji US. Tak samo prędkości światów wszędzie są takie same i na obecną chwilę nie ulegnie to zmianie bo nie ma takich możliwości. Jeśli pojawi się taka szansa to z pewnością o tym poinformujemy. Spam i inne środki "przymusu" nic tutaj nie zmienią.
 
Status
Zamknięty.
Do góry