Odrzucony Wyłączenie trybu graficznego

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser911
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser911

Guest
W pierwszej części gry była taka opcja - wyłączenie trybu graficznego. Zgłaszam propozycję, żeby takowa opcja pojawiła się tutaj.
O ile w pierwszym etapie gry grafika na pewno cieszy oko, dobrze wygląda w reklamie telewizyjnej, to w późniejszym przynajmniej dla mnie staje się męcząca.
Goście piłujący drzewo w tartaku równie dobrze mogliby robić to w ukryciu pod słowem TARTAK.
Co sądzicie o tym pomyśle?
 

DeletedUser

Guest
Było już gdzieś zgłaszane, nie pamiętam czy tutaj w ramach luźnej sugestii (chyba ja nawet o tym pisałem) czy gdzieś na forach en/beta. Ale popieram, szczególnie powinna być taka możliwość w wersji mobilnej, po to aby nazwy budynków wyświetlane były jako lista odnośników z małą ikonką.
 

DeletedUser911

Guest
destination;n7424 napisał:
W ustawieniach gry jest możliwość wyłączenia animacji.

Opisanie gości, którzy piłują drzewo było oczywiście przekąsem z mojej strony, chodzi ogólnie o wyłączenie grafiki w przeglądzie wioski.
 

rvdesti

Łucznik na koniu
Opcje gry umożliwiają wyłączenie wielu animacji oraz opisów budynków całkowite wyłączenie grafiki mija się z celem i nie zostanie wprowadzone.
 

DeletedUser911

Guest
Dlaczego mija się z celem? Nie piszemy tutaj o całkowite wyłączenie grafiki, tylko o pewne jej ograniczenie.
Grałeś w pierwszą cześć gry? Tam była taka opcja i z tego co się orientuje duże grono graczy z tego korzystało, nie robili tego bez celu, tylko dla wygody.
 

rvdesti

Łucznik na koniu
Gry te są oddzielnymi projektami więc to co było tam nie musi być tu i odwrotnie :p. Ustawienia w grze pozwalają na duże ograniczenie grafiki.
 

DeletedUser594

Guest
myślę ,że dla tej odsłony gry jest to niemożliwe :).Jak ci się podobają przestarzałe plemiona to zawsze można do nich wrócić.
 

DeletedUser

Guest
NedStark;n7483 napisał:
myślę ,że dla tej odsłony gry jest to niemożliwe :).Jak ci się podobają przestarzałe plemiona to zawsze można do nich wrócić.

Chodzi o to, żeby mieć wybór a im więcej możliwości tym lepiej (przynajmniej jeśli chodzi o TribalWars ;) ). Nikt nie będzie wracał do starych Plemion tylko dla trybu z ograniczoną grafiką. Po prostu tak będzie lepiej.
 

DeletedUser

Guest
NedStark;n7483 napisał:
myślę ,że dla tej odsłony gry jest to niemożliwe :).Jak ci się podobają przestarzałe plemiona to zawsze można do nich wrócić.

Kilka dni temu z ciekawości sprawdziłem jak wygląda jedynka po 6 latach odkąd ostatni raz grałem, to co zrobili pod kątem graficznym to tragedia. Według mnie wcześniejsza grafika prezentowała się zdecydowanie lepiej:
k,NDc0NjY4MjYsNzQ1MjMw,f,mapa_plemion.png
qmYWcWS.png

Edit: dobrze, że chociaż dali możliwość przywrócenia wyglądu, teraz właśnie zobaczyłem. :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry