Wioski graczy nieaktywnych

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser201
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser201

Guest
Po jakim czasie wioski graczy nieaktywnych zamieniają się w barbarzyńskie ? Farmie typów w mojej prowincji cały czas, a oni nic, przez noobów po 50 pktów nie rozwijają się wioski barbarzyńskie w mojej okolicy o ile się nie mylę.
 

DeletedUser

Guest
9) Pozostałe zasady
Konta na danym świecie mogą być skasowane po 30 dniach nieaktywności. Prosimy zauważyć, że jeśli na ogólnym koncie pozostanie jakiekolwiek Premium to konto nie zostanie skasowane.
 

DeletedUser201

Guest
Ok wielkie dzięki za odpowiedź, mogłem wpierw poszukać dokładniej :D
 

DeletedUser

Guest
"Prosimy zauważyć, że jeśli na ogólnym koncie pozostanie jakiekolwiek Premium to konto nie zostanie skasowane."
I teraz pytanie, czy darmowe monety na start są brane pod uwagę?
Bo jesli tak, to z 90% nieaktywnych kont, nikt nic nie zrobi.
 

DeletedUser

Guest
Tak, te darmowe też się liczą.
Nieaktywne w końcu ktoś przejmie.
 

DeletedUser

Guest
Jeśli będzie miała znaczenie strategiczne, to na pewno nie jeden będzie o nią walczył.
 

DeletedUser112

Guest
Chyba żartujesz? Kto wyłoży masę surowców i czasu aby przejąć wioskę poniżej 300pkt? Chyba gracz, który nie potrafi kalkulować. Strategicznie to ja mogę przejąć wioskę barbarzyńców...
 

DeletedUser

Guest
Troszkę bezsensowne by darmowa walutę zaliczało jako kupno. Rozumiem ze chodzi tu o fakt "Płacisz - posiadasz(zapłaciłeś nie kasują Ci konta nigdy.". Dobro konsumenckie i tak dalej. Ale jeśli darmowe korony są brane pod uwagę, to albo komuś się po prostu nie chce. Albo chodzi o pieniądze (w tym przypadku liczby [statystyki]).
 

DeletedUser

Guest
Samotny Wilk 01;n2148 napisał:
Chyba żartujesz? Kto wyłoży masę surowców i czasu aby przejąć wioskę poniżej 300pkt? Chyba gracz, który nie potrafi kalkulować. Strategicznie to ja mogę przejąć wioskę barbarzyńców...
Nie znasz się. Jedna wioska w odpowiednim miejscu może być warta więcej niż kilka innych. Tu przecież nie chodzi o to kto ile pkt ma, ale o to, czy jedne plemię da radę pokonać inne. Reszta to czysta matematyka połączona ze strategią oraz dyscypliną członków plemienia.

Goraj;n2149 napisał:
Troszkę bezsensowne by darmowa walutę zaliczało jako kupno. Rozumiem ze chodzi tu o fakt "Płacisz - posiadasz(zapłaciłeś nie kasują Ci konta nigdy.". Dobro konsumenckie i tak dalej. Ale jeśli darmowe korony są brane pod uwagę, to albo komuś się po prostu nie chce. Albo chodzi o pieniądze (w tym przypadku liczby [statystyki]).
Sytuacja z tylko wioskami jest w tej chwili taka, jaka jest. Możliwe całkiem, że za jakiś czas autorzy gry zdecydują, że będą kasowane konta posiadające jedną wioskę poniżej 500 pkt. Problem tu jest tylko jeden: wszystkie korony są zapisane w systemie jako KORONY, system nie może rozróżnić darmowych od kupionych. Dlatego skrypt kasujący nie wykasuje wiosek z darmowymi koronami. Czas pokaże jak ta kwestia jeszcze będzie się zmieniać, bo to że będzie jest pewne.
 

DeletedUser

Guest
Powiedziałbym ze ta odpowiedz jest sensowna, aczkolwiek o tym co 'twórcy' zrobią, możemy tylko spekulować.
 

DeletedUser

Guest
W Plemsach 1 system dawał radę to rozróżnić, uniemożliwiając przelewanie premium zdobytego poprzez ankiety itp. Tu też musi być taka możliwość, trzeba tylko z niej skorzystać.
 

DeletedUser

Guest
bakerinho;n2178 napisał:
W Plemsach 1 system dawał radę to rozróżnić, uniemożliwiając przelewanie premium zdobytego poprzez ankiety itp. Tu też musi być taka możliwość, trzeba tylko z niej skorzystać.
Nawet w starych Plemionach trzeba było i tak czekać na taką opcję. Zasady kasowania nieaktywnych kont też się zmieniały, tak samo było w FoE, więc i tu za jakiś czas będzie taka zmiana.
 
Status
Zamknięty.
Do góry