Wioski w prowincji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2378
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2378

Guest
Wie ktoś może ile graczy (czyli jedna wsioka na każdego) jest maksymalną liczbą na daną prowincję.

Oczywiście nie liczymy tej drugiej z zadania, chodzi mi po prostu o jedną wioskę która przypada na każdego gracza w chwili startu i ile takich wiosek będzie na jedną prowincję.
Także wioski barbarzyńskie nie są brane pod uwagę.

Ja liczyłem raz te wioski i wyszło mi coś koło 18 ale nie wiem czy dobrze to policzyłem.
Ktoś ma dokładne info odnośnie tego?
 

DeletedUser911

Guest
Prowincje mają po 30 wiosek, więc docelowo może być maks 30 graczy, ale Ty chyba pytasz w momencie startu ilu system wrzuca na start do jednej prowincji? A na to pytanie precyzyjnie nie potrafię odpowiedzieć, ale mniej więcej wygląda to 1 do 1 z wioskami barbarzyńskimi.
 

DeletedUser2378

Guest
Czyli wychodziło by w takim razie że na start będzie z 15 wiosek należących do graczy, pół na pół wioski graczy i wioski barbarzyńskie?
 

DeletedUser911

Guest
Tak z moich obserwacji, ale nigdy tego nie liczyłem. Choć jak Ty naliczyłeś 18, to moja teoria upada.
 

DeletedUser2378

Guest
Hmmm moje wyliczenia są pewnie błędne z tego względu, że policzyłem te wioski po 3tygodniach grania, nie od razu po rozpoczęciu.
Dlatego też 15 to zapewne dobra liczba a w moim wypadku kogoś mogło wyrzucić po utracie wiosek i dało go koło mnie bo tak tych graczy którzy tracą wioski i znowu zaczynają na tym samym świcie daje koło 2x bardziej rozwiniętych wiosek (co jest według mnie idiotyczne).
 

DeletedUser911

Guest
Chyba wprowadziłem Cię w błąd - wszedłem teraz sobie na jakiś nowy świat, żeby policzyć ilość wiosek zajętych przez graczy w nowych prowincjach i jest nawet po 25 graczy na prowincje.
 
Do góry